Ticari Baskı
TİCARİ BASKI ÇÖZÜMLERİ İÇİN ROLAND DG ÜRÜNLERİ
Roland DG ticari baskı teknolojisiyle yeni pazarlara girin; tabela, araç grafikleri, ürün kişiselleştirme, giysi ve daha fazlası için kârlı çözümler yaratın. Üretiminizi artırmak için çok çeşitte geniş formatlı inkjet yazıcılar, UV flatbed yazıcılar ve süblimasyon cihazları arasından seçiminizi yapın.

Tabelalar ve Afişler

Roland DG’nin geniş formatlı yazıcılarıyla afişler, posterler, tabelalar ve başka geniş formatlı grafikler oluşturun. İdeal tabela ve afiş baskı evleri; kumaş ve yumuşak tabela uygulamaları için süblimasyon cihazlarına ve maksimum medya çok yönlülüğü ve kullanım kolaylığı için inkjet bas/kes cihazlarına sahiptir.

Satış Noktası ve Sergiler

Roland DG cihazları, sergiler ve satış noktası (POP) görüntüleri gibi zamana duyarlı uygulamalar için hızlı grafikler oluşturmada idealdir. Bunlara inkjet cihazlar, ısı transfer süblimasyon yazıcıları ve 1625 mm genişliğe ve 11 kg ağırlığa kadar pano üzerine baskı yapabilen LEJ-640 flatbed yazıcı dahildir.

Posterler ve Backlit Ekranlar

Roland DG geniş formatlı inkjet yazıcılar, posterler için kağıtlar ve arkadan aydınlatmalı (backlit) ekranlar için filmler de dahil olmak üzere, çok çeşitli kaplamalı ve kaplamasız medya üzerinde yüksek kalitede performans sergiler. En yeni Roland DG teknolojisi, yüksek hacimli en kaliteli posterleri ve grafikleri oluşturmak için TrueVIS VG Serisi bas/kesleri içerir.

Bıçak İzi Çıkartmalar, Etiketler ve Çıkartmalar

Entegre baskı ve kontur kesim ile kullanıcılar, pencere tabelaları, etiketler ve çıkartmalar için işlemlerini kolaylaştırabilirler. Roland DG geniş format bas/kes teknolojisi duraksız, güvenilir üretim için yapılmıştır ve geniş formatlı çıkartmalar ve hemen hemen her şekil ve boyutta bıçak izi etiketlerin kısa serileri için mükemmel bir ticari baskı çözümüdür.

Dekor

Roland DG inkjet ve UV teknolojileri, sanatçıların ve iç mimarların ihtiyaçlarını karşılamak için çarpıcı detay ve renklerde sanat ve fotoğraf reprodüksiyonları sunar. Roland DG aynı zamanda kumaşlar, ev mobilyaları, ev dekorasyonu ve duvar kaplamaları için polyester malzeme üzerine ısı transfer baskı yapan, özel olarak tasarlanmış bir dizi makinaya sahiptir.

Vehicle Wraps

Roland DG baskı teknolojisiyle kullanıcılar, üstün medya çok yönlülüğü ve baskı kalitesi sunan tam veya kısmi kaplamaları yaratabilirler. Çalışması hızlı ve ekonomiktir; entegre üçlü ısıtıcı sistemleri, acil bitirme ve kurulum için yüksek hızlı modlarda bile baskıları hızla kurutur.

Roland ayrıca, Roland DG İngiltere'nin Clevedon'daki genel merkezinde düzenlenen Kaplama kursu da dahil olmak üzere Roland DG Academy kursları sunmaktadır.

Özel Giyim

Roland DG teknolojisinin çok yönlülüğünden yararlanın ve kıyafet dekorasyonunda yeni kârlı fırsatlar yaratın. Roland DG inkjet bas/kes cihazları ile kullanıcılar; özel tişörtler, şapkalar, kapüşonlular, el çantaları ve daha fazlası için tam renkli ısı transfer grafikleri oluşturabilirler. Roland DG ayrıca, spor giyim ve moda uygulamalarını içeren geniş bir ısı transfer giysisi yelpazesi oluşturmak amacıyla süblimasyon teknolojisi de sunmaktadır.

Özel Grafikler

Roland DG teknolojisi ile özel grafikler oluşturun. Roland DG süblimasyon makineleri ile akıllı telefon kılıflarına, özel dekore edilmiş karolara ve diğer ürün boşluklarına logolar ve tasarımlar ekleyin. Ve daha kapsamlı bir özel grafik çözümü için, VersaUV LEF-300 ve diğer Roland DG VersaUV flatbed yazıcılar ile yüzlerce yüzeye, hediyelik eşyaya ve diğer nesnelere doğrudan baskı yapın.

Renk Koruması Çözümleri

Roland cihazları ile kullanıcılar, müşterilerine sunacakları broşürler, kartvizitler ve raporlar için yakın tonlamalı ve yarım tonlamalı provalar dahil olmak üzere dijital provalar oluşturabilirler. VersaWorks Dual RIP yazılımındaki gelişmiş özellikler arasında spot renk uyumu için Roland Renk Sistemi ve PANTONE® Renk Kütüphaneleri bulunur.