Sublimasyon Baskı Çözümleri
SUBLİMASYON BASKI ÇÖZÜMLERİ
Roland DG; tekstil bazlı reklam tabelaları, sergiler, dekorlar, ürünler ve daha fazlası için çözümler sunan sade ve güçlü Texart cihazlarıyla sublimasyon baskının sebep olduğu tüm zorluklardan ve çabalardan kurtulur. Roland DG'nin sublimasyon teknolojisi; ürün özelleştirmesi, tabela, kumaş baskı ve diğer kazançlı sektörlerde fırsatlar sunan çok yönlülüğün somutlaşmış halidir.

Tekstil Bazlı Reklam Tabelaları

Kumaşın doğal örtüsünü ve dokusunu koruyan polyester kumaş bayraklar, pankartlar ve tekstiller için sublimasyonlu baskılar oluşturun. Hafif ve pratik olan tekstil bazlı reklam tabelalarının nakliyesi ucuzdur ve asılması kolaydır; tabela dükkanlarına ve grafik tedarikçilerine daha ağır olan geleneksel tabelalar için alternatif oluşturur. Ayrıca gelişmiş Texart mürekkep konfigürasyonları ile kullanıcılar, incelikli ten rengi tonların ve son derece canlı renklerin yanı sıra floresan renk tonlarıyla fotoğraf kalitesinde görüntüler de üretebilirler.

Spor Giyim

Texart sublimasyon yazıcıları, polyester spor giyim kumaşlarını ve kıyafetlerini özelleştirmek için özel olarak üretilmiştir. Kıyafet işindeyseniz veya bu işe girmek istiyorsanız performans giyim, moda ögeleri, takım üniformaları, profesyonel spor giyim ve spor giyim ürünlerine dinamik grafikler eklemek için daha iyi bir cihaz yoktur. Roland DG sublimasyon cihazları için yeni Texart Floresan mürekkeplerini kullanarak göze çarpan renklerle spor giyiminize canlılık katabilirsiniz.

Sanat ve Dekorasyon

Roland DG Texart sublimasyon teknolojisi; geniş fonlar, duvar kaplamaları, tuval sanatı ve başka özel ürünler yaratmak için idealdir. İç mimarlar, tabela atölyeleri ve diğer yaratıcı profesyonellerin tasarımlarını, logolarını, markalarını ve desenlerini çok çeşitli materyallere yerleştirmeleri için grafik fırsatları yaratır. Kanal başına 180 nozul içeren sekiz kanallı gelişmiş baskı başlıkları ile sanat ve dekorasyon çıktılarınız yumuşak geçişler, yoğun renkler ve ince detaylar sergileyecek.

Kişiselleştirilmiş Moda

Moda tasarımcıları ve grafik tedarikçileri, giyim ve kumaş tasarımları veya şirket markalı tişört ve konfeksiyonlar ile kendi moda eşyalarını yapabilirler. Roland DG Texart sublimasyon yazıcıları, size zengin kumaş ve kişiselleştirme seçenekleri sunar. Kendi kurumsal kıyafetlerini veya benzersiz moda ürünleri üretmek isteyen tasarımcılar, sanatçılar ve yaratıcı profesyoneller için ideal bir üretim çözümüdür.

TİCARİ EŞYALAR

Sublimasyon, kumaş ve moda ile sınırlı kalmıyor. Roland DG Texart cihazları; promosyon hediyeler, araçlar ve spor ekipmanlarına da grafik eklemek için idealdir. Akıllı cihaz kılıflarına, özel olarak dekore edilmiş karolara ve yüzlerce ögeye logo ve tasarımlar ekleyerek kendi kişiselleştirme işinizi başlatın.

Büyük Ürün Özelleştirmesi

Roland DG Texart sublimasyon yazıcıları ile kullanıcılar, snowboardlardan araç döşemelerine kadar geniş yelpazedeki ürünlere tam renkli grafikler ekleyebilirler. Sublime edilmiş grafikler, ürünleri özelleştirmek ve benzersiz ögeler oluşturmak için basit ve uygun maliyetli yöntemdir.

ChromaLuxe® Metal ve Ahşap

Sublimasyon kullanıcıları, özel olarak kaplanmış ChromaLuxe® ürünleriyle ahşap ve metal eşyaları canlı promosyonlara, Satış Noktası eşyelarına, masaüstlerine, sanat eserlerine ve daha fazlasına dönüştüren fotoğrafları ve tasarımları ekleyebilirler.

Roland DG Sublimasyon Teknolojisi

Roland DG, sublimasyon baskı çözümleri için iki olağanüstü yazıcı sunar.

Texart XT-640

Üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için çift aşamalı baskı kafalarıyla hızlı, yüksek hacimli baskı. Uzun baskı çalışmalarında sürekli ve zahmetsiz üretim için üretilen, otomatik mürekkep değiştirme ve gelişmiş mürekkep modları içerir.

Texart RT 640

Hem deneyimli operatörleri hem de yeni başlayanları memnun edecek, kolay kullanım, üstün kalite, verimlilik ve değer sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Gelişmiş mürekkep modları ve son teknoloji baskı kontrol teknolojisine sahiptir.

Roland DG’nin Sublimasyon Kılavuzu

Roland DG'nin Dijital Inkjet Sublimasyon Kılavuzu; sublimasyon hakkında daha fazla bilgi edinmek veya ilk kez bu işe girmek isteyenler için hızlı büyüyen ve heyecan verici pazarın özlü ve ilham verici görünümünü sunan kapsamlı bir kaynaktır.