STEM Eğitimi için Çözümler
BUGÜNÜN ÖĞRENCİLERİNİN YARININ LİDERLERİ OLMASINA YARDIM EDİN

Öğrencilerinizi, sınıflarınızda veya üretim laboratuvarlarınızda kullanıma hazır olan cihazlarla 3D prototipleri, tabelaları, ambalajları, tekstilleri ve daha fazlasını tasarlamaları ve üretmeleri konusunda destekleyin. Roland'ın endüstri lideri teknolojisi ile öğrenciler Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Sanat ve Matematik ile ilgili kariyerlerine daha iyi hazırlanırlar.

Roland eğitim ekipmanı sağlayıcıları, eğitimciler için öğrencilerin çabuk öğrenmesini kolaylaştıran öğreticiler ve hazır eğitim projeleriyle STEM programlarını desteklemektedir.

Yazılım ve destek eklenmiş cihazların kapsamlı bir koleksiyonu.

Tüm cihazlarımız, makinelerimizle sorunsuz bir şekilde çalışan ve hem de her seviyeden kişilerin kolay kullanımı için tasarlanmış olan üretim yazılım paketleri ile birlikte temin edilmektedir. Ayrıca, geniş çaplı garanti kapsamı ve sektördeki en iyi destek hizmetiyle, cihazınızın her zaman öğrencilere eğitim sağladığından ve eğitimi desteklediğinden emin oluruz.

LEF Serisi

LEF Serisi UV Flatbed Yazıcılar, öğrencilere sayısız kişiselleştirme ve baskı olanağı sunar. Metal, cam, ahşap ve tuval içeren geniş bir malzeme yelpazesine doğrudan baskı yaparlar. Beyaz mürekkep ve Glos mürekkep seçenekleri, özel kabartmalı sonuçlar sunar.

 

 

Yazıcıları ve kesicileri

Roland DG yazıcıları ve kesicileri, öğrencileriniz için gerçek grafik uygulamaları sağlayan gerçek cihazlardır. Tabelalar ve konfeksiyon eşyaları için özel vinil kesicilerden benzersiz grafikler ve kusursuz fotoğrafik çıktılar için geniş formatlı inkjet bas/kes cihazlarına kadar, sınıfınızın ve tasarım kursunuzun gereksinimlerine uygun bir Roland DG cihazı vardır.