Spor topları yazıcısı

Spor topları yazıcısı

Roland'ın LED UV baskı teknolojisini kullanarak golf topları, masa tenisi topları gibi yuvarlak nesnelere ve diğer spor ekipmanlarına baskı yapmak oldukça kolay. Bir Roland VersaUV LEF ile özel tasarımları, doğrudan yuvarlak spor toplarına basabilirsiniz. VersaUV LEF, hediyeler veya promosyon ürünleri için de mükemmeldir. UV doğrudan baskı çözümleri, aynı zamanda golf tişörtleri, kupalar, not defterleri, dijital puan tutucular, çantalar vb. spor ile ilgili ürünler üzerine baskı yapmanıza izin verir.
10 DAKİKALIK DANIŞMANLIK ALIN

Spor topu baskı makineleri

Kişiselleştirilmiş spor topları, spor hayranları için mükemmel bir hediye ve dikkat çekici bir promosyon ürünüdür. Roland'ın spor topu baskı makinelerini kullanarak logoları, canlı tasarımları, karakterleri, monogramları, emojileri, metinleri ve hatta fotoğrafları doğrudan yuvarlak spor toplarına nasıl hızlı ve kolay bir şekilde basabileceğinizi keşfedin. 

Roland DG, golf topları veya golf ile ilgili diğer ekipmanlara doğrudan baskı yapmak için mükemmel olan geniş tezgah üstü ve büyük ölçekli UV flatbed yazıcı yelpazesine sahiptir. Yaratıcı danışmanlarımız sizin için ideal çözümü bulan uzmanlardır. Sadece on dakika içinde, bir sonraki yatırımınıza karar vermeniz için ihtiyacınız olan her şeyi size söyleyebilirler. Tek yapmanız gereken aşağıdaki kısa formu doldurmak. Sonrasında sizinle iletişime geçeceğiz.

Telefon veya posta yoluyla iletişim kurulmamasını istemezseniz, istediğiniz zaman vazgeçebilirsiniz.
Verilerinizi Gizlilik Politikamız doğrultusunda işleme koyacağız. Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın