Seramik Fayans Baskı Makineleri
SERAMİK FAYANS BASKI MAKİNELERİ
Seramik fayanslar üzerine baskı yapmak isteyenler için mükemmel bir fayans baskı makinesi sunuyoruz. Seramik fayansları kişiselleştirmenin iki popüler yolu var: UV baskı veya süblimasyon baskı. Her iki yöntem ile muhteşem sanat eserleri, benzersiz iç tasarım, markalı tanıtımlar ve daha fazlasını oluşturabilirsiniz.

Ayrıca bu makineler sadece seramik fayansları değil; dekoratif fayansları, taş fayansları, kayaları, kayrakları ve cam karoları da kişiselleştirebilir. Aklınızdakilerle ilgili konuşmak için hemen bugün danışmanlık talep edin. Size işletmeniz için en iyi fayans yazıcısı hakkında tavsiyede bulunmaktan memnuniyet duyarız. 

 

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İSTEYİN

Benzersiz seramik fayanslara baskı yapın

Roland VersaUV yazıcıların inanılmaz malzeme uyumluluğu sayesinde seramik fayanslara doğrudan baskı yapabilir veya süblimasyon ısı transfer uygulamaları için Roland Texart'ı kullanabilirsiniz. Tüm teknolojiler ısmarlama tezgah arası kaplamalar, duvar resimleri ve duvar tasarımları oluşturmanıza olanak tanırlar; bu da onları restoranlar, oteller ve kafelere markalaşma ve orijinal sanat eserleri eklemek için mükemmel kılar. Bu hizmeti evleri için özel müşterilerinize bile sunabilirsiniz, sonuçta herkes benzersiz bir mutfak veya banyo ister!

İç dekorasyon için mozaik ve fayans baskısı

Gemanco Design'ın Genel Müdürü Nicola Rubino, yaratıcı iç mekanlarda nasıl etki oluşturacağını gerçekten bilen bir Roland müşterisi. İtalyan iç grafik uzmanı, farklı malzemeler üzerinde benzersiz, dokunulabilir tasarımlar yaratmada Roland UV baskısını kullanışıyla Roland Hero Ödülleri 2018'de Jürilerin Özel Mansiyonu’nu aldı. Nicola’nın videosunu izleyin ve Gemanco Design’ın güzel çinileri ve mozaiklerinden ilham alın.

Texart süblimasyon yazıcıları ile ışıldayın

Roland Texart süblimasyon fayans baskı makineleri repertuarınıza eklenecek çünkü
havalı, özelleştirilmiş bir görünüme sahip ChromaLuxe metal fotoğraf panelleri oluşturmak için mükemmeller. Texart XT-640 ve RT-640 yazıcılar da standart fayans malzemeleriyle uyumludur; parlak floresanlardan pastel tonlarına kadar inanılmaz bir renk yelpazesiyle çalışabilirsiniz. İstediğiniz kadar iddialı veya sofistike olabilirsiniz.