Promosyon Ürünleri
Roland DG'nin baskı, kazıma ve etiket baskısında kullanılan teknolojisi, yüksek kaliteli prototipleri, reklam nitelikli ürünler, logo ürünleri ve kurumsal hediyeler dahil olmak üzere kısa süreli ve tek seferlik promosyon ürünlerini üretmenize olanak sağlar.

Dakikalar İçerisinde 3D Promosyon Ürünlerini Kişiselleştirin

VersaUV LEF Serisi Benchtop UV Flatbed Yazıcılar, fikirlerinizi dakikalar içinde gerçeğe dönüştürüyor. Kısa süreli, kişiselleştirme ve prototipler için mükemmel olan Roland DG'nin benzersiz UV teknolojisi, kurulum maliyetlerinden kaçınmanıza ve 100mm kalınlığa kadar üç boyutlu promo öğeleri de dahil olmak üzere çok çeşitte nesne üzerine doğrudan baskı yapmanıza olanak tanır. CMYK, Beyaz ve Glos mürekkebi görsel efektler ve hediyelik eşyalar, ödüller, ambalaj prototipleri ve flash bellek, kalem, cep telefonu ve tablet kılıfları, dizüstü bilgisayarlar ve daha fazlası gibi promosyon ürünleri üzerinde benzersiz boyutsal efektler oluşturmak için bir araya getirin.

Hediyeliklerin ve Promosyon Ürünlerinin Darbeli Baskısı

Kurumsal hediyeler ve promosyon ürünlerine değer katmak için mükemmel olan Roland DG'nin benzersiz MPX-95 Darbeli Yazıcısı; şişeler, anahtar zincirleri, kalemler, çakmaklar, ödüller ve fotoğraf çerçeveleri dahil olmak üzere çok çeşitte kavisli ve düz eşyalara hızlı ve hassas şekilde en küçük metinleri, fotoğrafları, logoları ve diğer çizimleri basar.

Kazınmış Hediyelikler ve Ödüller

EGX-350 Masaüstü Gravür Makinası, hızlı ve kolay bir şekilde çok çeşitli kurumsal hediyeler ve ödüller, para klipleri, kartvizitlikler, kağıt ağırlıklar, kompakt aynalar, hediye kutuları ve masa aksesuarları üretmektedir.