Özel Kıyafet Baskısı

ÖZEL GİYİM VE T-SHIRT: GİYSİ BASKI MAKİNELERİ

Roland DG, masaüstü üretimi için geniş formatlı özel giysi yazıcıları ve T-shirt baskı makinelerini içeren çoklu çözümler sunar. Yüksek hacimde spor kıyafet ve konfeksiyon üretimi için süblimasyon yazıcılarının ve şapka, takım forması, el çantası ve daha fazlasının hızlı kişiselleştirilmesi için giriş seviyesi cihazların arasından seçim yapın. İster küçük ve uygun fiyatlı bir cihaz arıyor olun ister kendi özel hazır giyim mağazanızı işletmeyi planlıyor olun, Roland DG'nin ihtiyaçlarınıza uyacak bir çözümü mutlaka vardır.

T-Shirt ve Giysi Baskısı

Süblimasyon ve bas/kes teknolojileri ile tam renkli tişört grafikleri üretin veya flok, dimi ve hatta yapay elmas transfer grafikleri için Roland DG kesim makinelerini kullanın.

Şapka ve Başlıklar

Kasketlere, saç bantlarına ve beyzbol şapkalarına canlı tasarımlar ve sanatsal çizimler ekleyin ya da kârlı iş uygulamaları için kurumsal logolu şapkalar yaratın

Çanta ve Aksesuarlar

Roland DG, alışveriş çantaları ve ipli sırt çantalarından el çantaları ve yapay elmaslı kafa bantlarına kadar dekorasyon ihtiyaçlarınızı karşılayacak birçok teknoloji çözümüne sahiptir.

Spor Kıyafetler

Takım formaları ve aksesuarları için grafikler oluşturun. Bisiklet gömlekleri, futbol gömlekleri ve diğer performans kumaşlarını üretmek için süblimasyon teknolojisini kullanın.