Kupalara Baskı

Dayanıklı baskılı kupalar için süblimasyonu seçin


Kupalar bulaşık makinelerine ve mikrodalga fırınlara dayanabilmelidir, bu nedenle üzerlerindeki basılı grafiklerin kalıcı olması gerekir. Roland Texart yazıcıları, bir ısı presi makinesi yardımıyla yapılmış ısı transferi sayesinde seramik yüzeye nüfuz eden özel süblimasyon mürekkepler kullanır. Böylece kişisel tasarımlar ve hediyeler için mükemmel, kalıcı grafikler oluşturulur.

Yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için beyaz kupalar alın

Çoklu kaplamalı beyaz kahve bardaklarını, çay fincanlarını ve seyahat fincanlarını uygun fiyatlara bulmak kolaydır. İşe beyaz bir alandan başlayıp yaratıcılığınızın sizi nereye götürdüğünü görün veya müşterileriniz tarafından sipariş edilen benzersiz tasarımları basın. Kişiselleştirilmiş ürünlerdeki potansiyel kâr çok yüksektir.

Popüler süblimasyon rehberimizin ÜCRETSİZ bir kopyasını indirin ve yaratabileceğiniz eğlenceli ürünleri görün.

Ücretsiz rehberinizi indirin

Kupalara baskı yapmak için gerekli ekipman

Süblimasyonda başarı kazanmak için işe başlarken bir dizi alete ve ekipmana ihtiyacınız olacak. Referans almak için size fayda sağlayacak ücretsiz infografiklerimizi indirin.

Kupaya baskı ile kendi markanızı yaratın

Roland Texart baskı teknolojisi, dekore edilmiş kupalarla kendi markanızı oluşturmanıza yardımcı olabilir. İsteğe bağlı seramiklere kendi tasarımlarınızı eklemek için süblimasyon ve ısı transfer cihazlarını kullanın veya dönemsel hediye ürünleri ile rakiplerinizin önüne geçin.

Floresan mürekkepli göz alıcı kupalar yazdırın

Roland Texart'ın uzun ömürlü mürekkepleriyle vurucu bir etki yaratabilirsiniz. Floresan mürekkep seçenekleri de dahil olmak üzere muazzam bir parlak renk yelpazesi mevcuttur. Parlak neon renklerde önceden tanımlanmış 375 renk ve hatta yumuşak pastel tonları arasından seçim yapın.

Özel kupalar baskıda birçok fırsat

İsimler, kişisel mesajlar, grafikler, fotoğraflar, desenler, şirket logoları… Roland Texart süblimasyon yazıcılarını kullanarak özel kupalara baskı yapmada için birçok fırsat var.
Bu, hem ticari müşteriler hem de hediyeler veya ev eşyaları arayan bireysel müşteriler açısından kazançlı bir pazardır.

Roland Texart süblimasyon yazıcılarını kullanarak gerçekten eğlenceli ürünler yaratabilirsiniz. Bu hızlı büyüyen pazara ve yaratabileceğiniz çeşitli uygulamalara dair derin ve ilham verici bir bakış açısı sunan popüler rehberimizin ücretsiz bir kopyasını istemek için aşağıdaki kısa formu doldurun.

Telefon veya posta yoluyla iletişim kurulmasını istemezseniz, istediğiniz zaman vazgeçebilirsiniz.  
Gizlilik Politikamız doğrultusunda işleme koyacağız. Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın.