Kişiselleştirme Uygulamaları
ÖZEL BASKI VE KAZIMA ÇÖZÜMLERİ İLE DEĞER KATIN

Ödül, mücevherat, giyim ve hediyelik eşyalardan akıllı telefon kılıflarına, kurumsal hediye ve hatta bir şişe şaraba kadar değerli bir üründe kendi adınızın, adınızın baş harflerininin veya fotoğrafınızın olması gibisi yoktur. Bu tür ürünler, özel baskı ve kazıma çözümleri elde etmeyi her zamankinden daha kolay hale getiren bu yeni dijital teknolojiler sayesinde hızlı bir şekilde büyümeye devam eden 20 milyar sterlinlik bir endüstri olan promosyon ürünleri pazarının önemli bir bölümünü oluşturur.

Roland DG'nin bilgisayar destekli teknolojisi, bu karlı piyasa fırsatından tam olarak yararlanmanıza yardımcı olabilir. Roland DG yazıcılar, gravür makineleri ve darbeli yazıcılar, uygun fiyatla yüksek kaliteli sonuçlar sunar ve hem tek seferlik hem de ürün adeti binlerceye varan üretimlerden kar elde etmenizi sağlar. Roland DG makineniz ile çok çeşitli yüzeylere hızlı ve kolay bir şekilde yazılar, logolar, grafikler ve görüntüler ekleyebilir, sıradan ögeleri müşterilerinizin seveceği eşsiz hatıralar haline getirebilirsiniz.

Hediye ve Aksesuarların Doğrudan Yüzeye UV Baskısı

Doğrudan yüzeye baskı; benzersiz, eşi benzeri olmayan hediyeler ve aksesuarlar yaratarak işinizi farklılaştırmanıza olanak tanır. VersaUV LEF Serisi tezgah üstü flatbed yazıcılar ile bu özel eşyaları üretmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Roland DG’nin son derece esnek ECO-UV mürekkepleri ile donatılmış olan LEF, neredeyse her türlü yüzeye veya 100 mm kalınlığa kadar 3D nesnelere fotogerçekçi grafikler, harfler ve resimler basar.

Beyaz mürekkebi, açık materyaller üzerinde spot renk olarak veya renkleri zenginleştirmek için CMYK görüntülerinin arkasında bir akış olarak kullanın. Glos mürekkep; ilginç dokunma efektleri ve son işlemlerle grafiği geliştirmek için uygulanabilir. Bir LEF ile, doğrudan flash sürücülere, kalemlere, akıllı telefon kılıflarına, golf toplarına, ahşap ve akrilik plakalara ve hatta dizüstü bilgisayarlara baskı yapabilirsiniz.

Özel Vinil Grafikler

Ofisler, okullar, restoranlar, mağazalar ve meraklılar için ideal olan Roland DG'nin vinil kesim cihazları ve bas/kes cihazları; tişörlet için yapıştırmalar, çıkartmalar, tabelalar, POP ekranlar ve ütülü çıkartma grafikleri üretmeyi kolaylaştırır.

Kazınmış Ödüller

EGX-30A masaüstü gravür makinası, endüstrinin en uygun maliyetli, bilgisayarlı gravür çözümlerinden biridir ve rozetler, tabelalar, ödüller, kişiselleştirilmiş hediye ve promosyon ürünleri ve suni elmas süslemeleri üretmek için idealdir. Dakikada 20.000 devir yapan DC fırçasız motorla çalışan EGX-350 masaüstü gravür makinesi, ödüller, işaretler ve hediyelerin yanı sıra özel suni elmas kıyafet şablonları için canlı metin ve grafikleri hızlı ve kolay bir şekilde kazır.

Renkli Ödüller

Hiçbir şey renk gibi dikkat çekemez. Gerçekten özel ödüller için, beyaz ve metalik mürekkep seçeneklerinden birini seçerek Roland DG VersaCAMM serisi ve VersaStudio bas/kes cihazları ile baskı ve kalıp kesim grafiklerini tersine çevirebilirsiniz. Grafiklerinizi, gerçekten etkileyici olan 3-D efekti için kazımalı akrilik ödüllerin arkasına yerleştirin. Doğrudan bir dizi ürün üzerine baskı yapmak için Roland DG'nin LEF-12i tezgahüstü flatbed UV-LED yazıcısını kullanın ve daha sonra ek derinlik ve boyutla çarpıcı, renkli ödüller üretmek için bir EGX gravür makinasıyla kazınmış dokunuşlar ekleyin.

Hediye ve Aksesuarların Darbeli Baskısı

Sıradan hediyeler ve aksesuarlara değer katmak isteyen perakendeciler için mükemmel olan Roland DG'nin eşsiz MPX-95 darbeli gravür makinası, en küçük metin, fotoğraf, logo ve grafikleri hediyelik eşya ve plaketlerden takılar ve kolyelere kadar çok çeşitli metal ve akrilik eşyalara hızlı ve hassas bir şekilde basar. Kompakt ve kullanımı kolay MPX-95, geride herhangi bir kalıntı bırakmadan hem kavisli hem de düz eşyalar üzerine baskı yapar, perakende satış ortamları için idealdir.

Elmas Görüntülü Dekorasyon

Giysileri ve aksesuarları, elmas görüntülü giyim şablonları oluşturmak için mükemmel üretim araçları olan Roland DG’nin EGX serisi masaüstü gravürleriyle özelleştirin. Kot pantolon, tişört, şapka ve çantalara değer katmanın hızlı ve kolay bir yolu için Roland'ın R-Wear Studio yazılımı ile eşleştirin.

Isı Uygulamalı Kalıp Kesim Grafikler

Roland’ın CAMM-1 GS-24 masaüstü kesim makinesi, çok çeşitte boyası atmayan, ısıya dayanıklı malzemeleri kesmek için mükemmel bir araçtır. GS-24 ile flok, yansıtıcı, neon, parlak ve dimi malzemeler kullanarak şapkaları, spor çantaları ve ceketleri kişiselleştirebilirsiniz. Masaüstü kesim makinesi, yüksek hızlarda hassas kesime izin veren, daha hızlı üretim ve daha profesyonel görünümlü grafiklerle sonuçlanan eğri düzleştirme işlevine sahiptir.