Güzel Sanatlar & Süsleme

GÜZEL SANATLAR VE KUMAŞ BASKI ÇÖZÜMLERİ

Roland, 1997'de pigment mürekkep ile geliştirilen inkjet teknolojisiyle güzel sanatlar reprodüksiyon pazarında devrim yarattı. O zamandan beri sanatçılar ve yaratıcı profesyoneller, en gelişmiş ve uygun fiyatlı güzel sanatlar ve kumaş baskı çözümlerini sağlamak için Roland DG teknolojisini kullanıyorlar. Roland DG'nin inkjet, süblimasyon ve UV baskı makinaları olağanüstü renk ve görüntü kalitesi sağlar.

Tuval Üzerinde Sanat

Sanatınızı Roland DG baskı teknolojisiyle galeri kalitesinde reprodüksiyonlara dönüştürün ve orijinal resimlerdeki gibi net ve parlak görünmesini sağlayın. TrueVIS VG serisi bas/kes cihazlarını içeren gelişmiş Roland DG inkjet makinaları ile doğrudan tuvale baskı yapın. Aynı zamanda bir masaüstü çözümü için Roland, daha küçük sanat reprodüksiyonları ve poster baskısı için mükemmel olan VersaStudio BN-20 masaüstü bas/kes cihazını sunuyor.

Sanat Fotoğrafçılığı

Roland DG teknolojisi, geniş bir yelpazede tuval, kağıt ve diğer basılabilir medyalara görüntü aktarırken fotoğrafçılara ve tasarımcılara en iyi sonuçları verir. Roland DG makinaları, keskin baskı çıktısı sağlayan gelişmiş baskı kafası ve eko-solvent mürekkep teknolojilerine sahiptir; karmaşık fotoğrafçılığa kolaylık sağlar. Roland DG'nin inkjet seçenekleri arasında; 1440 dpi çözünürlükte fotogerçekçi görüntüler üreten VersaEXPRESS RF-640ve düzgün geçişler ve ayrıntılı renk sonuçları için çoklu mürekkep konfigürasyonlarına sahip diğer geniş formatlı cihazlar yer alır.

Ahşap, Tuval ve Daha Fazlasına Doğrudan Baskı

VersaUV LEF-300 ve diğer Roland DG VersaUV flatbed teknolojisi ile kullanıcılar, önceden üretilen kanvaslar, ahşap tabelalar ve diğer düz malzemelerin yanı sıra heykel niteliği taşıyan ögelere ve yüzlerce üç boyutlu nesneye doğrudan baskı yapabilirler. Sanat ve tasarımlarınızı akıllı telefon kılıflarına, hediyelik eşyalara, elektronik cihazlara ve popüler ürünlere eklemeye gelince, kendi kişiselleştirme işinize başlamak için daha iyi bir teknoloji yoktur.

kumaş baskı

Roland DG'nin süblimasyon teknolojisi kumaş, moda ürünleri, ev dekorasyonu ve daha fazlası için ısı transfer baskıları üretir. Roland DG'nin ’s Texart RT-640 ve XT-640 cihazları, kullanıcıların geniş bir yelpazede polyester kumaşlar üzerinde parlak desenler, sanat eserleri ve görüntüler üretmelerini sağlar. Roland DG'nin süblimasyon mürekkepleri ve cihazları, bir dizi dekor uygulaması için uygun hale getirerek yoğun ve zengin renkler üretir.

Duvar Resimleri ve Geniş Formatlı Resim

Roland DG'nin güzel sanat çözümleri ile otellerde, perakende satış yerlerinde ve diğer mekanlarda görüntüler için duvar resimleri üretin. Büyük ve çarpıcı grafiklerinizin, düzgün renk geçişleri ve net görüntüler üretmek için yapılmış teknolojiyle dinamik renkler sunduğundan emin olun. Roland DG makinaları, büyük baskı parçalarını üretmede hızlı ve etkilidir; geniş formatlı işlerin kolayca yönetilmesini ve bastırılmasını sağlayan VersaWorks Dual yazılımını içerir.