Etiket Baskısı

ETİKET BASKI ÇÖZÜMLERİ

Roland DG'nin entegre bas/kes makinaları tam renkli etiketler basar, ardından durmadan bunları çıkartma şekillerinde keser ve bunu hız ve hassasiyetle yapar. Çok yönlü teknolojiyle dakikalar içinde afiş basımından etiket ve çıkartmaların basım ve kontur kesim işlemlerine geçin. Etkili ve güvenilir bir etiket baskı çözümü arıyorsanız, TrueVIS VG serisinden, VersaUV LEC serisinden ve etiket, çıkartma, membran ve fazlasını üretmek için kullanılan diğer benzer cihazlardan fazlasını aramayın.

Etiketler, Çıkartmalar ve Ambalaj Prototipleri

VersaUV LEC serisi bas/kes cihazlarıyla orijinal ambalaj etiketleri, ambalaj prototipleri, membran anahtar panelleri ve etiketleri oluşturun. LEC serisi, kullanıcıların basit bir iş akışında baskı, vernik, kıvrım ve kontur kesim yapmalarını sağlar. Ayrıca ek bir çeşitlilik ve değer için, suni deri ve timsah derisi gibi Beyaz mürekkep ve benzersiz Glos mürekkep dokulu efektleri de sunarlar. Entegre kontur kesimi neredeyse her boyut ve şekildeki özel grafikleri üretir.

ECO-SOL MAX Metalik ve Beyaz Mürekkep

Roland DG kullanıcıları, Metalik mürekkeplerle etiket baskılarına lüks ve özgünlük katabilirler. Seçilen Roland DG inkjet cihazlarının benzersiz bir özelliği olan Metalik mürekkepler, canlı gümüş metin ve grafikler için spot renk olarak veya CMYK ile birlikte altın, bronz ve sedef tonlarının tüm spektrumunu oluşturmak için basılabilir. Bu mürekkep teknolojisi, harika görünen ve daha yüksek fiyatlara sahip birinci sınıf etiketleri, çıkartmaları ve ambalaj prototiplerini üretmeye yardımcı olur. Aynı zamanda seçilen Roland DG inkjetleri; özel yüzeyler, açık renkli etiket ve çıkartma baskısı için Beyaz Mürekkep sunar.