Çıkartmalar ve Etiketler

Özel Çıkartma Baskı Makineleri

İster bir dizüstü bilgisayara, ister bir spor kaskına veya bir araba camına yapıştırın, çıkartmalar kolay markalama ve etiketleme projeleri için en son baskı ürünüdür. Roland DG bas ve kes makineleri ile sadece farklı şekil ve boyutlarda kendi çıkartmalarınızı oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda lüks ve kazançlı çıkartmalar ve etiketler için laminat, glos mürekkep, metalik ve diğer benzersiz efektler ekleyebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

Logo Çıkartmaları ile Markalama Yapın

Etiketler; müzik grupları, moda, sanat, medya ve perakende promosyon ürünleri için ideal bir araçtır ve markanızı her yere götürme, ürünlere ve ambalajlara yapıştırma veya promosyon ürünleri olarak dağıtma özgürlüğü verir. Roland DG cihazları, çeşitli şeffaf ve beyaz vinil ve filmlerde canlı renklerle unutulmaz ve göz alıcı logo çıkartmaları üretmenizi sağlar.

Ürün Ambalajı için Kiss-Cut Etiketler

Herkesin içinde ne olduğunu biliyor ancak harika ambalajlar ürününüzün raflarda dikkat çekmesine yardımcı olabilir. Ürün ambalajınıza hak ettiği özeni gösterin. Roland DG yazıcılar ve kesiciler, şişe etiketleri, sanatsal ürün etiketleri, kutu ve ambalaj etiketleri üretmenize yardımcı olabilir. Zahmetsiz özel perfore kesim için bas/kes makinelerimizi kullanın ve çarpıcı renkler ve görüntü kalitesi ile her şekilde veya boyutta orijinal etiketler oluşturun.

Kask Çıkartmaları

Bazı çarpıcı kask çıkartmaları ile motor sporları üniformanızı avantajlı konuma getirin. Roland DG'nin bas ve kes çözümleri, yarış ekibinize son dokunuşu katabilir, kasklarınız veya gövde aksamı için dayanıklı, canlı grafikler oluşturmanıza olanak tanır. Sponsorlarınız için logolar oluşturmanız gerekiyorsa, bir Roland ile markanızla uyumlu renklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Araba ve Tampon Çıkartmaları

Roland DG yazıcıları ile binlerce araba ve tampon çıkartması basın. Orijinal ürün olarak satmak, kâr amacı gütmeyen kuruluşunuz veya bireysel nedenleriniz ilgili sözcüğü başarılı bir şekilde yaymak için çıkartmalara mesajları, spor takımı grafiklerini ve diğer özel tasarımları basın.