Braille

Braille ve dokunsal tabela

Kamu binaları ve hizmetleri herkes tarafından erişilebilir olmalıdır, hatta birçok yerde bunu gerektiren yasalar vardır ve bu erişilebilirlik anlaşılabilir tabelalar koymayı da kapsar. Braille metni içerenler gibi dokunsal tabelaların üretimi büyüyen ve işaret ve grafik işletmelerinin kolay bir şekilde girebileceği bir pazardır. Roland bu uygulamalar için ideal bir çözüm geliştirmiştir.Public buildings and services should be accessible to everybody – there are laws requiring it, depending on your location – and that includes clear signage. The production of tactile signs, for example with Braille text, is a growing market and one that sign and graphics businesses are perfectly placed to enter. Roland has developed a choice of solutions ideal for these applications.

Braille işaretleri oluşturma

Roland, Braille ve dokunsal işaretlerin üretiminde her ikisi de grafik üreticileri için kullanımı kolay olan iki ana teknolojiye sahiptir: UV baskı ve kazıma. Braille veya dokunsal tabela gereksiniminiz varsa ve daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, ürün ve uygulama uzmanlarımızdan biriyle konuşmak için tuşa tıklayın.

10 dakikalık bir danışmanlık alın

UV baskı Braille tabela

Roland LED UV yazıcılar dokular, yükseltilmiş tasarımlar ve Braille metni oluşturmak için glos mürekkep katmanları oluşturur. Baskı işletmeleri, dijital teknolojiyi kullanarak olağanüstü çeşitlilikte malzemeler için istenen boyutlarda ve alanlarda hızlı ve uygun maliyetli, dayanıklı Braille yazıları üretebilir. Tezgah üstü cihazlardan büyük boyutlu makinelere kadar geniş seçenekler arasından sizin için doğru sistemi bulmak için Roland'ın VersaUV UV yazıcıları arasından seçim yapın.

 


Kazıma Braille İşaretleri

Roland EGX gravür makineleri, uzun yıllar kurcalamaya dayanıklı dokunmatik tabela üretmek için popüler bir seçimdir.

Kullanıcılar, özel Braille küreciklerinin yerleştirileceği yüzeylere delik açmayı veya özel olarak tasarlanmış bir kesme aletiyle kürecikler veya şekiller kesmeyi seçebilir. Çeşitli malzemelere kazıma yapma işlemini kolaylaştıran yazılım dahildir.

Tabela üreticileri, bu yüksek hızlı ve sağlam CNC teknolojisi sayesinde herkesin devlet hizmetlerine ve ticari hizmetlere erişebilmesinde önemli bir rol oynayabilir.

Yaratıcı danışmanlarımız ihtiyaçlarınızı ideal çözüm ile eşleştirmede uzmandır. Bir sonraki yatırımınız hakkında bilinçli bir karar vermeniz için gereken tüm bilgileri size verebilirler. Tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurmak, ardından mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Telefon veya posta yoluyla iletişim kurulmamasını istemezseniz, istediğiniz zaman vazgeçebilirsiniz.
Verilerinizi Gizlilik Politikamız doğrultusunda işleme koyacağız. Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın.