Bas/Kes Uygulamaları
BAS KES MAKİNALARI KULLANILAN UYGULAMALAR
Yaklaşık 20 yıldır Roland DG, en son baskı teknolojisini hassas kontur kesimle birleştiren ve çığır açan entegre bas/kes makinalarıyla tabela ve grafik endüstrisine öncülük ediyor.

Birçok Uygulama, Bir Usta Cihaz

Roland DG bas/kes cihazları, kullanıcılara tek bir cihazla tek adımda baskı yapma ve kesme olanağı sunarak zamandan ve efordan tasarruf sağlayan makinelerdir.

Popüler kullanım alanları:

Roland DG’nin Bas & Kes Ailesi

Kurulumdan üretime kadar, aşağıdaki cihazlar Roland DG'nin efsanevi güvenilirliğini ve kalitesini sunar.

SOLJET PRO 4 XR-640

Yüksek hacimli üretim için tasarlanan SOLJET Pro 4 XR-640, sıra dışı görüntü kalitesi ve 49,1 m²/saate varan baskı hızları için sıralı konfigürasyonunda iki adet ters simetrik baskı kafasına sahiptir.

VersaUV LEC Serisi

Ödüllü VersaUV LEC serisi, kullanıcıların sorunsuz bir iş akışında benzersiz Glos mürekkep parlaklığı ve kabartma efektleri katmasını, kontur kesim ve katlama yapmasını sağlayarak ambalaj prototipinde ve kısa süreli etiket üretiminde devrim yarattı.

TrueVIS VG Serisi

Dört yeni FlexFire™ baskı kafası, düşük maliyetli TrueVIS MÜREKKEP, akıllı cihaz entegrasyonu, artırılmış baskı kuvveti doğruluğu ve daha fazlası ile bas/kesin geleceği geldi.

TrueVIS VG Serisi

İki yeni FlexFire™ baskı kafası, CMYK TrueVIS MÜREKKEP, bluetooth özellikli mobil kontrol paneli ve artırılmış baskı kuvveti ve hassasiyet ile yeni kesici; işletmenizin geleceği burada başlar.

VersaStudio BN-20

BN-20, Roland DG'nin bas/kes performansını masaüstü boyutunda sunar; olağanüstü tişört grafikleri, posterleri, etiketleri ve daha fazlasını oluşturmak için idealdir.