Applications

Discover the ways you can use Roland DG technology

Ödüller, kupalar ve madalyalar
Roland DG; kupa, ödül ve hediyelerin profesyonel şekilde kişiselleştirilmesi için çok yönlü makinelerden oluşan eksiksiz bir ürün gamı sunar.
kutulanmış ambalaj Ambalaj ve Etiket Çözümleri
Hem şimdi hem de gelecekte ambalaj ve prova baskı işlerinizi daha esnek hale getirmekte yardımcı olabilecek geniş kapsamlı güçlü dijital çözümleri keşfedin.
Etiket Baskısı
Roland DG'nin entegre bas/kes makinaları tam renkli etiketler basar, ardından durmadan bunları çıkartma şekillerinde keser ve bunu hız ve hassasiyetle yapar.
Özel Giyim
Roland R-Wear çözümleri, ürün yelpazenize değer katarak giysilerinizi dakikalar içinde özelleştirmenizi sağlar.
Çıkartmalar ve Etiketler
Her şekil ve boyutta kalıp kesim çıkartmalar oluşturun. Ayrıca, çok şık çıkartmalar ve etiketler için laminat, şeffaf mürekkep, metalik ve diğer benzersiz efektleri ekleyin.
Afişler
Roland DG, zamana yeni düşmeyen renkli afişler için sektörün en çok satan geniş formatlı dijital yazıcı serisini sunuyor.
Güzel Sanatlar
Roland DG, 6 renkli, 54" Hi-Fi JET'i piyasaya sürdüğünde güzel sanatlar reprodüksiyon pazarında devrim yarattı.
Kanvas Üzerine Baskı
Roland ile kanvas üzerine baskı yapmak çok kolay. Güzel sanatlardan modaya kanvasın bazı kazançlı uygulamalarını keşfedin.
Deri Üzerine Baskı
Roland UV baskı cihazları ve lazer dekoratörler ile gerçek veya suni deriyi kişiselleştirerek nasıl para kazanabileceğinizi keşfedin.
Endüstriyel Markalama

Altın, gümüş, bakır, pirinç, alüminyum, paslanmaz çelik, titanyum, akrilik gibi sert yüzeyler üzerinde damgalama.

Telefon ve Tablet Kılıfları
Roland UV baskı cihazlarıyla cep telefonu ve tablet kılıflarına baskı yapmak çok kolay. Telefonları ve cihazları isteğe bağlı olarak nasıl özelleştireceğinizi keşfedin.
Sosyal mesafe tabelaları, tekstil ve güvenlik çözümleri
Sosyal mesafe tabelaları ve koruyucu ürünleri üretin | Roland DG
Medikal
Benzersiz cihaz tanımlama (UDI) numaralarıyla medikal aletleri hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirebilirsiniz.
Promosyon Ürünleri
Yüksek kalitede prototipleri; reklam nitelikli ürünler, logo ürünleri ve kurumsal hediyeler dahil olmak üzere bir defaya mahsus promosyon ürünlerini üretin.
Ambalaj Prototipi Üretimi
Roland DG, CMYK+Beyaz mürekkepler ve Glos mürekkeplerle donatılmış bir LED kürleme UV inkjet bas/kes makinasını sunan ilk firmadır.
Hızlı Prototip Üretimi

Roland'ın Subtraktif Hızlı Prototip Üretimi (SRP) kazıma makinaları, geleneksel 3D baskıya göre çeşitli avantajlar sunuyor.

STEM Eğitim Çözümleri
Öğrencileri; tabela yapımı, grafik tasarım, CAD/CAM, üretim ve ambalaj tasarımı konularında kariyer yapmaları için hazırlayın.
Metalik Mürekkep Uygulamaları
Metalik tonların ve 500'den fazla sedefli renk yelpazesinde çarpıcı metinleri, grafikleri ve özel efektleri basın.
Ticari Baskı
Tabeladan araç kaplamalarına ve diğer dayanıklı grafiklere veya renk uyumlu provalara ve ambalaj prototiplerine kadar Roland DG teknolojisi, kârlı bir ticari baskı işletmesinin temeli olabilir.
Braille
Braille metni içerenler gibi dokunsal tabelaların üretimi büyüyen ve işaret ve grafik işletmelerinin kolay bir şekilde girebileceği bir pazardır.
Seramik Fayans Baskısı
Roland, kullanıcıların dekoratif fayanslar, taş fayanslar, kayalar ve cam fayanslar üzerine baskı yapmalarını sağlayan gelişmiş seramik fayans baskı makinesi teknolojisi sunar.
ChromaLuxe® panel süblimasyonu
Çarpıcı fotoğraflar basmak için daha parlak renkler
Tabelalar
Roland, 30 yılı aşkın bir süredir tabela endüstrisinde lider konumdadır.
Sublimasyon Baskı
Roland DG, tekstil bazlı reklam tabelalarına, sergiler ve dekorlara çarpıcı grafikler eklemeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor.
Cam Renklendirme
Çevremiz cam ve korumaya ihtiyaç duyan boyalı yüzeylerle doludur. Bu demektir ki bizi bekleyen karlı fırsatlar var.
Kişiselleştirme
Roland DG'nin dijital teknoloji portföyü, yüksek kaliteli sonuçlar sunarak özgün, eşi benzeri olmayan ürünlere değer katmayı her zamankinden de kolay kılıyor.
Bas/Kes
Yakından bir inceleyin ve neden Roland'ın kanıtlanmış bas/kes performansını isteyenler arasında her zaman en çok satan olduğunu göreceksiniz.
Cama Baskı
Roland'ın VersaUV serisi UV yazıcıları; şişeler, kupalar, hediyeler ve ambalajlar gibi cam ürünlere baskı yapmanızı ve bu ürünlere şeffaf UV mürekkeple 3D dokulu efektler eklemenizi sağlayan esnek cam baskı seçenekleri sunar.
Spor topları yazıcısı
Roland'ın LED UV baskı teknolojisini kullanarak golf topları, masa tenisi topları gibi yuvarlak nesnelere ve diğer spor ekipmanlarına baskı yapmak oldukça kolay. Bir Roland VersaUV LEF ile özel tasarımları, doğrudan yuvarlak spor toplarına basabilirsiniz. VersaUV LEF, hediyeler veya promosyon ürünleri için de mükemmeldir.
Printing on Glass Kupalara Baskı
Kupalar, üzerlerine doğru mesaj veya grafik eklenerek kolayca değerli bir hale dönüştürülebilen günlük ürünlerdendir.
Ahşap Üzerine Baskı
UV yazıcılarımız, şarap kutuları veya resim çerçeveleri gibi doğrudan ahşap malzemelere baskı yapmanıza izin verir. Kapı veya masa üstü gibi büyük ahşap parçalara bile baskı yapabilirsiniz.