Ticari Baskı

TİCARİ BASKI İÇİN ROLAND ÜRÜNLERİ

Ticari matbaalar için dijital baskıya geçmek kolaydır ve yüksek oranda kazanç sağlama potansiyelini temsil eder. Zaten hali hazırda başka bir yerden geniş formatlı dijital baskı satın alma olasılığı yüksek bir müşteri tabanına sahipsiniz ve baskı işlemini biliyorsanız sizi bir adım ileri gitmekten alıkoyan nedir?

Müşteri sadakatini koruyun ve yeni işler kazanın

Mevcut müşterilerinizin her biri potansiyel bir iş kaynağı olduğu için geniş format, mükemmel bir çapraz satış fırsatını temsil eder. Etkileyici uygulama çeşitliliği sayesinde, yakında başka şekillerde baskıya ihtiyaç duyan yeni müşterileri de çekeceksiniz.

Geniş formatlı üretimi, mevcut iş akışınıza dahil etmek basittir. Renk doğruluğunun markalar için çok önemli olduğu sektörlerdeki müşteriler için Roland Renk Kütüphanesi’ni, ayrıca VersaWorks ve VersaWorks Dual ile birlikte gelen Pantone renk kütüphanesini kullanarak tüm çıktı aygıtlarınızda renk tutarlılığı sağlayabilirsiniz.

Kontrol üretim maliyetleri, geri dönüş süresi ve kalite

Geniş format çalışmalarınız için ek sözleşme yapmak ve başkalarına güvenmek ya da basitçe bir işi geri çevirmek yerine maliyetlerinizi, zamanınızı ve çıktı kalitesini kontrol altında tutabilirsiniz.

Yeteneklerinizi geniş format pazarında uygulamak, açık ve kapalı alan kullanımı için çok çeşitli kârlı, dayanıklı ve kaliteli çıktılar elde etmenizi sağlayacaktır.

Yüksek marjla kısa vadede kârlılık

Ne kadar ürün üretiyor olursanız olun kurulum maliyetleri ve zaman sabittir, bu nedenle artık daha yüksek marjlı kısa vadeli ve ısmarlama işleri geri çevirmek zorunda değilsiniz.

Roland DG’nin değişken veri baskı teknolojisini kullanarak poster ve afiş gibi kısa vadeli ve ısmarlama işleri hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde teslim edebilirsiniz. Tek bir ana şablon dosyası hazırlayın ve fotoğraflar, logolar, adresler, telefon numaraları ve tarihler gibi değişken detayları hızla gerçekleştirin.

Roland ürünleri kârlı olanaklar dünyasının kapılarını açar