Spor Giyim Kıyafetleri

SPOR GİYİM KIYAFETLERİ & İŞ KIYAFETLERİ

Dijital tekstil baskı üretimine geçiş yapmayı düşünüyorsanız, Roland DG'nin esnek, düşük maliyetli ve yüksek kaliteli dijital süblimasyon transfer yazıcıları bir dizi ticari avantaj sunar - profesyonel süblimasyon transfer baskıya adım atmak hiç bu kadar ekonomik ve ödüllendirici olmamıştı.

Düşük Sabit Maliyetler

Roland eko-solventli yazıcılar, kesiciler ve entegre bas & kes cihazları ile gömlek, ceket ve şapka gibi kurumsal markalı giysilere ek olarak flok, yansıtıcı, neon, parlaklık ve dimi de dahil olmak üzere ısı uygulamalı dijital kesim grafikli her tür spor kıyafeti dakikalar içerisinde yaratabilirsiniz.

Üretimin Verimliliği

500 lineer kumaştan tek bir futbol forması basıyor olsanız bile, Roland dijital grafik teknolojisi ile kurulum her zaman aynıdır - hızlı ve verimli. Böylece zamanlamanızı ve maliyetlerinizi kolayca tahmin edebilir ve yüksek hacimli işlerden kısa sürelilere veya tek seferlik işlere kadar her şeyi etkili bir şekilde basabilirsiniz

Ürün Seçeneği Esnekliği

Güçlü RIP yazılımı sayesinde farklı renk seçeneklerinde ve farklı tasarımlarda baskıyı aynı anda yapabilirsiniz. Dilerseniz tek bir baskıyı da farklı materyaller üzerine basabilirsiniz. Dijital tekstil baskı ürün seçeneği esnekliği bakımından çok çeşit sunarak işinizi büyütmenize yardımcı olur.

Dayanıklı, renkli grafikler oluşturun

Kupalar gibi sert nesnelerin yanı sıra tişörtlerden spor kıyafetlerine veya yüksek viskoziteli kıyafetlere kadar çok çeşitli polyester bazlı malzemeler ve performans kumaşları üzerinde, makinede yıkanabilir olan dayanıklı, canlı grafikler üretin.

Fotoğrafik görüntülerden renk eşleştirmeli logolara, karmaşık metin ve detayların hassas baskısına kadar her şey mümkündür..

Roland DG’nin Texart süblimasyon mürekkebi, Turuncu ve Mor, Floresan Sarı ve Pembe dahil olmak üzere 10 renkte mevcuttur ve inanılmaz geniş bir renk gamı sunar. Flor mürekkeplerinin diğer Texart mürekkebi ile birleştirilmesi 375 benzersiz renk tonu yaratır.

Temiz Teknolojiyle Çalışın

Mürekkep şişelerini doldurma ya da kaplara koyma ihtiyacını ortadan kaldıran Roland DG, “temiz eller” teknolojisi sunar. Mürekkeplerimiz, temiz kullanım, kolay ve güvenli baskı sağlamak için hava geçirmez kartuşlarda ve torbalarda tedarik edilir.

Tam Süblimasyon Çözümü

Texart süblimasyon yazıcılar

Roland DG'nin Texart süblimasyon yazıcıları ve aksesuarları ile spor giyim, iş kıyafeti ve promosyon kıyafetleri için bir dizi kumaşa dayanıklı ve canlı renkte grafikler basabilirsiniz.

Süblimasyon yazıcıları görüntüle

ergosoft RIP yazılımı

Texart yazıcılar, özellikle Texart yazıcılarda süblimasyon grafikleri üretmek için özel olarak tasarlanmış ErgoSoft Roland Sürümü RIP yazılımı tarafından desteklenmektedir.

Ergosoft Roland Sürümü

Texart mürekkebi

Texart mürekkepleri, inanılmaz sonuçlar veren ve geniş bir renk yelpazesi sunan CMYK, Açık Cyan, Açık Magenta, Turuncu, Mor, Floresan Pembe ve Sarı mürekkepler ile 4 renk veya 8 renkli konfigürasyonlarda mevcuttur. Texart mürekkep ve Texart yazıcıların kombinasyonu, çocuklar ve bebekler için dahil olmak üzere tüm tekstil uygulamaları için güvenlidir.

Texart mürekkebi hakkında daha fazla bilgi edinin