Serigrafi

Serigrafi

Serigrafi sektöründe müşterilerinizin taleplerini karşılamakta zorlanıyorsanız Roland’ın dijital baskı teknolojilerini kullanarak baskıda verimi arttırabilir, müşterilerinizin isteklerini yerine getirirken kâr edebilirsiniz.

Mevcut ürün portföyünüzü tamamlayın ve genişletin

Digital print integrates simply and effectively into your current workflow and combines perfectly with traditional screen printing, pad printing and embroidery output. Enter new markets, attract new customers and develop exciting new revenue streams.

Üretim Süresi Kısa Ürünlerle Kâr Marjınızı Arttırın

İster 1 afiş ister 500 etiket üretiyor olun dijital baskı ile kurulum süresi aynı ve son derece hızlıdır. Bu sistemleri iş akışınıza dahil ederek daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

Baskıları prova etmek son derece basit ve nettir, bu sayede dosyaları pahalı ve zaman alan kurulumlar yapmaya gerek kalmadan değiştirebilir ve düzeltebilirsiniz.

Roland’ın değişken veri yazdırma teknolojisini kullanarak kopyalama yapabilir, poster ve afiş gibi kısa teslim süreli ve fiyat verimliliği olan işler yapabilirsiniz. Tek bir taslak oluşturup bunun üzerinde logo, görsel, adres, telefon numarası ve tarih gibi değişiklikler yaparak bile çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterilerinize tam istedikleri servisi sağlayın. Dijital provalar saklaması ve erişmesi kolay olduğundan kullanıcılarınızın tek bir demo üzerinden tekrar tekrar sipariş vermesini sağlayabilirsiniz.

Kârlı ve Eşsiz Ürün Yelpazenizi Geliştirin

Yatırımınızdan kazancınızı en üst düzeye çıkarmak için açık ve kapalı alanda kullanılabilecek çok farklı ürünü müşterilerinize sağlayın.  Roland cihazları hızlı ve kolay kurulur ve çok çeşitli ürün çıktıları sunar.

Serigrafi ile Roland eko-solvent bas & kes ya da yazıcılarını kombine ederek afiş, ilan, satış noktası teşhirleri, araç ve pencere grafikleri, etiketler, stickerlar, spor giysileri, özel şapkalar, tişörtler, çantalar, ödüller ve plaketler ve daha birçok ürünü üretebilirsiniz.

Roland ECO-SOL ve ECO-UV mürekkepleri çok çeşitli materyaller üzerinde dayanıklı ve renk dengeli baskılar sağlamaktadır.

450x300bbb888
450x300bbb888
White Ink
White Ink

Roland’ın beyaz mürekkebi pencere grafikleri, ambalaj baskıları, levhalar, posterler, etiketler ve satış noktası teşhirleri üzerinde muhteşem parlaklık ve yoğunluk vererek üst düzey baskılar yap-manızı sağlar.

EXPLORE WHITE INK

450x300bbb888
450x300bbb888
Metallic Ink
Metallic Ink

Roland’ın dayanıklı metalik mürekkepleriyle üst düzey ve eşsiz baskılar yapın.

EXPLORE METALLIC INK

450x300bbb888
450x300bbb888
Clear Ink
Clear Ink

Create eye-popping special effects with Roland ECO-UV clear ink, layered for simulated embossing or in single coats for gloss and matte varnishes.

EXPLORE CLEAR INK

Use a Roland digital cutter on a vast range of vinyls and heat transfer materials to produce custom sportswear, signs, window and wall graphics, vehicle graphics and unique garments and accessories.

Print directly on to a host of three-dimensional substrates and objects with Roland's UV printers, and transform ordinary items into highly profitable goods. Couple UV technology with existing screen printing to expand your range of products and services. Roland's clear UV ink is ideal for creating high-end embossed and textured finishes.

Discover an exciting way to produce high quality soft signage, flags, banners, sportswear, fashion, home textiles and much more. Roland's cost-efficient Texart range of dye sublimation printers, ink, RIP software and accessories make getting into profitable sublimation easier than ever.