Promosyon Ürünü

Tanıtım Ürünleri

Büyük şirketlere halihazırda eşantiyon tedarik ediyor olabilirsiniz. Belki de bireysel elbiseler üreten bir şirketi yönetiyorsunuz. Tanıtım ürünleri üzerine yoğunlaşan bir amblem ustası da olabilirsiniz. Hatta ev tabanlı olup büyümekte olan bu iş koluna girişimde bulunmak isteyen bir yeni başlayan bi-le olabilirsiniz. Kim olursanız olun, Roland DG’nin dijital teknolojisi tanıtım ürünleri tedarikçilerine birçok kolaylık sağlar ve bu sayede sıradan düşük maliyetli nesneleri kişiselleştirilmiş ürünlere çevirebilirsiniz.

Düşük Hacim, Yüksek Marjlı İşlerden Kâr Elde Edin

Müşterilerinizin kısa süreli ve talep edilmiş kişiselleştirilmiş promosyon ürünleri, kurumsal hediyeleri ve özelleştirilmiş elbiselere yönelik son teslim tarihlerini karşılayın. Roland DG'nin dijital cihazları, serigrafi ve tampon baskı gibi analog teknolojilere kıyasla son derece ekonomik ve zaman açısından verimli bir kurulum sunar. Dijital tasarımların saklanması ve erişilmesi kolaydır, böylece müşteriler istedikleri gibi tekrar sipariş verebilirler.

Geniş Bir Promosyon Ürün Yelpazesine Doğrudan Baskı Yapın

Roland VersaUV teknolojisi, doğrudan 100 mm'ye kadar olan yüzeylere ve nesnelere doğrudan baskı yaparak promosyon ögelerini dakikalar içinde kişiselleştirmenizi sağlar. Cep telefonu ve tablet kılıfları, USB’ler, USB flash diskler, kalem, golf topları, ödüller, fotoğraf albümleri, cüzdanlar, ambalajlar ve çok sayıda promosyon ürün üzerinde görsel etki ve benzersiz dokusal ve kabartmalı efektler için anında kuruyan CMYK, Beyaz ve Parlak (glos) mürekkepleri birleştirin. Kısa vadeli çalışmalar, kişiselleştirme ve prototipler için mükemmeldir.

Kazımada Zaman ve Paradan Tasarruf Edin

Uygun maliyetli bir Roland DG gravür makinesi veya darbeli yazıcısına yatırım yaptığınızda, asgari zaman ve maliyet karşılığında şirketinize kâr sağlarsınız. Kartvizitler, anahtarlıklar, USB çubukları ve çok daha fazlası gibi kişiselleştirilmiş yüksek kaliteli ödüller, plaketler, hediyeler ve eşantiyonlar üretin.

 Engravers View Impact Engravers

 

Özel Giyim, Etiket ve Çıkartmaları Hızlı Bir Şekilde Oluşturun

Gömlek, süveter, şapka ve el çantası gibi özel kıyafetler ve şarap şişeleri, ambalajlar ve hediyelik eşyalar gibi etiketli ürünlerle teklifinizi genişletin. Roland DG eko-solvent yazıcılar, kesiciler ve entegre bas ve kes cihazları, müşterileriniz için çok büyük bir değer katarak kısa süreli ve tek seferlik ürünleri birkaç dakika içinde özelleştirmenize olanak tanır.

custom decal on sportsbag

Spor takımları ve kurumsal markalar için özelleştirilmiş kitler üretin..

View Eco Solvent Printers   

 

 

Süblimasyon ile Çarpıcı Sonuçlara Ulaşın

Roland DG Bas & Kes teknolojisi ile spor takımları için özelleştirilmiş takım kitleri ve markalar üretin. Kişiselleştirilmiş giysiler, afişler, bayraklar, çıkartmalar ve araç grafikleri için kısa süreli ve tek seferlik ürünler oluşturun.

Roland DG'nin Texart süblimasyon transfer serisi, spor giyim, iş kıyafeti, promosyon kıyafeti ve gömlek, ceket, kravat, çanta ve aksesuar vb. kurumsal hediyeler için çok çeşitli kârlı uygulamalarla işinize değer katmanıza olanak tanır.