Paketleme
PAKETLEME VE PROTOTİP ÜRETİMİ KOLAYLAŞTI
Roland DG'nin VersaUV ve Eco-Solvent yazıcıları, ambalajlama, prova baskı ve kısa süreli baskılarda tüm dünya olanaklarını sunuyor. UV baskı teknolojileri ile orijinal kalıp ve dokular oluşturabilir, baskı öncesi ve prova baskı süreçlerini hızlandırabilir ve kısa üretim işlemleri için pahalı dış kaynak kullanımını atlayabilirsiniz. Beyaz mürekkepli Eco-Solvent teknolojileri, darbe ile etiket oluşturmanıza izin verir.

Prototipleyin, sunun ve satışını yapın

Göz alıcı ambalajlar bir ürünün süpermarkette, kozmetik mağazasındaki ve diğer her yerdeki raflarda diğer ürünlerden öne çıkmasını sağlayan şeydir. Etki yaratan ve doğru tasarımı seçen görsel kimlik anahtardır.

Roland DG'nin inkjet teknolojisi sayesinde ambalaj şirketleri prova sürecini kendi bünyesine katabilmekte ve sunumlarını muhteşem renkler ve çarpıcı efektlerle gerçekçi bir şekilde yapabilmektedir.

Gerçekçi Maketler

Çok çeşitli malzemeler kullanarak nihai ürüne benzeyen maketler üretin; müşterinizin bitmiş ürünün neye benzeyeceğini tam olarak görmesini sağlayın. Kısa yazdırma işlemlerinde müşterilerinizi spot parlaklık ve lüks efektlerle etkileyin.

Lüks FMCG prototipleri

FMCG (Hızlı Tüketim Malları) sektöründeki büyük baskı örnekleri, iş başarısı için kritik öneme sahiptir ve herhangi bir müşteri sunumunun önemli bir parçasıdır. Roland DG'nin UV teknolojisini kullanarak, çok çeşitli malzemelerle maketler üretebilirsiniz; bu müşterinizin bitmiş ürünlerin neye benzeyeceğini tam olarak görmesini sağlar.

Kozmetik, yiyecek ve içecek ambalajları için ideal çok çeşitli alt tabakalarla uyumludur; UV mürekkepleri, kısa yazdırma işlemlerinde parlak, mat ve kabartmalı yüzeyler dahil olmak üzere özel efektlerle provaları ve ambalaj modellerini hızlı ve etkili bir şekilde geliştirmenizi sağlar.

Eşi görülmemiş medya desteği

VersaUV LEC serisi, kısa vadeli ısmarlama etiketler üretmek için mükemmeldir. CMYK ve beyaz, folyo, BOPP, PE, PET film ve ofset baskı stoğu üzerine baskı yapabilme özelliğiyle çok çeşitli yüksek kaliteli etiketler üretilebilmektedir. LEC'in değişken veri yazdırma özelliği, her biri farklı bir ad, seri numarası veya resme sahip yüzlerce kişiselleştirilmiş etiket üretebileceğiniz anlamına gelir.

Kaliteyi ve verimliliği optimize edin

Roland DG'nin güçlü VersaWorks Dual RIP yazılımı ile, çeşitli diğer avantajların yanı sıra en iyi mürekkep uygulaması için çok çeşitli malzeme profillerine erişebilirsiniz::

  • Sezgisel operasyon
  • Birden fazla cihaz için destek
  • Değişken Veri Basımı

Roland DG, tüm prova ve renk yönetimi ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için bir dizi Renk Yönetimi İş Ortakları ile ortaklık yapmaktadır. Daha fazla bilgi için iletişime geçin.

Üretim sürenizi azaltın, kazancınızı artırın

Örnekler ve prototipler işinizin önemli bir parçasıdır ve geleneksel yöntemler önemli üretim süresi ve kaynakları alabilir. Ve bu maliyetli yatırımdan sonra genellikle doğru bir prototipten ziyade 'temsili' bir örnekle sonuçlanabilir.

Giderler, renk prova ve küçük lot üretimi için ofset baskı ile oluşturulabilir. Her renge ayrılmış ayrı bir baskı plakasıyla, düzeltmeler maliyetlidir ve bu maliyetlerin geri kazanımı zor olabilir. Roland DG UV bas / kes cihazları herhangi bir baskı plakası veya ayrı kalıp kesme ekipmanı gerektirmez. Sonuç olarak, üretim maliyetleri ve zamanları en aza indirgenir.

Kurum içi prototipleme, paketleme ve prova çözümü

Roland DG'nin dijital teknoloji yelpazesiyle prototip üretiminizi şirketinizde getirebilirsiniz. Bu sayede ergonomi, uyumluluk, form, fonksiyon, desen yapma ve dış kaynak kullanımı ile ilgili gecikmeleri, masrafları, iletişim zorluklarını ortadan kaldırmanın bariz avantajları ile hızlı bir şekilde prototip üretebilirsiniz. Bu durum ticari olarak mükemmel bir fırsat sunar.