Moda konfeksi̇yon i̇çi̇n roland dg ürünleri̇

MODA KONFEKSİYON İÇİN ROLAND DG ÜRÜNLERİ

Dijital süblimasyon transferi, kısa süreli ve sınırlı sayıda üretim için üst düzey moda markaları tarafından giderek daha fazla kullanılmaktadır. Halen moda ve diğer tekstil uygulamaları için kumaş üretirken analog yöntemler kullanıyorsanız, Roland DG'nin dijital tekstil baskı teknolojisi esnekliğin, maliyetin ve zaman verimliliğinin önemli faydalarını sunar.

Düşük Sabit Maliyetler

Dijital süblimasyon ile ister tek bir giysi ister 500 lineer metrelik kumaş basıyor olun, kurulum maliyetleri aynıdır ve düşüktür. Üretim ne kadar küçük olursa olsun maliyetleri tahmin etmek ve rekabetçi bir fiyat sunmak kolaydır.

Verimli üretim

Süblimasyon transfer baskı üretimi, geleneksel üretim yöntemlerine kıyasla önemli ölçüde azaltılmış kurulum süreleri sunar, böylece tek seferlik, örnekleme veya sınırlı baskıları hızlı ve kolay bir şekilde üretir. Müşteri taleplerine hızlı dönüş yapmak ve hızlı geri dönüş üretimi sunma yeteneği için idealdir.

Dijital süblimasyon transfer baskı ile süreç son derece kolaylaştırılır. Sadece baskı ve ütü yapın, kıyafet dikilmeye hazır olsun. Karmaşık sabitleme işlemleri yoktur.

Kumaş Seçimi

Polyester genellikle dijital süblimasyon transfer baskısında kullanılır ancak %100 polyester ile sınırlı değilsiniz. Bluzlar, elbiseler ve kravatlar için parlak satenler; çantalar, kemerler ve valizler gibi ürünler için dayanıklı, kalın kanvaslar da dahil olmak üzere sentetikten farklı seçebileceğiniz harika kumaşlara da baskı yapılabilir.