Kopyalama Merkezleri

KOPYALAMA MERKEZLERİ İÇİN ROLAND ÜRÜNLERİ

Halihazırda antetli kağıtlar, kartvizitler, broşürler ve kataloglar üretiyorsanız, neden afiş, tabela ve özelleştirilmiş markalı ürünler gibi uygulamaları da sunmuyorsunuz? Dış ve iç mekan kullanımı için ideal olan Roland DG teknolojisi çok yönlülük, dayanıklılık ve kalite sunar.

Dijital baskı ve entegre yazıcı/kesici teknolojisi ile mevcut müşteri tabanınızın kazanç potansiyelini açığa çıkarabilir ve çok çeşitli yeni müşteriler çekebilirsiniz.

Hızlı yatırım getirisi ve iş akışınıza kolay entegrasyon

Bu piyasaya girip ondan faydalanmanız için gerekli Roland DG ekipmanı ucuzdur ve maliyet açısından verimlidir. Güvenilir, kullanıcı dostu ve etkileyici yatırım getirisi vardır.

Dijital geniş format üretimini mevcut iş akışınıza dahil etmek basittir. VersaWorks ve VersaWorks Dual ile birlikte verilen Roland renk kütüphanesi ve Pantone kütüphanesi, her seferinde doğru renklerin üretilebilmesini sağlar.

Teknolojimiz de alan açısından oldukça etkilidir, bu yüzden tesisinizin boyutu ne olursa olsun, sizin için güçlü bir Roland DG makinesi vardır.

Kısa vadeli ürünlerde bile karlıdır

Gerek 1 gerekse 500 kalem ürün üretin, kurulum masrafları ve zamanı sabittir.

Roland DG'nin değişken veri baskı teknolojisiyle, poster ve afiş gibi kısa süreli ve ısmarlama işleri hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde teslim edebilirsiniz. Tek bir ana şablon dosyası hazırlayın ve fotoğraflar, logolar, adresler, telefon numaraları ve tarihler gibi değişkenleri kolayca yazdırın.

Dış ve iç kullanım için geniş bir ürün yelpazesi üretin

Becerilerinizi geniş formatlı piyasaya uygulamak, açık ve kapalı kullanım için çok çeşitli karlı, dayanıklı ve kaliteli çıktılar elde etmenizi sağlayacaktır.

Roland DG'nin baskı ve entegre baskı ve kesim aralıkları, 1615mm / 64 inç'e kadar baskı genişlikleri sunar, böylece size afişler ve pop-up’lar, sergi grafikleri, satış noktası görüntüleri ve çok daha fazlasını sunmak için çok yönlülük sağlar.

Roland DG'nin VersaUV serisi yazıcılar ve bas ve kes cihazları, satış noktası görüntüleri, kişiselleştirilmiş ürünler ve özelleştirilmiş ürünler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere yüksek değerli çarpıcı ürünler oluşturmak için doğrudan katı ve esnek yüzeylere baskı yapmaktadır.