İç Tasarım

İÇ MİMARLIK İÇİN ROLAND ÜRÜNLERİ

Amacınız müşterilerinizin bireysel yaşam tarzlarını yansıtan ve bütçelerini ve zaman çizelgelerini karşılayan ilham verici iç mekanlar sunmaksa, Roland DG'nin dijital geniş formatlı baskı teknolojileri tüm beklentileri aşmak için çarpıcı sonuçlar oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Duvar kağıdından duvar ve zemin grafiğine, tekstilden mefruşata ve aksesuarlara kadar geniş formatlı dijital baskı, iç tasarım sürecinin birçok yönüne gerçek değer katabilir.

Neden Dijital Baskı?

Dijital baskı teknolojisinin çok yönlülüğü, iç mekanlar ve ticari alanlar için kapsamlı bir ürün yelpazesi oluşturabileceğiniz veya özelleştirebileceğiniz anlamına gelir.

Siz ve müşterileriniz için kolay prova baskı, duvar kağıdı örnekleri, tekstil ve döşeme örnekleri ve onay için örnek zemin ve duvar grafikleri yazdırın; ve müşteri beklentilerinizi karşıladığınızdan emin olarak ürünleri üretmek için aynı teknolojiyi kullanın.

Çeşitli ölçeklerde ve boyutlarda doku ve desen denemeleri yapan paletler oluşturarak yaratıcılık sınırlarınızı zorlayın. Geniş formatlı dijital baskı, danışmanlık hizmetlerinizi genişletmek ve müşterilerinizi etkileyecek kişiselleştirilmiş çözümler sunmak için harika bir yoldur.

Yüksek Kaliteli Duvar Dekorasyonu

Çok çeşitli ortamlara baskı yapan Roland DG yazıcılar ve entegre bas/kes makineleri, geniş alan etiketleri, baskılar, grafikler ve duvar kağıdı oluşturmak için idealdir.

Duvar dekorasyonu heyecan verici, hızla büyüyen bir tasarım alanıdır. İster dramatik özellikli bir duvar, ister çığır açmadan etkileyici bir duvar alanı oluşturun, Roland DG cihazları etkileyici duvarlar oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Duvar kağıtları çeşitli dokular, desenler, boyutlar ve ölçeklerde üretilebilir. Beyaz ve metalik mürekkeplerin eklenmesi, çarpıcı ve benzersiz tasarımlar yaratmayı mümkün kılar.

Duvar Kağıdı, Transferler, Çıkartmalar, Duvar Grafikleri, Zemin ve Cam Grafiklerini Üretin

Duvar transferleri ve geçici duvar sanatı çıkartmaları, odaları özelleştirmek için harika bir yoldur ve bunları kaldırmak ve güncellemek çok kolaydır. Roland DG ayrıca çocuk odaları ve kreşler için ideal olan GREENGUARD Gold sertifikalı mürekkepler de sunmaktadır.

Çıplak duvarları şablonlar, dekoratif ögeler ve özel sanat eserleriyle dönüştürmek için vinil kesim teknolojisini kullanın veya Roland DG yazıcıları ve bas & kes cihazları ile freskler, duvar resimleri ve duvar dövmeleri üretin.

IDuvarlarda, camlarda ve zeminlerde çok çeşitli efektler yaratmak için her türlü malzemeye baskı yapmak mümkündür. Bir dizi yüzeye uygulamak için ahşap dokuları basmak veya dijital baskı ile mermer, parke ve taş işlerini özelleştirmek için bir Roland DG cihazı kullanın.

Tekstil ve Ev Tekstili Ürünleri

Roland’ın Texart sublimasyon sistemi kumaş ve kaplamalı yüzeyler üzerine uygulanabilir. Tüm renk paletlerini uygulamak son derece basit olup, turuncu ve mor renklerini de içeren 8 renkte mürekkep konfigürasyonu dolgun ve canlı renklerle çalışmanızı mümkün kılar.

Sublimasyon baskıyla müşterilerinize perde, jaluzi, halı, kilim, kaplamalık kumaş, yastık, masa örtüsü ve yatak örtüsü gibi birçok ürüne baskı yapabilme şansını tanımış olursunuz.