Grafik Tasarım

Çok yönlülük ve verimlilik

Erken konsept geliştirme aşamalarında Roland DG'nin dijital geniş formatlı baskı cihazları, örnekleri hızlı ve verimli bir şekilde üretmenize ve müşterilere, bir konseptin posterler, afişler, camlar ve araç grafikleri, sergi grafikleri, POS ekranları, ambalaj ve özelleştirilmiş kıyafetler gibi çok çeşitli dış mekan ve iç mekan uygulamalarında nasıl kullanılabileceğini etkin bir şekilde gösterebilmenizi sağlar.

Kapsamlı entegre renk sistemleri

Roland DG'nin sezgisel ve güçlü VersaWorks RIP yazılımı, Roland DG inkjet aygıtlarıyla birlikte spot renk eşleşmesini otomatikleştirmek için bir PANTONE® kütüphanesine sahiptir..

Roland Renk Sistemi, logoları ve diğer kurumsal kimlik öğelerini hızlı bir şekilde eşleştirmenizi sağlayan kapsamlı bir spot renk eşleme sistemidir. 1000'den fazla spot ve 500'den fazla metalik renk ile, müşterileriniz tarafından gözden geçirilmesi için kendi medyanızda basılmış özelleştirilmiş spot renk kartelası kitapları, çizelgeleri ve soyma ve takma renk örnekleri oluşturabilirsiniz. Roland DG makineniz ve mürekkepleriniz seçildikten sonra, seçilen tonları işten işe mükemmel renk doğruluğu ile yazdırabilirsiniz.

Dış ve iç mekan kullanımı için canlı, dayanıklı mürekkepler

Roland DG'nin dayanıklı beyaz ve metalik ECO-SOL MAX mürekkebi ile çarpıcı kalitede baskılar sunun ve ECO-UV parlak mürekkebimizle çarpıcı kabartmalı ve dokusal efektler yaratın.

Boya ve süblimasyon tekstil uygulamaları için Turuncu ve Mor ve Floresan Sarı ve Pembe gibi 10 renkte mevcut olan Roland'ın Texart mürekkebi ile son derece geniş bir renk gamı elde edin.

Dokuyu düşünerek tasarım

UV mürekkebi ile etkileyici tasarımlar ve dekoratif efektler elde edin, üç boyutlu nesnelere ve kalem, akıllı telefon kılıfları, kişiselleştirilmiş ödüller, hediyelik eşyalar ve daha fazlası gibi her türlü yüzeye spot parlaklık veya mat yüzeyler oluşturun..

Talep üzerine ve kişiselleştirilmiş promosyon ürünleri, kurumsal hediyeler ve kişiye özel giysilerden oluşan kısa zamanlı ürünler karşısında müşterilerinizin termin tarihlerini karşılayın. Roland DG'nin dijital cihazları, serigrafi ve tampon baskı gibi analog teknolojilere kıyasla son derece ekonomik ve zaman açısından verimli bir kurulum sunar. Dijital tasarımların saklanması ve erişilmesi kolaydır, böylece müşteriler istedikleri gibi tekrar sipariş verebilirler.