Araç Grafikleri
ARABALARI, KAMYONLARI, TRENLERİ, UÇAKLARI VE ÇOK DAHA FAZLASINI KAPLAYIN

Uzun süreli uygulamalar için dayanıklı, uzun ömürlü, canlı grafikler ve kısa süreli kampanyalar için göz alıcı kaplamalar sunacak üretim hızını sunan Roland DG aracılığıyla, unutulmaz araç kaplamalarını üretmenin heyecan verici kâr getirme potansiyelinden ve yüksek etkili reklam kampanyaları, ürün lansmanları ve etkinliklerinden faydalanabilirsiniz.

Dayanıklı, yüksek etkili çıkartmaları ve grafikleri sunun

Roland DG'nin eko-solventi, gelecek yıllarda da insanların başını döndürecek canlı ve parlak grafikler sunar.

Roland DG'nin yüksek yoğunluklu beyaz mürekkebiyle, maksimum etki sağlayan cam etiketleri için şeffaf vinil üzerine baskı yapabilirsiniz.

Gerçekten benzersiz olan üstün grafikler sunun. Roland DG'nin metalik ECO-SOL MAX mürekkebi ile yüksek etkili şık efektler oluşturun. Zengin dokular ve altın, gümüş, metalik ve sedefli renklerin yumuşak geçişleriyle binlerce farklı etki yaratmak için tasarım olasılıkları sonsuzdur.

Yaratıcılığınızı sınırlamayın

Roland DG teknolojisiyle seçim yapabilmeniz için çok sayıda malzeme türü ve üretici vardır, böylece her iş için en iyi ortamı seçmekte özgürsünüz.

Renk eşleme logoları ve kurumsal markalaşma ve kaplamalar, kısmi kaplamalar ve araç çıkartmaları için çarpıcı fotoğraf ve tam renkli baskılar üretin.

Vinillerin en kalınını kesin

Renk tonu desen ve şekilleri, ince çizgi, araç renk değişimi ve harfleri kesmek için ideal olan Roland DG'nin vinil kesicileri, kaplama işinize ekstra bir boyut katabilir.

Roland DG'nin dayanıklı kesiciler serisiyle en kalın motokros vinilleri ve laminatları bile kesin.

Kaliteyi ve verimliliği optimize edin

Roland DG'nin güçlü VersaWorks & VersaWorks Dual RIP yazılımı, optimum mürekkep uygulaması için dayanıklı malzemenin en üst düzeye çıkarılması ve baskı maliyetlerinin en aza indirilmesi için çok çeşitli malzeme profillerine erişim sağlar.