Dakikalar İçinde Yüksek Kaliteli,
İsteğe Bağlı Özelleştirme ile İşinizi Oluşturun

Mevcut durumda baskı hizmeti sağlayıcıları, tabela üreticileri, perakendeciler ve girişimciler için yeni iş fırsatları bulma ihtiyacı her zamankinden daha önemlidir. Göz önünde bulundurulması gereken tek yol, büyüyen bir trend ve müşteriler arasında çok değerli bir hizmet olan ürün kişiselleştirmedir.

Roland DG olarak işinizi geliştirmenize yardımcı olmak istiyoruz. Bu nedenle ustalıklı şekilde kullanımı kolay ve uygun maliyetli giyim özelleştirme çözümlerimizi özel bir fiyata sunuyoruz. VersaSTUDIO BT-12 doğrudan konfeksiyona baskı cihazı ve HB-12 finisör ünitesi, dakikalar içinde tişörtler, bez çantalar, çocuk kıyafetleri ve daha birçok ürün üzerine koyu, renkli tasarımlar basmanıza olanak tanır.

 

 

Tek tek işlem için iki makine. Bir işe başlayan veya mevcut ürünlerini özelleştirmeye isteyenler için idealdir.

Photo of the return of investment of printing with a BT-12
 

 

Daha verimli bir baskı akışı için. Paket içeriğinde bir sonraki baskı sırasında tişörtün basılı tasarımını fikse etmenize olanak tanıyan iki adet sabitleme ünitesi bulunur.

Photo of the return of investment of productive printing with a BT-12

ŞİMDİ AL

ÇEVRİMİÇİ VEYA MAĞAZA İÇİNDE ÖZELLEŞTİRME

Tasarımınızı oluşturun, tişörtü makineye yerleştirin ve basın. VersaSTUDİO BT12' nin kullanımı o kadar kolaydır ki birkaç dakika içinde kişiselleştirilmiş kıyafetleriniz bitmiş ve satışa hazırdır.

Bu ekipman, hem ürünlerini özelleştirmek isteyen mevcut işletmeler hem de heyecan verici yeni bir pazara giren yeni başlayanlar için idealdir. Bu ekipman, siparişlerin çevrimiçi veya mağazada inanılmaz derecede yüksek kaliteli sonuçlarla hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlar.

VersaSTUDIO BT-12 printing flow

HIZLI YATIRIM GETİRİSİ
2 aydan kısa bir sürede günde sadece 5 tişört basın, sonrasında hepsi kâr!

T-shirt printing benefits

Günde 5 tişört ile = 75.95 €/gün kazanç

Bir aylık çalışma (18 iş günü) = 1,367,1€* kazanç

VersaSTUDIO BT-12 baskı cihazında gösterge niteliğinde kâr ve geri ödeme süreleri. Yalnızca bir kılavuz olarak düşünülmelidir, tahmini maliyetlere ve satış fiyatlarına dayanmaktadır. Hesaplamalara genel giderler, personel maliyetleri, vergiler veya listelenenler dışındaki maliyetler dahil edilmemiştir. Mürekkep kullanımı ve baskı süresi, tasarım çalışmasına ve basılan ögeye göre değişiklik gösterebilir. Roland DG, bir VersaSTUDIO BT-12 cihazının satın alınmasının ardından yaşanan kazanç, nakit akışı veya geri ödeme sürelerinden sorumlu tutulamaz. Bunlar yerel koşullar, iş kararları ve piyasa talebinden etkilenebilir.

Seçili görüntüler:  deposit photos