Yeni flatbed kesici + LEF UV yazıcı çözümümüzle inanılmaz özel ürünleri hayal edin, oluşturun ve hayata geçirin

Flatbed kesicimiz RV5080 ile eşleştirilen LEF ile yapabilecekleriniz?

 

İşinizi ve ürün portföyünüzü genişletin. İhtiyaçlarınıza göre PVC, vinil/plastik, laminil/köpük medya, karton, yansıtıcı filmler, tekstil ve deri gibi geniş bir yelpazede medya ile uyumlu özel bir flatbed kesim çözümü geliştirdik. 

 

 RV5080 ile kesin ve katlayın

  

RV5080, daha kolay medya yerleşimi için vakum yatağıyla birlikte 55x80 cm'lik bir kesim alanına sahiptir. Teğet kesim (5 mm derinliğe kadar) için tekli bir bıçağı ve 20 mm derinliğe kadar kauçuk, köpük ve diğer medyaları kesebilen, isteğe bağlı bir hava basınçlı salınım bıçağını barındırır.

 

Özel ve benzersiz uygulamalar için mükemmel bir sinerji!  

LEF + RV5080 promosyonumuzu alınLEF+RV5080

 

Bu bas ve kes kombinasyonuyla; ambalaj prototipleri, özel yapılmış karton kutular, kabartmalı ambalajlar, membran tuş takımları, özel köpük ürünleri, maketler ve yansıtıcı vinil içeren satış noktası grafikleri gibi çok daha fazla öge yaratabilir ve kârınızı artırabilirsiniz.

 

AŞAĞIDAKİ BİLGİLERİ DOLDURUN VE TEKLİFİNİZİ BUGÜN İSTEYİN 

 

Use this property to display a short description or any instructions, notes, or guidelines that the visitor should read when filling out the form. This will appear directly below the form name.
Telefonla veya postayla iletişim kurulmamalı tercih ederseniz, istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Verilerinizi Gizlilik Politikamıza uygun olarak işleyeceğiz. Buraya tıklayın. Buraya tıklayınù.