Roland Hero Hüküm ve Koşullar

Roland Hero Yarışması Hüküm ve Koşulları

Lütfen bu yarışmanın hüküm ve koşullarını dikkatli bir şekilde okuyunuz. Roland yarışmasına katılarak bu hüküm&koşulları kabul etmiş olursunuz.

 

1 Bu yarışma (“Yarışma”) Roland DG (UK) Limited tarafından düzenlenmekte ve yürütülmektedir. Şirket, İngiltere ve Galler’deki yerleşik şirketin (şirket numarası 04339715) kayıtlı adresi Griffin House, Windmill Road, Clevedon, BS21 6UJ, Birleşik Krallık’tır (“Organizatör”).

UYGUNLUK

2.1 Bu Yarışmaya katılmak için bireyler aşağıdaki koşulları sağlamalıdır:

Sıralanmış ülkelerden birinde ikamet etme: Arnavutluk, Cezayir, Andorra, Ermenistan, Avusturya, Azerbaycan, Belarus, Belçika, Bosna, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Almanya, Cebelitarık, Yunanistan, Grönland, Herzegovina, Macaristan, İzlanda, Hindistan, İrlanda, İsrail, İtalya, Kazakistan, Kırgızistan, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Makedonya, Malta, Moldova, Karadağ, Fas, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya , İspanya, İsveç, İsviçre, Tacikistan, Tunus, Türkiye, Türkmenistan, Ukrayna, İngiltere veya Özbekistan.

2.1.1 Başvuru tarihinde 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olma.

2.1.2 Organizatör’ün ekipmanının (“Nitelikli Ekipman”) sahibi olma (ekipman seri numarası ve satın alma kanıtı sağlamalıdır) veya Nitelikli Ekipman’a (“Varlık”) sahip olan kurumun bir çalışanı olma ve bu müsabakaya başvurmak için bir direktör veya Varlık sahibi tarafından tamamen yetkilendirilmiş olma (“Uygun Yarışmacı” veya “Katılımcı”).

2.2 Bu Yarışmaya katılma hakkı olmayan kişiler:

2.2.1 Organizatör’ün Çalışanları.

2.2.2 Organizatör’ün grup şirketleri ve alt tedarikçileri.

2.2.3 Bu Yarışma ile profesyonel olarak bağlantılı olan kişiler.

2.2.4 Organizatör’ün rakipleri.

3 YARIŞMA AÇIKLAMASI.

3.1 Yarışma, beceri temellidir ve Uygun Katılımcı’nın, Organizatör’ün ve Nitelikli Ekipman’ın kendilerine bir Roland Kahramanı olmalarında nasıl yardımcı olduğuna dair bir açıklama sunmasını gerektirir.

4 GİRİŞ KOŞULLARI. Giriş, www.rolandhero.com adresinde bulunan Yarışma Web Sitesinde çevrimiçi olarak yapılır. Uygun Katılımcılar neden bir Roland Kahramanı olduklarını bir fotoğraf eşliğinde açıklayacak ve aşağıdaki bilgileri içeren bir giriş formu dolduracaklardır: iletişim bilgileri (bireysel, işletme, adres, e-posta, web sitesi), Nitelikli Ekipman’ın detayları (model dahil). Daha sonra, katılımcılar bu şartları kabul ettiklerini belirten kutuyu işaretlemeli ve "Gönder" butonunu tıklamalıdır. Bu terimler www.rolandhero.com web sunucusunda bulunmaktadır.

Müsabakaya katılarak, herhangi bir Katılımcı, Tanıtımcı tarafından istenirse, Yarışmadan kaynaklanan tanıtım ve materyallere katılmayı kabul eder ve Organizatör, sosyal medya da dahil olmak üzere herhangi bir tanıtım ve / veya tanıtım materyalinde herhangi bir katılımcının ayrıntılarını kullanma hakkını saklı tutar.

6 GÖRSEL HAKLARI. Sunulan tüm fotoğraflar orijinal olmalı, fikir Katılımcı tarafından yaratılmış olmalı ve herhangi bir üçüncü partiden onları izinleri dahilinde olmadan alınmış herhangi bir şeyi veya bir üçüncü tarafın ek onayı gerektiren bir şeyi bünyesinde barındırmamalı veya içermemelidir. Katılımcının katkısı, herhangi bir yasayı veya telif hakkını, ticari marka, tanıtım hakkı, gizlilik hakkı veya herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal etmemelidir.

YARIŞMA SÜRESİ. Yarışma 11 Nisan 2018 tarihinde başlayacak ve 31 Ekim 2018 tarihinde saat 11.59'da sona erecektir ("Müsabaka Dönemi"). Kazanan, 10. maddede belirtilen yargılama kriterlerine göre kazanan seçilecektir. Sadece Yarışmanın kapanma gününde veya ondan önce alınan girişler istisnasız olarak kabul edilecektir.

GİRİŞ SINIRLARI. Herhangi bir satın alma gerekli değildir (Varlık’ın Nitelikli Ekipman’ı alımı dışında). Tamamlanmamış, yasadışı, yanlış yönlendirilmiş veya geç girişler kabul edilmeyecektir. Gönderme kanıtı, teslimat kanıtı olarak kabul edilmeyecektir. Organizatör, teknik nedenlerle veya başka bir nedenle gecikmiş, eksik veya kayıp girişler için sorumluluk kabul etmez

9 İÇERİK SINIRLAMALARI. Başvurular kamuya açık bir web sitesinde ve pazarlama materyalinde paylaşılmak üzere halka teşhir için uygun olmalıdır. Başvurular herhangi bir rekabetçi ürün veya imalatçı ismi içermemelidir. Başvurular; aşağılayıcı, saldırgan, tehdit edici, iftira niteliğinde, karalayıcı, kötüleme niteliğinde, küçümseme niteliğinde veya müstehcen, kışkırtıcı ya da bu Yarışmanın ruhunu ihlal eden herhangi bir içerik içermemelidir. Organizatör, uygunsuz içerik tanımını neyin oluşturduğunu ve hangi yayınları kamuya yayınlayacağını belirlemek için tamamen kendi takdir yetkisini muhafaza eder. Katılımcılar; Organizatör’ün, Katılımcı tarafından sunulan herhangi bir fotoğrafı veya bilgiyi kamuya açık olarak yayınlama, sergileme veya başka şekillerde yayın yapma zorunluluğunun olmadığını ve herhangi bir fotoğraf veya bilgiyi kendi yegane ve sınırsız takdirine bağlı olarak kaldırabilir, düzenleyebilir, değiştirebilir veya silebilir olduğunu bilir ve kabul eder. Bu konuda herhangi bir yazışma yapılmayacak veya gerekçelendirilmeyecektir.

10 JUDGING CRITERIA

10.1 Sunulan tüm nitelikli girişler, Yarışmanın kapanış tarihinden sonra Organizatör’ün çalışanlarından oluşan bir panel tarafından değerlendirilecektir. Başvurular aşağıdaki kriterlere göre değerlendirilecektir:

10.1.1 Yaratıcılık: Olağanüstü şeyler elde etmek için Roland teknolojisini nasıl kullandığınız. Bir problemi nasıl yaratıcı bir şekilde çözdüğünüz. Olağandışı, şahane, inanılmaz derecede havalı veya ilginç bir şeyi nasıl tasarladınız veya yarattığınız.

10.1.2 Yenilik: Bir şeyleri nasıl farklı yaptığınız. Nasıl yeni bir şey denediğiniz ya da mümkün olanın sınırlarını nasıl zorladığınız.

10.1.3 Girişimcilik: İşletmenizi nasıl büyüttüğünüz. İşinizde nasıl başarılı olduğunuz.

10.1.4 İlham: Başkalarına nasıl yardım ettiğiniz veya ilham verdiğiniz ya da başkalarıyla nasıl çalıştığınız. Topluluğunuzda veya genel olarak baskı işletmenizde hangi farklılıkları yaptığınız.

10.2 Kazanan, yukarıda belirtilen kriterlerin bir veya daha fazlasını gerçekleştirmiş olabilir.

10.3 Hakemlerin kararları kesindir ve hiçbir yazışma kabul edilemez. Hakemlerin tam isimleri istek üzerine temin edilebilir.

11 ÖDÜL KAZANANI. Hakemler, yukarıdaki madde 10'da açıklandığı gibi bir kazanan belirleyecektir.

12 ÖDÜLLER

Ödülü kazanan kişi aşağıdaki 3 tatil seçeneğinden BİRİNİ seçecektir.

Seçenek 1. Kuzey Işıkları’nı Görmek için Bir Gezi.

Bu ödül şunları içerir:

•             Konaklama süresi süre boyunca tam kapsamlı araba kiralama.

•             Hotel Borg by Keahotel, Reykjavik'te 5 gece konaklama

•             Her sabah otel restoranında iki kişilik kahvaltı

•             İki kişi için Kuzey Işıkları’nı bulma amaçlı süper jeep safari deneyimi

•             Langjokull Buzulu'nda iki kişi için Altın Çember ve Motorlu Kızak deneyimi

•             Otelden Mavi Göl’e iki kişi için dönüş transferleri

•             Mavi Göl Spa'ya iki kişi için ziyaret ve giriş. Dahil olanlar: Mavi Göl’e giriş, silis çamur maskesi, yosun maskesi, havlu, bornoz ve terlik kullanımı ve seçtiğiniz ilk içecek.

•             İki kişilik seyahat sigortası.

Bu ödül aşağıdaki koşullara tabidir:

 • Bu deneyim, mevsimlerin doğası gereği, Eylül ve Nisan ayları arasında kullanılabilir ve Noel, Yeni Yıl, Sevgililer Günü, Paskalya, Okul Tatilleri ve Banka Tatilleri (hem kazananların ülkesi hem de İzlanda) hariçtir.
 • Sürücü 25 yaşın üzerinde olmalı ve en az 2 yıllık temiz bir sürücü ehliyetine sahip olmalıdır. Tamamen kapsayıcılık; sınırsız kilometre, çarpışma hasarı feragati, hırsızlık koruması, yerel vergiler ve havalimanı ücretleri anlamına gelir. Sürücü ayrıca, güvenlik teminatı için en az £ 500- £ 1,000 (araba kiralama şirketine bağlı) arasında ödeme yapabilecek geçerli bir kredi kartı (bankamatik kartı değil) bulundurmalıdır. Bu miktar aracın güvenli bir şekilde teslim edilmesi durumunda iade edilir.
 • Otel 4 Yıldızlı olarak sınıflandırılmıştır ve oda ve kahvaltı esasına göre dahili banyolu çift kişilik bir odayı paylaşan iki yetişkin içindir. İki yataklı odalar talep edilebilir, ancak garanti edilemez. En az bir kişi 18 yaşından büyük olmalıdır.
 • Kuzey Işıkları turu rezervasyon sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır. Tur yaklaşık 3 saat sürer ve ya akşam 8.00 ya da 9.00’ da kalkış gerçekleştirilir (kazanan seçebilir). Bu gezi için ayakkabılar, eldivenler ve şapkalar gibi sıcak kıyafetler gereklidir. Kuzey ışıkları, Eylül ayı ile Nisan ayı arasında karanlık, tercihen berrak, bulutsuz bir gökyüzünü varken görülebilir. Genellikle akşam 17.00 ve sabah 2.00 saatleri arasında görülür. Ancak manzara garanti edilemez. Bu aktivite hava şartlarına bağlıdır.
 • Motorlu kızak turu rezervasyon sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve yaklaşık olarak 10 saat sürer. Araç başına 2 kişilik 1 saatlik rehberli motorlu kızak yolculuğu. Motorlu kızak yolculuğu için tüm koruyucu kıyafetler ve güvenlik ekipmanları dahildir. Kazananın bir motorlu kızak sürmesi için geçerli bir sürücü belgesi olması gereklidir (yolcular olmadan binebilir). Bu aktivite hava şartlarına bağlıdır.
 • Mavi Göl deneyimi önceden rezerve edilmelidir ve rezervasyon sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır. Spa uygulamaları, rezervasyon sırasında değişiklik ve müsaitliğe tabidir. Bazı uygulamalar, bazı sağlık problemleri olan kişiler için uygun olmayabilir ve bu durumda güvenli bir alternatif için değiştirilecektir.
 • İzlanda'nın vize şartlarına uymak kazananın sorumluluğundadır. Vize onayı İzlanda Büyükelçiliği'nin takdirindedir ve NDL Group, reddedilme durumunda sorumlu tutulamaz. Vize sürecinde ortaya çıkan herhangi bir maliyetin kazanan tarafından ödenmesi gereklidir.

Seçenek 2. Tayland Gezisi.

Bu ödül şunları içerir:

 • Havaalanından otele dönüş transferleri
 • Samui Buri Beach Resort’ta 4 kişilik 7 gece konaklama
 • Otel restoranında her sabah 4 kişilik kahvaltı
 • 4 kişilik 4x4 Jeep Orman turu deneyimi
 • 4 kişilik Koh Samui Adası tekne gezisi ve şnorkel ile yüzme deneyimi
 • 4 kişilik seyahat sigortası

Bu ödül aşağıdaki koşullara tabidir:

 • Konaklama, organizatörün takdirinde müsaitlik durumuna bağlıdır ve Noel, Yeni Yıl, Sevgililer Günü, Paskalya, Okul Tatilleri ve Banka Tatilleri (hem kazananların ülkesi hem de Tayland) hariçtir.
 • Transferler özeldir ve diğer yolcularla paylaşılmayacaktır.
 • Otel 4 Yıldızlı olarak sınıflandırılmıştır ve oda ve kahvaltı esasında, dahili banyolu iki adet deluxe hillside deniz manzaralı odayı paylaşan dört yetişkin içindir. En az bir kişi 18 yaşından büyük olmalıdır.
 • Orman Jeep deneyimi yaklaşık 7 saat sürer. Otelden alınma ve otele geri bırakılma dahildir.
 • Koh Samui Adası Gezisi ve şnorkel ile yüzme günü yaklaşık 7 saat sürer. Bot transferi, öğle yemeği, şnorkel ekipmanları ve bilgilendirici, samimi ve profesyonel bir rehber dahildir. Otelden alınma ve otele geri bırakılma dahildir.
 • Tayland'ın vize şartlarına uymak kazananların sorumluluğundadır. Vize onayı Tayland Büyükelçiliği'nin takdirindedir ve NDL Group bu reddedilmeden sorumlu tutulamaz. Vize sürecinde ortaya çıkan herhangi bir maliyetin kazanan tarafından ödenmesi gerekecektir.

 

Seçenek 3. Büyük bir eğlence parkı için Orlando gezisi.

Bu ödül şunları içerir:

 • Konaklamanız süresince tam kapsamlı araç kiralama
 • Wyndham Grand Orland Resort'ta iki yetişkin ve iki çocuk için 7 gece konaklama
 • Walt Disney Eğlence Parkları’na iki yetişkin ve iki çocuk için 7 günlük sınırsız giriş

Dahil olanlar:

 • Sihirli Krallık Parkı
 • Epcot
 • Disney Hollywood Stüdyoları veya Disney Hayvan Krallığı Tema Parkı
 • Walt Disney World Resort ulaşım sisteminin kullanımı
 • İki yetişkin ve iki çocuk için seyahat sigortası

 

This prize is subject to the following conditions:

 • Konaklama, düzenleyicinin takdirinde müsaitlik durumuna bağlıdır ve Noel, Yeni Yıl, Sevgililer Günü, Paskalya ve Resmi Tatiller'i (hem kazananların ülkesinde hem de ABD'de) hariç tutar. En az bir kişi 21 yaşından büyük olmalıdır ve çocuklar, kaldıkları süre zarfında 11 yaşında veya daha küçük olmalıdır.
 • Sürücü 25 yaşın üzerinde olmalı ve en az 2 yıllık temiz bir sürücü ehliyetine sahip olmalıdır. Tamamen kapsayıcılık; sınırsız kilometre, çarpışma hasarı feragati, hırsızlık koruması, yerel vergiler ve havalimanı ücretleri anlamına gelir. Sürücü ayrıca, güvenlik teminatı için en az £ 500- £ 1,000 (araba kiralama şirketine bağlı) arasında ödeme yapabilecek geçerli bir kredi kartı (bankamatik kartı değil) bulundurmalıdır; bu miktar, aracın güvenli bir şekilde teslim edilmesi durumunda geri iade edilir.
 • Otel 4 Yıldız olarak sınıflandırılmıştır ve iki yetişkin ve iki çocuk için oda içi banyolu bir aile odasını sadece oda esasında paylaşmayı içerir.
 • Park biletleri sadece belirtilen gün için geçerlidir ve devredilemez.
 • Disney bu promosyonda katılımcı veya sponsor değildir.
 • Amerika Birleşik Devletleri’nin vize şartlarına uymak kazananların sorumluluğundadır. Vize onayı Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçiliği'nin. takdirindedir ve NDL Group bu reddedilmeden sorumlu tutulamaz. Vize işlemleri süresince ortaya çıkan herhangi bir maliyetin, kazanan tarafından ödenmesi gerekmektedir.
 • Her ödül seçeneğinin toplam perakende değeri yaklaşık 9,000 Euro’dur. Seyahatin gerçek değeri, kalkış noktası ve uçuş maliyetine göre değişir. Belirtilen yaklaşık satış değeri ile gerçek ödül arasındaki fark verilmeyecektir. Yukarıdaki ödül açıklaması, beklenen güzergah ve detayları içerir ve tüm yönleri uygunluk durumuna ve değişime tabidir. Kazanan kişiye seyahat zamanından önce ek bilgiler sağlanacaktır.

 

12.2 Tüm Ödül seçenekleri aşağıdaki koşullara tabidir:

Seyahat sigortası normal kabul şartlarına tabidir. Önceden var olan sağlık durumları karşılanmayabilir ve bu durumlarda kazanan, seyahat için uygun seyahat sigortası satın almaktan sorumlu olacaktır.

12.2.1 Seyahat sigortası normal kabul şartlarına tabidir. Önceden var olan sağlık durumları karşılanmayabilir ve bu durumlarda kazanan, seyahat için uygun seyahat sigortası satın almaktan sorumlu olacaktır.

12.2.2 Tüm ödüller, ödülün verildiği tarihten itibaren 12 ay içinde ödül kazananı tarafından talep edilmeli ve rezerve edilmelidir.

12.2.3 Yolcuların birlikte seyahat etmeleri ve geçerli ödül destinasyonuna seyahat edebilecekleri şekilde geçerli pasaport, diğer gerekli vizelere ve seyahat belgelerine sahip olmaları gerekmektedir.

12.2.4 Seyahat, müsaitlik durumuna ve kısıtlamalara tabidir ve organizatörün takdirindedir.

12.2.5 Kullanılan kalkış havalimanı, kazanana en yakın olması gerekli olmayan yakın uluslararası havalimanlarından uçuş müsaitliğine bağlı olarak belirlenecektir.

12.2.6 Seyahatin kalitesinden ve yaşanan bir gecikmeden taşıyıcı firmalar ve otel sorumludur.

12.3 Yarışma ödülünün kabulü ve kullanımı ile ilgili tüm masraflar veya harcamalar kazanan kişinin sorumluluğundadır. Kendi ülkesindeki havaalanına seyahati, herhangi bir satın alma, vergiler, bahşişler, telefon ve internet erişim bedelleri, konaklama ve para harcamayla ilgili herhangi bir maliyet ya da hasar gibi…

13 KAZANANIN BİLDİRİMİ. Kazanan, 23 Kasım 2018 tarihine kadar e-posta ile bilgilendirilecektir. Kazanan, ödülü almak için 72 saat içinde Organizatör’e cevap vermelidir. Organizatör’ün makul çabalar göstermesine rağmen iletişim kurulamazsa ve / veya 27 Kasım 2018’e kadar bir cevap alınamazsa; kazanan ödül hakkından mahrum kalır ve bu durumda hakemin takdirine göre alternatif bir kazanan ödüllendirilir.

14 ÖDÜL KAZANAN. Kazananın adı ve lokasyonu Yarışma Web Sitesinde yayınlanacaktır. Ödül kazananın detayları, ‘Roland DG Yarışması’, Roland DG (UK) Limited, Griffin House, Windmill Road, Clevedon, BS21 6UJ, Birleşik Krallık’a bir talep gönderilmesi aracılığıyla istek üzerine sunulacaktır.

15 Ödüller, açıklandığı gibi devredilemez, nakitle değiştirilemez ve kazananın herhangi bir sebeple ödülü talep edemeyeceği veya kullanamayacağı durumlarda nakit alternatifi teklif edilmeyecektir.

16 İlan edilen ödüller herhangi bir nedenle kullanılamıyorsa, Organizatör eşit veya daha büyük bir değere sahip alternatif bir ödül sunma hakkını saklı tutar.

17 ROLAND HERO. Roland Hero olarak onaylandıysanız:

1 Roland Kahraman rozetini web sitenize/teminatınıza ekleyebilirsiniz. Roland Hero rozeti kullanma yönergeleri şöyledir:

 

 1. Rozetini pazarlamada ve teminatta kullanabilirsiniz ancak Roland markasına zarar verebilecek bir şekilde kullanamazsınız.
 2. Aşağılayıcı bir şekilde kullanılamayacağı gibi herhangi bir amaç için bu rozetin bir varyasyonunu, kısaltmasını veya taklidini kullanmamalısınız.
 3. Bu rozeti, Roland DG’nin üçüncü taraf bir ürün veya hizmetin bağlılığı, sponsorluğu veya desteğini ima edecek şekilde kullanmamalısınız.

Herkese 2018’in Roland Hero’larından biri olduğunuzu anlatabilir ve #RolandHero hashtag’ini sosyal medyanızda kullanabilirsiniz.

3 İsminizi Roland Hero yarışma sitesi olan www.rolandhero.com adresinde listeleyeceğiz ve Roland sosyal medya sayfalarında adınızdan bahsedeceğiz.

2018 Roland Hero’larımızdan biri olarak:

17.4 İlgi odağımızdaki Roland Hero'lardan biri olabilir ve Roland hikayenizin daha fazlasını anlatma fırsatına sahip olabilirsiniz. Bu geçerliyse sizinle iletişim kuracağız

5. Bölüm 12. ÖDÜLLER’de belirtilen tatili kazanmak için 2018 Roland Heroes yarışmasına katılmış olacaksınız.

18 Bu Yarışmaya katılarak, Katılımcılar, bu hüküm ve koşulları okuduklarını, anladıklarını, kabul ettiklerini ve aynı zamanda Yarışma ile ilgili tüm konulara ilişkin Organizatör’ün kararlarının bağlayıcılığını kabul ettiklerini beyan etmiş olurlar.

19 GİZLİLİK. Şüpheye mahal vermemek için, Yarışma Katılımcıları ile ilgili herhangi bir kişisel bilgi, yalnızca yürürlükteki İngilizce veri koruma mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır ve bireyin önceden onayı olmaksızın üçüncü bir tarafa açıklanmayacaktır (ancak, Organizatör’ün bir grup şirketine aktarılabilir). Bu rekabetin yönetimiyle Organizatör tarafından düzenlenen bilgiler, Katılımcıya, Organizatör ürünleri ve hizmetleriyle ilgili bilgi sağlamak için kullanılabilir. Düzenleyicinin Katılımcılar hakkında topladığı kişisel bilgileri nasıl kullanabileceğine dair ayrıntılı bilgi için lütfen Roland'ın politikasını www.rolanddg.co.uk/company/privacy-statement adresinden okuyun.

20 KATILIM KOŞULLARI. Farklı bir uygun katılımcı tarafından isim, ticaret unvanı, adres gibi yanlış bilgilerin girilmesi veya bu hüküm ve koşullara uyulmaması katılımcıların diskalifiye edilmesine yol açacaktır. Organizatör, herhangi bir katılımcının, ödül talep etme hakkına sahip olmadan önce, kurum kimliğinin ve faaliyetlerinin belgesel kanıtını sunmasını isteme hakkını saklı tutar.

21 YÜKÜMLÜLÜK SINIRLAMASI. Organizatör, herhangi bir katılımcının yarışmaya katılması veya ödülü kabul etmesi sonucunda maruz kalınan herhangi bir hasar, kayıp, yaralanma veya hayal kırıklığı için sorumluluk kabul etmez. Organizatör, herhangi bir telefon şebekesi veya hattı, bilgisayar çevrimiçi sistemleri, sunucuları veya sağlayıcıları, bilgisayar ekipmanı, herhangi bir e-postanın yazılım hatasından veya telefon hatları, herhangi bir internet sitesindeki, internetteki teknik sorunlar veya trafik tıkanıklığı nedeniyle alınacak girişlerde yaşanan problemlerden, katılımcının ya da herhangi bir diğer kişinin bilgisayarı ya da mobil telefonuyla ilgili ya da yarışmaya katılmanın bir sonucu olarak meydana gelen hasar ve yaralanmalardan ya da benzer durumlardan sorumlu değildir. Organizatör, yarışma ile ilgili konulardan kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu olmayacaktır. İhmalkarlıktan ya da sahtekarlık ya da hileli yanlış beyandan ya da yürürlükteki yasalarla hariç tutulamayan veya sınırlanamayan herhangi bir yükümlülükten kaynaklanan ölüm ve kişisel yaralanmalardan Organizatör sorumlu tutulamaz.

22 Organizatör’ün kontrolü dışındaki sebeplerden ötürü Yarışmanın kendisinin gerçekleştirilmesini ya da ödüllendirme sistemini ya da ödülün verilmesini imkansız kılan olaylar meydana gelebilir ve bu nedenle, Organizatör, kendi takdirine bağlı olarak, Yarışmayı farklılaştırabilir ya da değiştirebilir ve Katılımcı, bunlarla ilgili Organizatör’ün hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceğini kabul eder. Bu tür bir farklılık veya değişiklik Yarışma Web Sitesi’nde bildirilecektir.

23 Yarışma ve hüküm ve koşullar İngiltere ve Galler yasalarınca yönetilmektedir ve İngiltere ve Galler Mahkemeleri’nin gayrı münhasır yargı yetkisine tabidir.

24 Bu anlaşma İngilizce olarak hazırlanmıştır. Anlaşma herhangi bir dile çevirilirse, İngilizce metin geçerli olacaktır