FESPA'da Roland'ı keşfedin

24-27 Mart 2020
Salon 7 Stant C60

Yeni Dijital Fırsatları Keşfedin

Roland DG'nin yeni dijital fırsatlarıyla işinizi dönüştürme zamanı.
FESPA 2020'de (Salon 7 Stand C60) bize katılın ve heyecan verici yeni inovasyonlarımızı inceleyin, güvenilir çözümlerimizi görün ve Roland teknolojisinin inanılmaz kâr getirme potansiyelini keşfedin. İşinizi nereye götürmek isterseniz isteyin, başarıya ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.

FESPA 2020'deki Roland standını ziyaret edin ve YENİ dijital fırsatları keşfedin!

ÜCRETSİZ BİLETİNİZİ ALIN

Sorularınız mı var?

İşletmenizden daha fazlasını elde etmek istiyorsanız veya nasıl yürüteceğinizden emin olmadığınız harika bir fikriniz varsa, Joe ve Giovanni uzmanlıklarını sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır. Sorularınızı önceden göndererek size en eksiksiz yanıtı vermelerine yardımcı olun.

SORUNUZU GÖNDERİN

Yeni İnovasyonlarımızı ve Güvenilir Çözümlerimizi Keşfedin

FESPA’da geniş portföyümüzden çözümler sunuyor olacağız. Dünyanın dört bir yanındaki baskı profesyonellerinin yaklaşık kırk yıldır işletmelerine güç vermek için neden Roland DG teknolojisine güvendiğini kendiniz görün ve en son inovasyonlarımızı ilk keşfedenlerden biri olun!

Şaşırtıcı bas ve kes cihazlarını, süblimasyon ve UV yazıcılarını, lazer ve vuruşlu gravür cihazlarını, kazıma cihazlarını, kişiselleştirme çözümlerini ve daha fazlasını keşfedin.

Bu yıl standımızda öne çıkan bazı özellikler:

UV Yazıcı Serimizle Olağanüstü Şeyler Sunun

Müşterileriniz benzersiz şeyler ister, siz de UV yazıcı serimizle onlara olağanüstü şeyler sunun. Güçlü yeni IU-1000F, çok yönlü S Serisi veya tezgah üstü VersaUV LEF serisi arasından seçim yapın. Çok çeşitli nesnelere ve yüzeylere gerçekçi görünümler, özgün kabartmalar ve grafikler basın.
Veya başarıya giden yolda LEC2-300 bas/kes cihazı ile baskı yapın, kesin ve kabartma yapın.

 

 

Ödüllü TrueVIS Bas ve Kes Teknolojisini Keşfedin

'Sınıfının en iyisi' TrueVIS VG2 ve ek olarak bu yıl ilk FESPA gösterisini yapacak olan yeni SG2 serisi için endüstrinin neden bu kadar heyecanladığını görün. TrueVIS; en geniş çok yönlülük, en yüksek güvenilirlik ve gerçekten olağanüstü kalite özelliklerinin hepsini aynı gün iş teslimi* yapma imkanı sağlayarak sunar. Çarpıcı TrueVIS baskısını deneyimlemek için standımızı ziyaret edin!

Roland DG ile Tekstil Baskıdan Kâr Edin

Baskıda çok yönlülüğün en iyisi: Doğrudan kıyafete ve süblimasyon baskı makineleri yelpazemizle giyim, bez reklam tabelası ve kişiselleştirilmiş ürünlerde büyük kârlar elde edin."Hepsi bir arada" özel tabela, grafik, dekor ve hazır giyim işi başlatmak istiyorsanız, çok işlevli Texart RT-640M'yi çalışırken görmek için Roland standını ziyaret edin. RT-640M, transfer kağıdına baskı ve doğrudan kumaşa baskı özgürlüğü sağlar.

EK OLARAK Açıklanacak Daha Fazla Ürün

Joe'dan İlham Alın!

The 3 C’s for your success - Creative, Cool, Commercial
Trends Theatre, 25 Mart Çarşamba, 16.00 - 16.30

CAD'den fuar alanlarına kadar her alanda güçlü bir tasarım geçmişi olan Joe Wigzell yaklaşık 8 yıldır Roland'la birlikte ve İngiltere'deki Roland Akademi ve Creative Center'ı işletiyor. FESPA Trends Theatre’da, sizi rakiplerinizin bir adım önünde tutacak yeni, güncel uygulamalar için mevcut teknolojilerinizi yeni çözümlerle birleştirmenin gücünü vurgulayacak Joe'ya katılın.
Gerçek hayattan örnekler ve kendi işinizde uygulayabileceğiniz ipuçları içeren bu ilham verici oturumda daha fazlasını keşfedin.

BU FIRSATI KAÇIRMAYIN

Ücretsiz FESPA biletinizi şimdi alın

BURAYA TIKLAYIN

FESPA 2019'a göz atın ve bu yılki etkinliğin heyecanını hissedin

  

 

Sorularınızı göndermek için aşağıdaki iletişim formunu doldurun. Joe ve Giovanni uzmanlıklarını sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacaklar. Sizi karşılayamazsak, gösteriden sonra isteğinizi yerine getirmek için size geri dönüş sağlayacağız!

Se il tuo paese non è nella lista per favore Clicca qui


Roland’ı Salon 7 Stant C60’ta ziyaret edin

FESPA, 24 Mart Salı ila 27 Mart
Cuma günleri arasında IFEMA Feria De Madrid, İspanya'da gerçekleşiyor.

*Avery Dennison™ US tarafından MPI Range dijital medyada yapılan testler. Bu medyayı kullanırken TR2 mürekkep ile VG2'de üretilen baskılar; rulolar veya görüntüler düzgün şekilde havalandırıldığında ve gevşek bir şekilde sarıldığında 6 saatlik bir süreden sonra lamine edilebilir. Daha fazla ayrıntı için bakınız: https://graphics.averydennison.com/en/home/services/warranty.html. Bölgesel farklılıklar ortaya çıkabilir. Lütfen yerel temsilcinize danışın