Roland DG İstanbul, İlk UV Günü’ne Ev Sahipliği Yapıyor

 

İstanbul, Türkiye, 10 Nisan 2019 – Dünya çapında geniş formatlı inkjet yazıcıların ve 3D cihazlarının lider üreticisi Roland DG Corporation, İstanbul ofisinde, tamamen Roland DG UV baskı çözümlerine adanan UV Günü’ne ev sahipliği yapıyor. Bu etkinlikte, katılımcılar makineleri çalışırken görebilecek ve işletmeleri için benzersiz, kazançlı ürünler yaratmayı öğrenecekler. Roland VersaUV teknolojisi, neredeyse her nesne seçeneği üzerine doğrudan baskı yapılmasını sağlar.

Bu seride yer alan baskı makineleri, kullanıcılarına en eksiksiz kişiselleştirme çözümünü sunar. Etkinlikte, VersaUV LEF serisi flatbed yazıcıların en büyüğü olan LEF-300 ile birlikte Roland DG’nin yeni modeli, talep üzerine özelleştirme ve gerçekçi doku efektleri sağlayan LEF2-200 tezgah üstü UV flatbed yazıcısı da sunulacak. UV Günü boyunca katılımcılar, bu Roland DG yazıcılarla mümkün olan çeşitli piyasa senaryolarını ve para kazandıran çözümleri araştırarak UV teknolojisinin işletmeleri için nasıl önemli bir varlık olabileceğini keşfedecekler.

Basılı ürünlere özel efektler eklemek için yapabilecekleri birçok basit işlemin ve onlara katma değer sağlamanın yanı sıra UV mürekkebinin çok yönlülüğü ile de tanışacaklar. Son olarak ziyaretçiler, yeni LEF2-200’ün kullanılacağı uygulamalı bir oturum gerçekleştirecekler. Bu oturumda ilginç araçlar yaratabilecek ve çalışma süresini artırırken yaratıcı iş akışlarını iyileştirmek ve kolaylaştırmak için yeni ipuçları ve püf noktaları öğrenebilecekler. Aslında LEF2-200, basit ama etkili bir işlem için özel olarak tasarlanan birçok yeni fonksiyon ile güncellenmiş bir donanım yazılımına ve en yeni VersaWorks RIP yazılımı sürümüne (VersaWorks 6.21) sahiptir.

 

 

UV baskısının ötesinde etkinliğin ürün özelleştirme temasını detaylı keşfetmek için katılımcılar, pamuklu malzemelerin basit ve güvenilir bir şekilde kişiselleştirilmesi için kullanılan yeni BT-12 doğrudan kıyafete baskı makinesini çalışırken görebilecekler.

ÖZEL HEDİYENİZ

Ücretsiz kayıt olun ve Roland DG UV baskı teknolojisi ile üretilmiş kişiselleştirilmiş hediyenizi alın. Roland DG VersaUV tezgah üstü yazıcıları hakkında daha fazla bilgi almak ya da Roland DG ürün hattınızı tamamlamak için lütfen rolanddg.com.tr adresini ziyaret edin.

 

Roland DG Corporation Hakkında: Roland DG Corporation, profesyonellerin yanı sıra zanaatkarların ve hobi sahiplerinin hayal gücünü gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış dijital cihazların lider üreticisidir. Ürünler arasında; TrueVIS, SOLJET, VersaCAMM, VersaUV ve Texart serisi geniş formatlı inkjet yazıcılar ve tabela, araç grafikleri, kişiselleştirme, konfeksiyon ve tekstil dekorasyon endüstrileri için CAMM-1 ve STIKA vinil kesiciler yer alır. 2017 yılında, Roland DG, dental endüstrisi için DWX kazıma cihazları ve DWP 3D yazıcıyı, tıbbi cihaz için MPX darbeli fotoğraf yazıcıları, endüstriyel etiketleme ve kişiselleştirme endüstrileri ve masaüstü 3D yazıcıların MDX ve monoFab serisini ve hızlı prototipleme, üretim ve hobi endüstrisi için kazıma makinelerini de içeren şirketin 3D ürünlerini geliştirmek ve pazarlamak için DGSHAPE Corporation'ı kurmuştur. Şirket, dünya çapında 200'den fazla ülkede ve bölgede dağıtılan ürünleri üretmek için tescilli hücre üretim teknolojisini kullanır.