Uluslararası Dental Show (IDS) 2017’de Roland’ı keşfedin

  • Dijital diş hekimliğindeki geleceğinizi keşfetmek için IDS 2017’deki Roland standını ziyaret edin
  • Salon 3.1, Stant L030/M029

Köln’de düzenlenecek olan Uluslararası Dental Show(IDS)’unda (Salon 3.1, Stant L030/M029) Roland standı ziyaretçileri, çağdaş diş hekimliğinde CAD/CAM’in heyecan verici klinik ve ticari yararlarını keşfetmek ve dünya çapında birçok diş hekiminin açık sistem dijital dental iş akışının bir parçası olarak neden Roland kazıma makinelerini tercih ettiğini öğrenmek için davetliler.

 

Roland DG kazıma teknolojisi

Roland, pazarın önde gelen teknolojisi alanındaki heyecan verici ürün yeniliklerini sergilemenin yanı sıra popüler kompozit resinler, zirkonya, PEEK ve diğer malzemeleri kurutmak için güvenilirliğini ve yeteneğini vurgulayan, son derece popüler DWX51-D 5 eksenli dental kazıma makinesini sergiliyor olacak. Ayrıca stantta DWX-4W özel sulu kazıma cihazı da çalışır halde yer alacak. DWX-4W, cam seramiklerin ve kompozit resinlerin hassas ve hızlı kesimi, Jaeger DentaDrive mili ve eşzamanlı 4 eksen kazıması sayesinde kuronların, köprülerin, inlayların, onlayların ve veneer’ların yüksek hızlarda üretimi için idealdir. Masaüstü kazıma teknolojisi üretimindeki 30 yılı aşkın tecrübesi ile Roland, maksimum verimlilik sağlamak ve gereksiz kurutma ve temizleme aşamalarından kaçınmak amacı ile sulu ve kuru kazıma için ayrı çözümlerin yararlarını bilmektedir. Stantta bulunan kapsamlı bir dizi örnek ile ziyaretçiler, dijital üretim potansiyelinden yararlanan günümüz diş hekimleri için mümkün olan çok yönlü ve kârlı fırsatları keşfedecekler.

 

Seminer Alanı

Roland, standın özel Seminer Alanı içerisinde sunumlar serisine ev sahipliği yapıyor olacak. Dental CAD/CAM dünyasının uzmanları, dijital teknolojiyi sahiplenmenin faydalarını ve dental CAD/CAM alanındaki heyecan verici ilerlemeleri açığa çıkaracaklar. Aynı zamanda bu uzmanlar show boyunca sorularınızı yanıtlamak ve dijital dental teknolojisini kendi işletmelerine başarı ile entegre etme konusundaki deneyimlerini paylaşmak için stantta bulunacaklar.

 

IDS Konuşmacılar Köşesi

Uluslararası üne sahip iki konuşmacı, Roland’ı IDS Prestijli Konuşmacılar Köşesi’nde konferans programının bir parçası olarak temsil edecekler.

22 Mart Çarşamba günü saat 10:30’da DDS, MSc, Ph.D. Dr Nelson Silva konuşmasını sunacak: ‘CAD/CAM 360º: Dental Ofis İş Akışı’. Dr Silva Brezilya’da Minas Gerais Federal Üniversitesi Diş Hekimliği Okulu’nda, Restoratif Diş Hekimliği Bölümü profesörüdür. Dr Nelson’ın konuşması hem laboratuvarda hem de klinik olarak başarılı estetik restorasyonlara ve CAD/CAM kullanan implantlara giden rota araştırmalarına ilişkin deneyimlerini temel alacak.

24 Mart Cuma günü saat 10:00’da uluslararası alanda tanınmış bir öğretim görevlisi ve son malzeme ve tekniklerin kullanıldığı gerçekçi estetik restorasyonlar oluşturma konusunda önde gelen fikir liderlerinden biri olan uzman diş teknisyeni Jan Schünemann konuşmasını sunacak: ‘En yüksek estetik sonuçları elde etmek için CAD/CAM nasıl uygulanır.’ Almanya Bielefeld’de bulunan Schünemann, 1989 yılında kendisinin saygın teknik eğitim enstitüsünü kurmuştur.

 

Roland’ı Keşfedin

Roland DG Corporation Japonya Easy Shape İş Geliştirme Birimi Başkanı Mario Picchio, etkinlikte Roland’ın odak noktası ile ilgili olarak, “Uluslararası Dental Show(IDS)’unda standımızın teması ‘Keşfetmek’ ve amacımız Roland dijital kazıma teknolojisinin açık dijital iş akışının bir parçası olarak diş hekimliğine sunabileceği önemli ticari ve klinik yararların ziyaretçiler tarafından keşfedilmesini sağlamak. Orijinal dijital taramadan CAD’ten CAM kazıma ve bitirme işlemine kadar açık sistem dijital iş akışı implantların, kuronların ve köprülerin, kopinglerin, veneer’lerin, onlayların ve inlayların üretiminde devrim yaratıyor. Sonuçların doğruluğu, hızı, güvenilirliği ve tutarlılığı müşterilerimizin Roland dijital dental kazıma makinelerinden beklediği önemli yararlardan birkaçıdır; yüksek estetik sonuçlar, mükemmel üretim kalitesi ve güvenilir bir global marka ile anlaşarak sağlanan güven ile birleşmiştir.” açıklamasında bulunan Picchio sözlerini “Yalnızca altı yıl* içerisinde tüm dünyada 5000'den fazla sevk edilen birim ile güçlü büyümemiz içerisinde müşteri güveninin yansımalarını görüyoruz. Tüm Avrupa’daki müşterilerimizin, IDS katılımcıları ile mesleki bilgilerini ve Roland teknolojilerinin işlerini büyütmelerine nasıl yardımcı olduğu konusundaki deneyimlerini paylaşmak için standımızda bulunacak olmalarından ayrı bir memnuniyet duyuyoruz.” diyerek sonlandırdı.

 

Stant Partisi

Fuardaki varlığını kutlamak için Roland, 23 Mart Perşembe günü saat 16:00 itibari ile standında bir ‘Happy Hour’ partisine ev sahipliği yapıyor. Roland, müzikli eğlencenin keyfini çıkarırken endüstri uzmanları ve önemli kanaat liderleri ile tanışma fırsatı bulmaları için değerli müşterilerini ve endüstri partnerlerini yiyecek ve içecek eşliğindeki bu partiye katılmaya davet ediyor.

Fuar 21 Mart Salı günü itibari ile başlayacak ve 25 Mart Cumartesi gününe kadar Almanya’nın Köln şehrinde Koelnmesse’de gerçekleştirilecek. Roland DG Salon 3.1, stant L030 / M029’da yer alıyor.

Daha fazla bilgi ve Roland’ın IDS 2017 ile ilgili güncel planları için lütfen www.RolandIDS2017.com adresini ziyaret edin.

*Sevk edilen birimler 2010 - 2016