ROLAND DG, Sign İstanbul 2019’da Kazançlı Çözümleri ile Yer Alıyor

Size ne sunmak istiyoruz? “Daha Fazla Çözüm, Daha Fazla İş”


Roland DG, SIGN İstanbul 2019’da ziyaretçileri ile buluşmak için hazırlanıyor. Farklı marketler için benzersiz çözümlerini sergileyecek olan Roland DG, Sign İstanbul’da 19-22 Eylül tarihleri arasında Hall 12, Stant C-40’da yer alacak. Hedef yine aynı: “Daha fazla çözüm, Daha fazla iş.” Roland, Sign İstanbul 2019 ile yükselen ülkelere ilk defa TrueVIS VG2’yi sunacak. Yeni TrueVIS VG2 serisi, hızlı geri dönüş arayan yoğun baskı servis sağlayıcıları için 6 saat içinde hazır baskılar için kesin bir seçimdir*. Artık, yüksek kaliteli çıktı ve güvenilir kurulum güvencesiyle aynı gün içinde grafikleri basmak, lamine etmek ve uygulamak, baskı profesyonellerinin müşterilerin beklentilerini karşılamasını sağlamak ve rakiplerin karşısında zaman kazanmak mümkün. TrueVIS VG2 ve TR2 mürekkebi, 3MTM MCSTM** tarafından onaylanmıştır ve grafik kalitesi ve güvenilirliğinin güvencesini sunar. TR2 mürekkepli VG2 ayrıca Avery'nin ICS performans garantisini destekler ve güvenli iç mekan grafik uygulamaları için GREENGUARD Gold sertifikasına sahiptir. Kaçırmayın! Fuarda yer alan Roland standında "motosiklet kaplama" canlı şovunu da görebilirsiniz. TrueVIS VG2 hakkında daha fazla bilgi edinin ve neden mükemmel olduğuna dair yedi nedeni keşfedin.

 

Perakende projenizi büyütün – Roland DG, yeni işinizi büyütmek için uygulayabileceğiniz birçok çözümü ve potansiyel uygulamayı gösterebilir. Belirli bir alanda, nesnelerin özelleştirilmesi için tüm Roland teknolojilerini göreceksiniz. BT-12 ile İsteğe Bağlı Kişiselleştirme için Doğrudan Kıyafete Baskı makinasını görme şansını kaçırmayın. Cotodesign özel alanında favori tişörtünüze, sizi canlandıran bir görüntüyü gerçek zamanlı olarak baskı yapabileceğiniz gibi yüzlerce olası çözümü keşfedin. (cotodesign, tişörtler, şapkalar, çantalar, kalemler, akıllı telefon kılıfları, fotoğraf çerçeveleri, kozmetik ambalajları, kırtasiye malzemeleri ve daha fazlası dahil olmak üzere eşsiz bir kişiselleştirilmiş giyim, hediyelik eşya ve hatıra eşyası oluşturmak ve bunların satışını yapmak için kapsamlı bir yazılım çözümüdür.

Perakende satış yerlerinde yaya trafiğini artırır, ürünlere değer katan etkinliklerde ürünlerin müşteriler tarafından kolayca kişiselleştirilmesini sağlar.) Ayrıca, yeni RV-5080 ve yeni LEF2-200 ile çok sayıda paketleme çözümünü görmek için Roland DG standına uğrayın. Mükemmel karışım, şimdiye kadarki en mükemmel ambalajı yaptı. Roland DG Orta Avrupa Topluluk Müdürü Giovanni Re ile UV teknolojisiyle basabileceğiniz en güzel şeyleri keşfedin.

 

Roland DG Orta Avrupa Pazarlama Müdürü Valeria Centorame,Sign İstanbul 2019 için “Bu yıl da Sign İstanbul 2019’a yer almaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Fuar boyunca donanım, yazılım, uygulamalar ve insanlardan oluşan çözümlerimizi görebilirsiniz. Bu yıl Japon ana şirketimizden çıkan birçok teknolojik yenilik olacağını garanti ediyoruz. Dahası, talebin seçimi de farklı pazar segmentlerini karşılamak ve şirketlere iyi marjlı çözümler sunmak için ‘Daha fazla çözüm, Daha fazla iş.’ hedefimizi doğrulamaktadır.” dedi.

 

Sign İstanbul 2019’da sergilenecek Roland DG ürünleri

Heyecan verici potansiyeli keşfedin: Roland'ın en çeşitli ürün portföyü

VersaUV LEF2-200, çarpıcı, birinci sınıf kalitede fotoğraflar, grafikler ve metinleri neredeyse her şeye yazdırmanızı kolaylaştırır. Diğer inkjet yazıcılardan farklı olarak, ECO-UV mürekkep malzemenin yüzeyine anında kürlenir ve böylece doğrudan PVC ve plastik, kanvas, ahşap, deri ve kumaş gibi sert ve yumuşak malzemelere yazdırmanıza olanak tanır. 100 mm kalınlığa kadar olan malzemeler yüklenebilir ve 2 mm'lik bir yükseklik toleransı düzensiz ve kavisli nesnelere baskıyı kolaylaştırır. VersaUV LEF2-200 ayrıca şişelere ve diğer silindirik nesnelere baskı yapmak için isteğe bağlı bir vakum tablasını ve isteğe bağlı döner eksenli bir kalibreyi destekler.

VersaUV S-Serisi UV-LED yazıcı VersaUV S Serisi, üretim ortamlarına ve her tür gereksinimlere uyacak etkileyici yapılandırma ve ebat yelpazesiyle gerçek seçimi ve üretim esnekliğini temsil eder. Bu çok yönlü ve yenilikçi flatbed ve bant yazıcı serisi, 200 mm yüksekliğe ve 100 kg/m2 ağırlığa kadar sert veya esnek, hemen hemen her türlü yüzeye veya nesneye çarpıcı kalitede grafikler, fotoğraf görüntüleri, dokular ve kabartma efektleri basar. Mevcut tezgah üstü UV yazıcı kullanıcıları, UV baskı dünyasına girmek isteyen işletmeler veya daha fazla 'endüstriyel' gereklilikleri olanlar için bir sonraki adım olarak idealdir.

VersaEXPRESS RF-640 8 Renkli eko-solvent yazıcı Roland standında renklere hayran kalacaksınız - dayanıklı dış mekan grafikleri için sınıfının en geniş renk gamını sunan RF-640 8 Renkli, baş döndüren, etkileyici ve müşterilerin renk beklentilerini aşan uygulamalar sunmayı amaçlayan baskı hizmeti sağlayıcıları için ideal seçimdir. RF-640 8 Renkli yazıcı, çarpıcı kalitede baskılar, süper-doğru renk üretimi yeteneği ve etkileyici dış mekan dayanıklılığı için CMYK ve Açık Siyah, Kırmızı, Yeşil ve Turuncu mürekkep özelliklerine sahiptir.

LD-80 lazer folyo dekoratör Kompakt ve kullanıcı dostu LD-80 lazer dekoratör ile yüksek değerli ürün özelleştirme dünyasını keşfedin. Kullanıma hazır hediyeler ve dolma kalemler, akıllı telefon kılıfları, kırtasiye ürünleri ve kozmetik aksesuarları dahil olmak üzere çok çeşitli ürünlerin premium ve isteğe bağlı kişiselleştirilmesi için çeşitli metalik ve holografik folyolara metin, logo ve grafik ekleyin.

• Dünya çapında satılan 129.000'den fazla bas ve kes cihazı (31 Aralık 2018 itibariyle) • Dünya çapında satılan 460.000'den fazla kesici (31 Aralık 2017 itibariyle)