Roland Türkiye'deki yeni internet sitesini açtı!

Roland DG Mid Europe, gezinme için çeşitli yenilikler içeren ve ziyaretçilerin sayfalar arasında hızla dolaşarak istedikleri bilgiye kolayca ulaşmalarına imkan sağlayan, tamamen Türk pazarına yönelik yeni internet sitesinin açılışını duyurdu.

Roland'ın yeni sitesi gezinebilirlik yönünden en iyi deneyimi sağlamak için mobil cihazlardan her tür bilgisayara kadar kullanıcılar tarafından yararlanılan tüm görüntüleme şekillerini destekliyor.

Sitede, Roland ürünleri hakkındaki tüm bilgiler okumayı kolaylaştırmak için kısa ve öz bir şekilde sunuluyor. Bununla birlikte, ürünlerin tüm ana özellikleri, teknik şartnameler ve mevcut aksesuarlar ile ilgili bilgilere de siteden erişilebiliyor.

Ayrıca, sayfalar aracılığıyla video görüntülemek, broşür indirmek, bir sunum için rezervasyon yaptırmak, bir numune talep etmek ya da daha fazla bilgi veya başka promosyon malzemesi almak için doğrudan Roland ile iletişim kurmak mümkün.

 

Buna ek olarak, Roland teknolojilerin nasıl uygulanabileceğinin ziyaretçiler tarafından değerlendirebilmesi de önemli.  Bu yüzden her ürün mümkün olan belli uygulamalarla ilişkilendirilmiş ve bu sayede ziyaretçiler Roland'ın her ekipmanı ile yapılanları birlikte kolayca ele alabiliyor ve uygulamayı gerçekleştirmek için malzemeler ve gereken teknikler üzerine başlıca bilgileri edinebiliyor.

 

Roland Blog

Roland, internet sitesine, görsel ve görsel olmayan iletişim dünyası ile ilgili esinlenilecek ve bilgi alınabilecek çok sayıda konu hakkında yazıların bulunduğu bloğu da ilave etti. Blog ayrıca malzemeler ile mevcut teknolojiler üzerine derinlemesine birçok analiz ve etkin bir iletişim için öneriler ile taktikleri de içeriyor. 

 

Roland tüm kullanıcılarını www.rolanddg.eu adresinde bulunan yeni internet sitesine bekliyor.