Roland, düzenlediği “Experience Day by Roland” ile ziyaretçilerine eşsiz çözümlerini tanıttı

Lider geniş formatlı yazıcı üreticisi Roland DG, Atölye İstanbul’da Promakim iş birliği ile düzenlediği “Experience day by Roland” etkinliği ile ziyaretçilerine Roland’ın benzersiz çözümlerini sundu.

Potansiyel müşterilerin, deneyimli Roland kullanıcılarının, üreticilerin, tasarımcıların, üniversitelerin akademik personeli ve öğrencilerinin katıldığı, Promakim ve Roland iş birliğinde düzenlenen “Experience Day by Roland” etkinliğinde LEF-300, XT-640, MDX-40A, SRM-20, ARM-10, XR-640 cihazları tanıtıldı.

roland_experience_day_1_2.png

Ziyaretçilerin cihazları ile neler yapabileceklerini keşfettikleri ve Roland’ın eşsiz uygulamalarını deneyimledikleri “Experience Day by Roland” etkinliğinde, Roland ürün yelpazesi ve çözümleri 4 teknoloji alanında sergilendi. Gelişmiş, ezber bozan uygulamalar ve ilginç örnekler ile bas & kes, Tekstil, UV ve 3D cihazlarının yer aldığı alanlarda Roland cihazlarının yetenekleri ve teknolojilerinin nasıl kullanılacağı ziyaretçilere gösterildi.

roland_experience_day_2_0.png

Özellikle kişiselleştirilmiş ürünler sunan LEF-300 ve XT-640 cihazları ziyaretçiler tarafından oldukça büyük bir ilgi ile karşılandı. Ziyaretçiler, LEF-300 ile özel olarak tasarlanan not defterlerinin üzerine isimlerini yazarak ve XT-640 ile beğendikleri fotoğrafları basıp çantalarının üzerine aktararak ürünlerini kişiselleştirdiler.

Roland’ın eşsiz çözümleri ile yaratabilecekleri iş fırsatlarını ve uygulamaları keşfeden ziyaretçiler, sıra dışı bir deneyim yaşadılar.