Roland DG, yenilikleriyle Sıgn Istanbul 2015’e damga vuracak!

Dünyanın önde gelen dijital baskı teknolojileri üreticisi Roland DG, 10-13 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı Sign İstanbul 2015 Fuarı’nda, hem ürün portföyünün en seçkin ve en yeni ürünlerini, hem de aplikasyon çözümleri ve görsel iletişim endüstrisi operatörleri için sunduğu özel hizmetleri ile göz dolduracak. Roland DG, fuar kapsamında tanınmış ürün çeşitlerinin yanı sıra bazı çok önemli yenilikleri de kullanıcılarıyla buluşturacak.

Roland DG, özgün teknolojisi ile donatılmış ürün yelpazesi ile dört gün boyunca ziyaretçilerin ilgi odağı olacak. Baskı, Bas&Kes, Kes, UV Baskı, Sublimasyon Baskı, 3D Milleyici kategorilerindeki benzersiz ürünleri ile Roland DG, müşterilerine yeni çözümler ve pek çok grafik aplikasyonu gerçekleştirme imkanı sunacak.

Roland DG Mid Europe Satış Direktörü Massimiliano Calvaresi:

Sign İstanbul 2014’te 4 ana ürün grubuna odaklandıklarını ve genel anlamda ziyaretçi ilgisinden çok memnun kaldıklarını belirten Roland DG Mid Europe’un Satış Direktörü Massimiliano Calvaresi şunları belirtiyor:

“Roland olarak katılacağımız bu üçüncü Sign İstanbul Fuarı olacak. Bu sene de hem fuarın içeriğinden, hem de ziyaretçi profilinden memnun kalacağımızdan hiç şüphemiz yok.

Roland olarak çok geniş bir yelpazede çözümler sunuyoruz. Bas&Kes, Kesim, UV flatbed baskı makineleri, 3D Milleyici sublimasyon baskı ve tekstil baskı makineleri gibi birçok çözümü bu sene de sektörle buluşturacağız. Portföyümüzde yer alan pek çok çözümü de fuar kapsamında sergileme şansı elde edeceğiz.

Ayrıca fuar kapsamında tanınmış ürün çeşitlerimizin yanı sıra bazı çok önemli yenilikleri de kullanıcılarımızla buluşturacağız. Şu anda detayları veremiyorum, sürpriz olsun.”