Roland DG, yeni TrueVIS VG Serisi’ni 360 derece keşfetmek için DRUPA ziyaretçilerini standına davet ediyor

drupa_360_tour.png

DRUPA 2016 ziyaretçileri Roland DG standını (Salon 9, Stant E04-1) ziyaret ettiklerinde anında Almanya’dan Japonya’ya ulaşabilecekler. Ziyaretçiler Roland DG’nin Hamamatsu fabrikasına sürükleyici, 360 derece bir sanal tur gerçekleştirme şansına sahip olacaklar. Bu sanal tur ile yeni lanse edilen TrueVIS VG bas/kes serisinin üretildiği üretim hattına gidecek ve her Roland cihazına gösterilen bakım ve hassasiyeti keşfedecekler.

Gillian Montonaro, Roland DG Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’dan sorumlu Pazarlama Müdürü konu ile ilgili olarak; “ Bizim yeni TrueVIS VG serimiz gerçekten bas&kes’in geleceğidir. Bu nedenle onun üstün yeteneklerini bu heyecan verici, yenilikçi ve sürükleyici video deneyiminden daha iyi sergileyecek başka bir yöntem ne olabilir? İzleyiciler, Roland DG cihazlarının üretildiği ve titizlikle test edildiği büyüleyici süreç hakkında fikir alacaklar. Olağanüstü teknolojimiz için duyduğumuz coşkumuzu paylaşacağımız müşterilerimizi Roland DG standında karşılamak için sabırsızlıkla bekliyoruz.” dedi.

Roland en yeni cihazlarını, robot ve konveyör bant kullanmak yerine, her makineyi inşa eden tek bir teknisyen ile, Roland ürünlerinin ünlü oldukları güvenilirlik ve kaliteyi sağlamak için eşsiz Dijital Yatai üretim sürecine göre bir araya getirir. İzleyiciler cihazlarının üretimi ile ilgili bazı ilginç ve az bilinen gerçeklere ulaşacaklar. Örneğin; eğer bir vida yanlışlıkla yere düşer ise, ıskartaya çıkartılır ve en ufak bir kusura karşı makineyi korumak için yeni bir vida kullanılır.

Sürükleyici video turuna ek olarak, Roland standı ilham verici örnekler ve iç ve dış mekan uygulamaları, artı dijital baskı çözümlerine yön veren Roland’ın son çeşitleri ile dolu olacak.

Gillian Montanaro sözlerini; “Bizim stant için temamız ‘keşfetmek’ ve TrueVIS VG Serisi’ne ek olarak, yüksek üretim EJ-640 eco-solvent yazıcımız, yakın zamanda lanse edilen VersaUV LEF-300 UV-LED inkjet yazıcımız ve Texart XT-640 boya süblimasyon transfer yazıcımızı içeren yeni cihazların, mürekkeplerin ve yazılımların çarpıcı serisini gösteriyor olacağız. Ziyaretçiler dijital baskı emektarları da olsalar ya da sadece dijital baskıdaki çeşitlendirmenin faydalarını düşünüp tartıyor da olsalar, müşterilerimize başarıya ulaşmaları ve mümkün olduğunca randımanlı işler yapmaları için mümkün olan en iyi teknolojiyi ve uygulamaları keşfetmeleri adına yardım etmek istiyoruz.” şeklinde sonlandırdı.

DRUPA 31 Mayıs – 10 Haziran 2016 tarihleri arasında Messe Düsseldorf, Almanya’da gerçekleştirilecek.

Roland DG Standı: Salon 9, Stant E04-1