Roland DG, VersaEXPRESS RF-640 8 Renkli Eko-solvent Yazıcıyı Piyasaya Sürdü

Roland DG, Roland VersaEXPRESS RF-640 8 Renkli eko-solventli yazıcının lansmanını duyurmaktan mutluluk duyar ve bu oyunun kurallarını değiştiren cihazın açık havada dayanıklı grafikler için sınıfındaki en geniş renk gamını sunduğunu açıkça belirtir. RF-640 8 Renkli, müşterilerinin renk beklentilerini aşan, dudak uçuklatan, dikkat çekici, yüksek etkili uygulamalar ile müşterilerine baskı yapmak isteyen baskı hizmeti sağlayıcıları için ideal seçimdir. Bugünden itibaren RF-640 8 Renkli, EMEA bölgesinde* mevcut olacaktır.

Son derece popüler RF-640 çift CMYK yazıcının bir evrimi olan RF-640 8 Renkli, etkileyici dış mekan dayanıklılığı ile çarpıcı kalitede baskılar ve doğru renk eşleştirme yetenekleri sunmak için CMYK artı Açık Siyah, Kırmızı, Yeşil ve Turuncu mürekkep özelliklerine sahiptir.

Daha da etkileyici olan ise çözümün sunduğu inanılmaz kalite ve iş kurma potansiyeline rağmen Roland VersaEXPRESS RF-640 8 Renkli cihazının endüstrinin en uygun fiyatlı 8 renkli yazıcısı olarak fiyatlandırılmasıdır.

Yeni VersaEXPRESS RF-640 8 Renkli, bu yılın başlarında Avrupa'nın önde gelen endüstri fuarı FESPA'daki ön sergilemesinde büyük bir beklenti yarattı. Roland DG EMEA İş Geliştirme ve Ürün Yönetimi Müdürü Paul Willems konuyla ilgili, “RF-640 8 Renkli’den çıkan baskıların etkisi, FESPA'daki ziyaretçileri standa kitledi. Canlı renklerin, detayların ve genel baskı kalitesinin inanılmaz etkisi, RF-640 8 Renkli’nin baskı hizmeti sağlayıcılarına benzersiz bir şey sunduğunu kanıtlıyor ve bu çözümü bugün pazara sunmanın heyecanını yaşıyoruz.” dedi.

RF-640 8 Renkli, normalde elde edilmesi zor olan renkleri kolayca eşleştirip renkleri yeniden üretmek için mükemmel renk çoğaltma özelliklerine sahiptir. Pantone® + Solid Coated'in %99'una kadarı gamut içindedir**; kurumsal marka renklerini eşleştirmek isteyen PSP'ler için mükemmeldir. Paul Willems bunu şu şekilde açıklıyor: “Yeşil ve Turuncu, doğru bir şekilde yeniden üretilmeleri için çok zorlu renklerdir. Bu nedenle Kırmızı ile birlikte bu eklemeler, kurumsal müşterilerle çalışan PSP'ler, FMCG ve spor şirketleri gibi büyük markalar için önemli fırsatlar sunuyor. Markalı işaretler, satış noktası görüntüleri, araç kaplamaları ve sergi grafikleri üreten herkes, RF-640 8 Renkli’nin benzersiz renk eşleme özelliklerinden yararlanabilir.”

Kırmızı, Yeşil ve Turuncu mürekkep, renk spektrumu boyunca ulaşılabilen renk yelpazesini genişletir ve Açık Siyah ile göz kamaştırıcı renkler, olağanüstü tonlar ve çarpıcı fotografik reprodüksiyon için düzgün geçişler sunar. Bu RF-640 8 Renkli’nin otel zincirleri, müzeler, galeriler, eğlence alanları veya ofislere tedarik edilmesi, iç dekorasyon uygulamaları, güzel sanatlar ve görüntü reprodüksiyonları için ideal olmasını sağlar.

Yeni VersaEXPRESS RF-640 8 Renkli, üretkenliği, iş ve renk yönetimini arttırmak ek olarak olağanüstü genel performans sunmak için ErgoSoft Roland Edition 2 SPECIAL PLUS RIP tarafından desteklenmektedir ve paket fiyatına dahildir.

Paul Willems sözlerini, “Biz kullanıcılarımız için neyin önemli olduğunu dinledik ve işlerini büyütmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olmak için bu yenilikçi çözümü geliştirdik. RF-640 8 Renkli, kullanıcılarımıza rekabet avantajı sağlamak ve giderek daha rekabetçi bir pazarda kendilerini farklılaştırmaları içindir. Şimdi kullanıcılarımızın oluşturucağı harika uygulamaları görmek için sabırsızlanıyoruz.” diyerek sonlandırdı..

RF-640 8 Renkli yazıcı hakkında daha fazla bilgi için www.rolanddg.com.tr adresini ziyaret edin.

* *Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Hindistan **Dahili testler renk gamında %99'a varan Pantone® + Solid Coated olduğunu gösterir. Pantone® referansları Adobe Illustrator 2018 Pantone® + Solid Coated Renk Kitabı’ndan alınmıştır. Sonuçlar medyaya bağlı olarak değişebilir.