Roland DG Kişiselleştirme Pazarı için METAZA MPX-95 Kompakt Gravür Makinesini Piyasaya Sürüyor

3D kazıma makinelerini, 3D yazıcıları ve gravür makinelerini içeren dijital üretim araçları lider üreticisi Roland DG Şirketi, fotoğraflar, logolar, görüntüler, isimler ve mesajlar ile metalik nesnelerin kârlı kişiselleştirmesini sağlayan yeni kompakt gravür makinesi METAZA MPX-95 modelini ve Hediye Kiti’ni bugün piyasaya sürüyor.

Elmas iğnesi ve güçlü vuruş kuvveti ile MPX-95 paslanmaz çelik, demir, titanyum, platin gibi çok çeşitli malzemeler altın, gümüş, pirinç, bakır, nikel, alüminyum gibi daha yumuşak yüzeyler üzerine yüksek hızda ve vuruş noktası hassasiyeti ile kazıma yapabilir. Kullanıcılar kişiselleştirilmiş dolma kalemler ve kırtasiye malzemeleri, akıllı cihazlar, takılar, kupalar ve ödüller, saatler, kemer tokaları ve endüstriyel levhalar gibi çok çeşitli nesnelere değer katabilirler.

MPX-95 kompakt gravür.

MPX-95, talep üzerine ürün satan perakende mağazaları, kiosklar, hediyelik eşya dükkanları ve kuyumcular için kompakt, temiz ve kullanımı kolay bir kişiselleştirme çözümüdür.

Roland DG Easy Shape İş Geliştirme Genel Merkazin’den, Roland DG DPM Yoshihiro Yazawa konu ile ilgili olarak, “Kişiselleştirilmiş ürünlerin, göz alıcı ve özel üretim aksesuarlar takmanın, doğum günleri ve yıl dönümleri için kişiselleştirilmiş hediyeler vermenin popülaritesi hızlı bir şekilde artıyor. Kompakt gravür makinelerimizin çarpıcı, detaylı grafikler, metin ve fotoğraflar yaratmak için kanıtlanmış bir geçmiş performansı var ve makinelerimiz perakendeciler arasında oldukça popüler. Bizler her seviyeden deneyime sahip kullanıcının düzgün ve hızlı bir şekilde ürünleri kişiselleştirmesine imkan sağlamaya devam ediyorken işletmelerini büyütmek için bir arayış içerisine girdikleri zaman daha büyük nesnelere kazıma yapabilen bir model için onlardan talepler aldık. Hediye Kiti ile MPX-95 bu büyüyen talebe hitap ediyor.” dedi.

MPX-95 kompakt gravür.

Daha fazla çok yönlülük için MPX-95, golf sopası ucu, vazo ve büyük bardak gibi nesnelerin çok daha fazlası ile çalışmaya izin veren çıkarılabilir bir taban masası ve taban levhasına sahiptir. Makine METAZAStudio yazılımı ve işaretleme için alanı tanımlayan lazer gösterge ile standart olarak gelir. Lazer gösterge sayesinde kullanıcılar özel bir eğitim gerekmeden kolay ve doğru şekilde kazıma yapabilirler.

Hediye Kiti’nde küçük ve büyük kıskaç iğneler, standart bir merkez mengene ve işaretlenme sırasında nesneleri alanda tutması için bir adet sürgülü merkez mengene yer alır. Sürgülü merkez mengene, parçanın kıstırıldıktan sonra lazer gösterge ile hizalanarak ince ayarının yapılması için parçanın konumuna izin verir.

METAZA MPX-95