Roland DG ITM 2016’da tekstil çözümlerini tanıttı!

 

Roland katılımcıların hayal gücünü yakalayan yenilikçi, karlı tekstil çözümleri, yaratıcı örnekler ve canlı gösteriler ile dolup taşan ‘’Dijitalleşin’’ temalı standı ile oldukça başarılı bir fuar gerçekleştirdi.

Roland DG standını ziyaret eden ziyaretçiler, yoğun ilgi çeken ITM 2016 Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı’nda, Roland tarafından tekstil sektöründe geliştirilen çözümlerini, yaratıcı örneklerini ve canlı gösterileri görme şansını yakaladılar.

Roland DG ITM 2016’da, boya süblimasyon transfer yazıcıları, Texart XT-640, RT-640 ve kalender Texart CS-64, bas/kes makineleri TrueVIS VG-640, VersaCAMM SP-540i ve SOLJET PRO XR-640 modellerini ve yeni UV baskı masaüstü makinesi VersaUV LEF-300’ü sergiledi.

itm_rolanddg.jpg

Roland DG Pazarlama Müdürü Antonello Cristofori; “Trendlere bakacak olursak geleneksel baskıda olduğu gibi gittikçe daha fazla şirket analogtan dijitale geçmeye başlayacak. Bizim görevimiz bu geçişi dijital çözüm için kolay ve güvenli hale getirmek. Müşteriler, ürün ve uygulamalarımızın çeşitliliği açısından dijital çözümlerimiz ve çeşitliğimiz sayesinde sağlanan maliyet verimliliği ve artırılmış kazanç ile özellikle ilgileniyorlar.

 

Ayrıca, son kullanıcının gerekliliklerine üretimin ‘tam zamanında’ süreçlerle adapte olmadaki esnekliği, kısa partiler ve talep edilen örnekler de en çok ilgi çekenlerden. En iyi üretimi tek başına gerçekleştirmeye olanak veren teknolojinin güvenilirliği bir diğer müthiş fayda.’’ şeklinde konuştu.

Antonello Cristofori sözlerini şu şekilde tamamladı: “Yüksek derecede karlı potansiyel sağlayan kapsamlı teknolojilerimiz ile ITM'deki müşterileri ağırlamaktan ve Roland teknolojisi yardımı ile işlerini nasıl büyütebileceklerini keşfetmelerini sağlamaktan dolayı çok mutlu olduk.’’