Roland DG ITM 2016’da!

Roland DG standı, 1-4 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek ITM 2016 Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı’nda ziyaretçileri için hazır olacak. Roland DG, Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek fuarda Salon 8, stant 818’de!

Roland DG standında ziyaretçileri, Texart Serisi’nden XT-640, RT-640 ve CS-64 modelleri, Bas&Kes makinelerinden VG-640, SP-540i ve XR-640 modelleri, UV baskı makinelerinden LEF-300 ve bunun dışında EJ-640 ve RF-640 modelleri bekliyor olacak.

Roland DG Türkiye Satış Müdürü Stevan Korać Türkiye pazarı ile ilgili, “Türk tekstil pazarı 2015 yılının ikinci yarısından itibaren zor bir hal aldı. Üreticiler ve tedarikçilerle bağlantılı Türkiye pazarında, genel durumun dışında dijital baskı ünitelerinin kurulum temeli açısından yavaşlamasının anahtar faktörleri iç pazar talebi ve ihracatlar. Doğru değeri ve teklifi, üretici ve son tüketici gibi market aktörlerine sağlamak için büyüme ve yatırımın geri dönüşü herkes tarafından korunmalıdır. Maalesef pazar içerisinde  üretim hacminin yüksek olduğu zamanlarda yatırımı belirlemek için fiyatlandırma öncelikli olarak gelmektedir, fakat bu durum bizim tekstil marketindeki iş, büyüme ve yatırımları orta vadede koruyacak verileri operatörlere sağlayan donanım üreticisi ve çözüm sağlayıcısı olarak sahip olduğumuz sorumluluklar için dikkatlice ele alınmalıdır. Müşterilerimize güvenilir çözümler sağlamak ve onların yatırımlarını korumak adına bilinçli olduğumuzu düşünüyoruz.” dedi.

Korać sözlerine, “ITM 2016 Fuarı’ndan beklentilerimiz sektör için bu noktada marketin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak ve katma değer çözüm sağlamak. Müşterilerimize ve sektöre, ileriki zamanlarda yatırımınlarını korumaları ve işlerini büyütebilmeleri için birçok yatırım yapacağız.’’ diyerek devam etti.

Roland DG’nin ITM 2016’da yer alacak standını ziyaret edin ve Texart Serisi çözümleri ve diğer tüm çözümleri ile tanışın.

ITM 2016’da Roland DG ekibi, teknolojilerini, karlılık potansiyelini, çok yönlü ve dayanıklı üretim potansiyelini sunmak ve Roland DG teknolojisi ile büyüme yollarını birlikte keşfetmek için ziyaretçilerini bekliyor.