Roland DG, inovasyonda 35 yıllık dünya liderliğini kutlamak için FESPA üyelerini davet ediyor

Roland DG, Roland inovasyonunun 35.Roland DG, Roland inovasyonunun 35. yılını kutlamak için bu yıl Amsterdam’da yapılacak olan FESPA Dijital Fuar’ına gelen tüm ziyaretçileri standına davet ediyor.

Roland DG, Versa UV serisine eklediği büyük ve hızlı bir yenilik olan LEF-300’ün ocak ayındaki lansmanı ile sıkı bir başlangıç yaptı. 8-11 Mart’ta düzenlenecek FESPA, çoğu kullanıcı için bu yüksek verimli flatbed UV LED baskı makinesini aktif halde görebilecekleri ilk fırsat olacak.


Yenilikçi uygulamalar Roland standında

Stantta Roland ürün portföyünden kişiselleştirme dahil olmak üzere, entegre bas&kes, baskı, tekstil, UV cihazlarının ve yazılım programlarının sergileneceği beş heyecan verici alan olacak. Roland DG Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’dan sorumlu Pazarlama Müdürü Gillian Montanaro, FESPA’da yer alacak stantlarının ilham verici örnekler ve yenilikçi uygulamalarla dolu olacağını, müşterileri stantlarında karşılamak için sabırsızlıkla beklediklerini belirtti.
’’Amacımız ziyaretçilerimize eğlenceli ve bilgilendirici bir deneyim yaşatmak; stanttan ayrılırken Roland’ın kendileri için doğru bir marka olduğunu hissetmeleridir.’’ dedi.

Montanaro müşterilerinin Roland ile sahip oldukları güven, kalite ve inovasyonun ötesinde; tavsiye, eğitim, servis ve destek gibi hizmetlerden de faydalanabildikleri için Roland teknolojisine yatırım yapmaya devam ettiklerini ifade etti. Müşterilerle olan ilişkilerini ortaklık olarak gördüklerini belirterek, ‘’Müşterilerimizin başarılarını 35 yıldır paylaşıyor olmanın mutluluğunu yaşıyor ve birlikte gelecekte de başarılarımızı kutlamak için sabırsızlanıyoruz’’. dedi.

Entegre bas&kes teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve YENİ Bas&Kes İş Fırsatları Rehberi’ni ücretsiz olarak almak isteyenler Roland standına uğrayabilirler. İlham verici fikirler ve yaratıcı uygulamalar ile donatılmış bu kılavuz iddialı levha üreticilerinin ve baskı sağlayıcılarının diğerlerinden farklı olmasına yardımcı olacaktır.

Roland’a özel ürünler

Roland’ın kişiselleştirme alanında, ürün ve tanıtım baskı materyallerinin dijital kişiselleştirmesini canlı bir seviyeye taşıyan LEF-300, sıradan objeleri yüksek karlı kişiselleştirilmiş parçalara hızlı ve verimli şekilde dönüştürüyor.

Ziyaretçiler baskı alanında Roland’ın en son üretimi olan 64’’ eco-solvent yazıcı; SOLJET EJ-640’ın maliyet verimliliği ve yüksek performans üretim kapasitesini keşfedecekler.

Tekstil alanının zirvesinde yer alan XT-640 64’’ yazıcı, Roland’ın Texart boya süblimasyon transfer baskı kategorisine eklenen son ürünü. 4 ve 8 renk konfigürasyonu mevcut olan XT-640 yumuşak tabela, spor giyim, moda, iç dekorasyon ve promosyon ürünler gibi tekstil uygulamaları için ideal.

Etkileşimli ve canlı gösteriler, renkli örnek görüntüler, şahane hediyeler ve nefis sürprizlerle, FESPA 2016’da Roland DG’nin standına yapacağınız bir ziyaret size unutulmaz bir deneyim yaşatma sözü veriyor.

Katılım için

FESPA 2016’da Roland DG, 8 – 11 Mart, Amsterdam – Salon 1 / Stant E120