Roland DG, FESPA 2017'de Etkileyici Geniş Format Baskı Çözümlerini Sergiliyor

Önde gelen geniş formatlı yazıcı üreticisi Roland DG, dünya genelindeki ziyaretçileri FESPA 2017'deki standında memnuniyetle karşıladı. Şimdiye kadar en geniş ürün portföyünü sergileyen Roland ile ziyaretçiler, Roland'ın ödüllü entegre bas / kes makineleri, çift cihazlı bas ve kes çözümleri, sublimasyon transfer yazıcıları ve UV-LED flatbeds'lerin kâr getiren fırsatlarının zenginliğini keşfettiler.

EMEA Pazarlama Müdürü Gillian Montanaro konu ile ilgili, ‘Stant etki yaratıyor ve stantta gerçekten herkesin heyecanlanmasını sağlayacak bir şey var. Roland toplam bir paket sunuyor ve bu, kullanıcıların donanım, RIP yazılımı ve mürekkepleri kapsayan çözümlerimiz ile elde edebileceği çok yönlülüğü ve çıktı kalitesini göstermek için mükemmel bir fırsat oldu.’ dedi.

Roland'ın gelişmiş ve çok yönlü TrueVIS bas/kes serisine en son eklediği TrueVIS SG Serisi’nin prestijli EDP (Avrupa Dijital Baskı) ödüllerinde 'En İyi Bas ve Kes Çözümü' ödülünü alması, en önemli olaylardan biri olarak şovun 3. gününde gerçekleşti. SG-540 ve SG-300 entegre bas & kes cihazlarının başarısı, 2016 yılında aynı kategoride kazanan TrueVIS VG Serisi’nin başarısını izliyor.

Aynı zamanda kalabalıkları sürükleyen, Roland’ın sınıfının en yüksek verimliliğini sunan ve 600 gr etkileyici baskı kuvvetine sahip olan güçlü yeni GR kesici serisiydi. GR verimli ve doğru bir şekilde kalın lamine grafikler, tabelalar için vinil ve kumlama ile maskelemeden ince cam renk tonu filmlerine, yumuşak floklara ve çok daha fazlasına kadar birçok yüzeyi keser.

Roland'ın UV-LED flatbed yazıcılarının heyecan verici anında kişiselleştirme yeteneklerini sergilemek için ziyaretçilerin dijital olarak çizilen karikatürleri bir hediyelik üzerine basıldı. Ziyaretçiler, şovda geçirdikleri zamanlarının bir hatırası olarak bu hediyeleri almaktan oldukça memnun oldular.

Gillian Montanaro sözlerini şu şekilde sonlandırdı: ‘Standın teması 'OLASILIKLARI KEŞFEDİN' ve sergilenen teknolojiler, ilham verici örnekler ve uygulamalarla birlikte ziyaretçiler, işletmelerine fayda sağlayabilecek çok sayıda heyecan verici, gelir getiren fikirler ile buradan ayrılıyorlar.’