Roland DG FESPA 2017

Bir uçtan diğer uca dijital baskı, gravür ve kazıma çözümlerinde rakipsiz bir seçim yapın

35 yılı aşan sektördeki uzmanlığı ile dijital baskı teknolojilerinin global pazar lideri üreticisi Roland DG, çözümlerin eşsiz bir seçimini sunar. FESPA 2017’de Roland, dijital geniş format yazıcıların, kesicilerin, entegre bas & kes cihazlarının, UV-LED flatbed yazıcıların, sublimasyon çözümlerinin ve çok daha fazlasının dahil olduğu kapsamlı portföyünde yer alan ürünleri sergileyecek.

EMEA Bölgesi Pazarlama Müdürü Gillian Montanaro, Roland’ın önceliğinin eksiksiz bir şekilde uçtan uca çözüm sağlamak olduğunu şu şekilde açıklıyor: “Roland’a yatırım yapmanın en önemli avantajı bir dijital cihazdan çok daha fazlasını sağlayan bir çözüm satın alıyor olmanız. Teknolojimizin güvenilir ve dayanıklı olduğu doğru fakat bunun ötesinde donanım, yazılım, mürekkep, eğitim, servis ve destek alanlarını kapsayan entegre bir kalite sunmaktayız. Bu bütünsel yaklaşım kullanıcılarımıza en iyi yatırım getirisi elde etmelerinde ve sonuç olarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmalarını sağlamada yardımcı oluyor. Bir Roland satın alan müşterilerin Roland’ı kullanmaya devam etmelerinin nedenlerinden biri de budur. FESPA’da kullanıcılarımızın teknolojilerimizi kendi işletmelerine en iyi şekilde nasıl entegre edebileceklerini ve sunduğumuz kapsamlı paketten tam olarak nasıl yararlanabileceklerini göstereceğiz.”

CAMM-1 GR-640 kesici kazanın

Almanya’nın Hamburg kentinde 8-12 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek FESPA 2017’de ziyaretçilerin Roland standına gitmesi ve yeni CAMM-1 GR kesici serisine göz atması için ek bir teşvik var; kendi GR-640 kesicinizi kazanmak için yarışmaya katılma şansı*!

Mart ayında lanse edilen CAMM-1 GR kesiciler sınıfının en hızlı üretim kapasitesine sahiptir, saniyede 1,485 mm’ye kadar çıkabilir ve çıktı hızları 600 gr’a kadar baskı kuvveti ile etkileyici bir güçle desteklenir. Performansı arttıran özellikler arasında zorlu ortamlarda keskin, temiz köşeler sunmak için teğetsel kesimi taklit eden sezgisel bir kesim işlevi ve bıçak izi çıkartmalar için ideal olan standart ve delikli kesim için çift konumlu bir kesme taşıyıcısı bulunmaktadır.

İnce cam boyası, kalın yansıtıcılar, yumuşak flok ve daha fazlasını kolaylıkla işleyen 10 basınç ayarı ile elektronik baskı tekerleri ve medya uyumluluğu söz konusu olduğunda GR kesiciler inanılmaz derecede çok yönlüdür. Uygulama alanları da etkileyicidir; cam ve zemin grafiklerinden tabelalar, etiketler, ambalaj prototipleri ve araç grafiklerine kadar her şey. Bu, GR serisini ister tek başına bir kesim çözümü ya da mevcut bir yazıcıya eş olarak  herhangi bir işletme için mükemmel bir katkı haline getirir.

TrueVIS bas / kesi cihazları ile baskılarınıza hayat verin

Roland aynı zamanda TrueVIS ailesine en son eklediği TrueVIS yeni nesil entegre bas & kes serisini de sergileyecek; SG serisi. TrueVIS serisi canlılık, renk gamı ve detaylar açısından en yüksek baskı kalitesini sunar ve baskı hizmeti sağlayıcıları, ekibin hem VG hem de SG serisi ile üretilebilecek çarpıcı baskı çıktılarını sergileyecekleri Roland standını mutlaka ziyaret etmeliler.

Roland'ın hızlı kişiselleştirme çözümleriyle kârlı fırsatları keşfedin

Özelleştirme ve kişiselleştirme önemli tüketici eğilimleridir ve kendilerini rakiplerinden ayırmak isteyen girişimci baskı hizmeti sağlayıcıları, Roland'ın yenilikçi hızlı kişiselleştirme çözümlerini stantta çalışır halde görebilecekler. Roland'ın UV-LED flatbed yazıcılarının VersaUV serisi, hemen hemen her nesneye veya yüzeye doğrudan baskı yapabilir ve kullanıcı dostu bir yazılım arayüzüne sahiptir. Bu benzersiz çözüm telefon aksesuarları, teknoloji ögeleri, fotoğraf hediyeleri, kupalar, hediyelik eşyalar, spor giyim, moda ve çok daha fazlasını içeren çok çeşitli ögeleri  tüketicilerin kişiselleştirmelerini sağlıyor. Roland standı ziyaretçileri bu dinamik teknolojiyi kendileri için deneme fırsatı bulacaklar ve yarattıkları eşsiz kişiselleştirilmiş hatıralarını yanlarında götürebilecekler.

Gillian Montanaro: ‘Amacımız Roland standının ziyaretçiler için unutulmaz bir deneyim olması. Bu nedenle standımız onların hayal gücünü artıracağını umduğumuz yenilikçi uygulamalar ve göz alıcı örneklerle dolu. Standımızda tüm FESPA ziyaretçilerini ağırlamak ve Roland'ın neden onlar için doğru seçim olduğunu göstermek için heyecanla bekliyoruz.’ dedi.

FESPA 2017 8-12 Mayıs tarihleri arasında Almanya’nın Hamburg kentinde gerçekleştirilecek.

Roland, Salon B7 Stant E20’de yer alacak.

Ücretsiz olarak şova kayıt olmak için www.rolandfespa.com adresini ziyaret ediniz. 

*Hüküm ve koşullar geçerlidir