Roland DG, Yeni VersaUV LEC2-300 Bas/Kes Cihazı ile Çok Yönlü, İsteğe Bağlı Çıktı için Çıtayı Yükseltiyor

Roland DG, Yeni VersaUV LEC2-300 Bas/Kes Cihazı ile Çok Yönlü, İsteğe Bağlı Çıktı için Çıtayı Yükseltiyor

Geniş formatlı inkjet yazıcıların ve bas/kes makinelerinin önde gelen üreticisi Roland DG Corporation, bugün VersaUV LEC2-300 30" (762 mm) UV bas/kes makinesinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.
Yeni VersaUV LEC2-300 olağanüstü baskı kalitesi sunar ve talebe göre özel etiket ve paketleme prototiplerinin üretimi için mükemmel bir cihazdır.
LEC2-300, satış noktaları ve tabelalar için de kullanılabilir.

Nuova VersaUV LEC2-300

Roland DG Dijital Baskı İşletme Bölümü Başkanı Kohei Tanabe'ye göre, LEC serisi yazıcılar UV mürekkep kullanarak benzersiz özel efektler oluşturma ve talep üzerine basılı görüntülere kontur kesim yapabilme özelliğine sahipler. "2008'de piyasaya tanıttığımızdan beri LEC serisi, etiketler, çıkartmalar, yenilik ürünleri ve tasarım prototipleri dahil olmak üzere sayısız uygulama için çok çeşitli baskı işletmeleri tarafından kullanılmıştır. Yeni piyasaya sürülen LEC2-300, serinin en iyi özelliğini temel alarak katma değeri yüksek baskıları az miktarda üretmeyi hem kolay hem de ekonomik hale getiriyor. Serideki en yeni model olarak, yeni geliştirilen baskı kafası, LED lambalar ve kompakt ve şık bir tasarımda daha da yüksek bir baskı kalitesi düzeyi için güncellenmiş işlevler içeren bir dizi özellik ile birlikte geliyor."

LEC2-300'ün UV mürekkebi, bir malzemenin yüzeyine yapışarak, etiketler ve çıkartmalar için kullanılan yapışkan tabakalardan PET veya PVC bazlı yüzeylere ve hatta tekstillere, ince kağıtlara, tuvallere, brandalara kadar çeşitli medya üzerine baskı yapmayı mümkün kılar. CMYK mürekkebine ek olarak, LEC2-300, mat veya parlak yüzeyli tam renkli baskılar, simüle kabartma ve diğer özel dokulu efektler dahil olmak üzere sıra dışı, birinci sınıf baskı için şeffaf (Glos) ve Beyaz mürekkep yapılandırmalarıyla kullanılabilir.

Görsel: VersaUV LEC2-300 UV bas/kes makinesi ile oluşturulan bir dizi uygulama

 

Kontur kesim işlevi, basılan grafikleri olağanüstü hassasiyetle herhangi bir şekilde kesmek için daha da geliştirilmiştir. Otomatik işlem, yapışkanlı etiketleri ve çıkartmaları kesmek için plaka yapma ve zımbalama gereksinimini ortadan kaldırır. Delikli bir kesim işlevi, gerektiği kadar çok etiket basmanıza, soymanıza ve gerektiği gibi uygulamanıza olanak sağlar. Yeni Çoklu Baskı işlevi ve yeni bir hassas medya toplama sistemi ile birleştirildiğinde, yüksek hacimli işler gözetimsiz çalışma ile verimli bir şekilde basılabilir.

Yeni geliştirilen baskı kafası ve LED lambalar, olağanüstü zengin ve canlı baskı kalitesi sunar. Yeni baskı kafası hassas mürekkep dağıtımı ve kontrolü için optimize edilmişken, yeni LED lambalar mürekkep kürünü daha da hızlı hale getirmek için daha güçlüdür. Bu kombinasyon küçük, ayrıntılı metin ve grafiklerden ayrıntılı dokulu desenlere ve geçişlere kadar çarpıcı baskılar sunar. Beyaz mürekkep yoğunluğu, daha yüksek opaklık ve kapsama sağlamak için önceki modelin %40'ı kadar arttırılmıştır. .

<kohei,></kohei,>