ITMA 2015'te Roland DG ile Dijitalleşin!

Roland DG, 12-19 Kasım tarihleri arasında Milano'daki Fiera Milano Rho'da gerçekleştirilecek ITMA 2015’teki standına (H18-H101) gelen ziyaretçilerini, modern geniş formatlı dijital baskı teknolojilerini ve çok çeşitli kârlı uygulamaları keşfederek dijitalleşmeye davet ediyor.

Enerjik ve interaktif standında dijital süblimasyon teknolojilerine hayat verecek olan Roland, ziyaretçilerin de alabileceği giysi ve numunelerin üretimini ilk tasarımdan, son işleme kadar tüm aşamalarıyla 'gerçek zamanlı' iş akışında gösterecek.

Stand ayrıca moda, spor giyim, iç dekorasyon ve hafif tabela numunelerini de içeren yaratıcı ve inovatif ürünlerle donatılacak. Dijital süblimasyon baskının sunduğu heyecan verici ticari fırsatları özetleyen “Roland Boya Süblimasyon Kılavuzu” da ziyaretçiler ile paylaşılacak.

Roland DG İş Geliştirme Direktörü Encarna Luque konuyla ilgili olarak şunları ifade ediyor: “Roland DG olarak, tekstil ve giyim sektöründe köklü bir şirket olarak, alanında dünya lideri fuarlardan biri olan ITMA'de yer almaktan heyecan duyuyoruz. Roland'ın süblimasyon ve bas-kes teknolojileriyle ziyaretçilerimize esin kaynağı olmak ve dijitalleşmenin işletmelerine nasıl katkı sağlayacağını anlamalarına yardımcı olmak istiyoruz. Halihazırda analog tekstil teknolojilerini kullanan ve dijitalleşmeyi düşünen ya da mevcut dijital cihaz portföylerini genişletmek isteyen kullanıcılar da buna dahil.”

 

Roland DG. Encarna Luque.Encarna Luque şöyle devam ediyor: “Özellikle dijital çözümlerimizin sunduğu maliyet verimliliği ve yükseltilmiş marjlar, ayrıca baskı ve uygulama zenginliği sunan çok yönlü özellikler müşterilerin ilgisini çekecektir. Bunun yanı sıra, 'son dakika' süreçleri, hızlı baskılar ve isteğe bağlı numunelerle üretimi son kullanıcıların taleplerine uyarlama esnekliğini de unutmamalı. Bu teknolojinin bir diğer harika avantajı da güvenilirliği; insan müdahalesi olmadan baskı yaparak üretimi optimize etmesidir.”

Encarna Luque konuşmasını özetlerken şunları söylüyor: “Önemli kâr potansiyeli sunan farklı  teknolojilerimizle ITMA'da müşterilerimizi görmek ve işlerini Roland teknolojisiyle büyütme yollarını birlikte keşfetmek için sabırsızlanıyoruz.”

 

* Roland VersaCAMM, dayanıklı grafiklerde en çok satan geniş formatlı inkjet baskı makinesidir. Kaynak: InfoTrends, 2009 – 2013