GR-640 kesici kazanma şansı için FESPA 2017’de Roland DG Standını ziyaret edin*!

8-12 Mayıs tarihleri arasında Hamburg’da gerçekleştirilecek olan FESPA 2017’de, ziyaretçilerin Roland DG standına uğramaları için bir sebepleri daha var: Kendi Roland CAMM-1 GR-640 kesicilerini kazanma şansı*!

Geçtiğimiz mart ayında piyasaya sunulan yeni CAMM-1 GR kesici serisi, 600 gr’lık etkileyici bir baskı kuvvetinin yanı sıra saniyede 1.485 mm’ye kadar çıkarak sınıfının en hızlı üretim kapasitesine sahiptir.

press_release_fespa_competition_gr-640_web.jpg

Çok yönlü bir bas ve kes iş akışı için GR'ı tek başına kullanın veya bir yazıcı ile eşleştirin

Sınırsız esneklik sunan CAMM-1 GR kesici ideal bağımsız bir kesicidir ya da mevcut bir yazıcıyla birlikte kullanılabilir, çok yönlü ve üretken bir bas & kes çözümü sunar.

Roland Quadralign™ optik kayıt sistemini kullanan GR, doğru ve verimli bir kontur kesim grafik iş akışı için geniş formatlı yazıcıları bir GR kesici ile birleştirmenizi sağlamak amacıyla basılı ortamdaki yazıcı kırpma işaretlerini otomatik olarak tanır.

GR paketinde yer alan Roland CutStudio yazılımı, tasarımcıların hızlı ve kolay bir şekilde görüntüleri oluşturmalarını, büyütmelerini, küçültmelerini, yeniden konumlandırmalarını, döndürmelerini ve yansıtmalarını sağlar. BMP, JPG, STX, AI ve EPS dosya formatları tümüyle desteklenir.

CAMM-1 GR kesiciler ayrıca VersaWorks Dual ve diğer önde gelen RIP yazılımları ile uyumludur; Adobe Illustrator (Mac ve PC) ve Corel Draw (PC) eklentileri de ek web indirmeleri olarak mevcuttur.

 

Çok yönlülük - eşsiz medya seçenekleri

GR, etkileyici kesim gücü ve değişken baskı tekeri basıncı ile tabela vinili ve kalın reflektiflerden, laminasyonlu grafikler ve kumlama maskesinden ince pencere tonuna, yumuşak flok ve çok daha fazlasına kadar çok çeşitli medya ile uyumludur. Ayrıca GR, gerçeğe uygun ambalaj prototipleri için kartonu keser ve katlar.

Teğetsel kesimi taklit eden sezgisel bir kesim işlevi zorlu ortamlarda keskin, temiz köşeler sunar. Ve bıçak izi çıkartmalar için çift konumlu bir kesme taşıyıcısı standart ve delikli kesime olanak tanır.

 

Doğru bas ve kes seçeneğini keşfetmek için Roland standını ziyaret edin

Standa gelen ziyaretçiler yeni GR'ı bağımsız bir cihaz olarak ve Roland'ın eko-solvent ve UV-LED yazıcıları ile kesintisiz bas ve kes iş akışının bir parçası olarak çalışır halde görebilecekler.

FESPA'da Roland, çift cihazlı çözümler ve TrueVIS entegre bas & kes serisi ile baskı hizmeti sağlayıcıları ve tabela üreticileri için sunduğu gerçek seçimi gösteren kapsamlı bas/kes portföyünü de sergileyecek. Her iki seçenek de RIP, mürekkep ve cihazın uyumlu bir şekilde çalışması için oluşturulduğu tek bir iş akışında eşzamanlı olarak baskı ve kesim sunuyor.

 

FESPA 2017 8-12 Mayıs tarihleri arasında Hamburg’da gerçekleştirilecek.

Roland DG Salon B7, Stant E20’de yer alıyor.

* Şartlar ve koşullar geçerlidir