Roland DG, FESPA Avrasya 2018 için İstanbul’da: Daha fazla çözüm, daha fazla iş!

FESPA Avrasya 2018'de, Türk endüstrisinin önde gelen Roland DG ürünlerinin ve ileri teknolojilerinin işinizi nasıl kolayca kazanca çevirdiğini keşfedin. FESPA Avrasya, İstanbul Fuar Merkezi Salon 9-10-11’de! (IFM, Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. No: 5/5, Bakırköy, 34149).

FESPA’da her Roland DG standı ziyaretçisi ürünleri deneyimleme, kârlılıkları hakkında bir fikir edinme ve sunulan tüm büyüme fırsatlarından ilham alma şansına sahip olacak. Müşteriler, doğrudan UV baskı ve bas&kes teknolojisi, bunun yanı sıra tamamen yeni LD-80 lazer dekoratör ile mümkün olan her türlü uygulamayı deneyimleyebilecekler.

FESPA, birçok Roland DG baskı çözümüne ev sahipliği yapıyor:

Flatbed UV yazıcıların VersaUV S-Serisi inanılmaz bir baskı kalitesi sunar, eşsiz medya uyumluluğu nesneye doğrudan baskı yapılmasına izin verir. Glos, kabartmalı veya 3D efektler oluşturan özel yetenekleri sayesinde, bu baskı ve bas&kes makineleri kolayca basit nesneleri üstün ürünlere dönüştürür.

UV yazıcı LEF-300 aynı zamanda mükemmel baskı kalitesi ve geniş bir baskı ortamı sağlar. Ahşap, akrilik, karton, plastik, tekstil malzemeleri, deri ve suni derilere baskı yapabilme kapasitesine sahiptir. Entegre bas&kes çözümleri yenilikçi ve yüksek performanslıdır.

Son derece verimli, uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli baskı ile eş anlamlı olan TrueVIS serisi ise FESPA’da bas&kes bölümünde sergilenecek. 2018 yılında bu yazıcı serisi Buyers Lab tarafından en iyi puanı aldı. Buyers Lab (BLI), tarafsız ve güvenilir bilgi, test verileri ve rekabetçi satış araçları için küresel belge görüntüleme endüstrisinin kaynağıdır.

Ayrıca Roland DG, renklerin tipik görüntüsünün ötesine geçen etkileyici grafiklere sahip yeni VersaEXPRESS RF-640 8 Renk Geniş Format inkjet yazıcıyı da Türk pazarına sunuyor. RF-640 8 Renkli yazıcı, dayanıklı açık hava grafikleri ve CMYK + Açık Siyah, Kırmızı, Yeşil ve Turuncu mürekkep konfigürasyonu ile eşleştirilen olağanüstü baskı kalitesi için kendi kategorisinde en geniş renk gamına sahiptir.

Roland DG, tekstil ve süblimasyon piyasasının yeni oyuncusu Texart RT-640M Çok Fonksiyonlu Doğrudan ve Dolaylı Süblimasyon yazıcısını da FESPA’da tanıtıyor. Texart RT-640M hem transfer kâğıdına hem de tekstil ortamına doğrudan baskı sağlamak için geliştirilmiş, güvenilirlik ve uygun fiyat tek bir cihazda bir araya getirilmiştir.

  Roland, kişiselleştirme işinde yenilikçi bir yaklaşım olan yeni LD-80 Lazer Dekoratöre de standında ev sahipliği yapıyor. Bu lazer dekoratör, hem hediyelik eşya mağazaları hem de online mağazalar için heyecan verici fırsatlar sunuyor.

2018 FESPA Avrasya’da ziyaretçilerimiz ahşap, cam, kumaş, duvar kâğıdı, giyim, forex ve bunun gibi birçok basılı malzemeye dokunup hissedebilecekler. Gelin ve Roland DG cihazlarının işinizi büyütmek için sunduğu baskı çözümlerini ve uygulamalarını siz de keşfedin.

 

Daha fazla bilgi için ziyaret edin: https://www.rolanddg.com.tr/