DGSHAPE, LD-300 Yeni Nesil Lazer Dekoratör'ün Lansmanını Duyurd

DGSHAPE, LD-300 Yeni Nesil Lazer Dekoratör'ün Lansmanını Duyurd

The new LD-300 Laser Decorator from DGSHAPE

DGSHAPE 3D Ürünler Global Ürün Yöneticisi Hiroshi Oe'ye, "LD-300, DGSHAPE'nin lazer dekoratör teknolojisinin gelecek neslidir. Daha büyük ve daha sağlam olan platform, devrim niteliğindeki LD-80 lazer dekoratörün önceki tüm uygulamalarını üretebilir ve aynı zamanda büyük eşyalara folyo dekorasyon yapabilme özelliğine de sahiptir. LD-300'ün doğrudan doğal deri üzerine baskı yapabileceğini duyurmaktan da gurur duyuyoruz!" dedi.

LD-300 Lazer Dekoratör, daha büyük üç boyutlu ögeleri içermek ve doğrudan doğal deri üzerine baskı yapmak için yumuşak plastikler üzerindeki folyo dekorasyonun ötesine geçer. LD-300'ün benzersiz tasarımı, küçük veya büyük nesnelerin kaliteden ödün vermeden benzersiz şekilde kişiselleştirilmesine olanak sağlar. LD-300'ün çalışma alanı yaklaşık olarak 305 mm x 230 mm'dir ve kalınlığı 50 mm'ye kadar olan nesnelere baskı yapabilir. El çantası ve ürün ambalajı gibi 200 mm'ye kadar olan daha büyük ürünler için tabla çıkarılabilir. LD-300, birlikte gelen METAZAStudio yazılımını kullanarak çarpıcı grafikler ve net metinler üretebilir.

Cosmetics, gifts, stationery, accessories and leather items customised with the LD-300

Bir dizi üretim ortamı için güvenli, temiz ve sezgisel kullanım

Oe sözlerine şu şekilde devam etti: "LD-300, 1. sınıf lazer ürünüdür. Ekranlı ön kapak ve tamamen kapalı çerçeve, güvenliğin öncelikli olduğu perakende ortamları için mükemmeldir. İşleme sırasında derinin yüzeyini yakma eğiliminde olan lazer kazıma teknolojilerinden farklı olarak, LD-300 havalandırma gerektirmez ve dekorasyon işlemi sırasında moloz bırakmaz. Kurulum, dekorasyon iş akışının tam kontrolü için kullanımı kolay yazılım özellikleriyle basit ve sezgiseldir."

DGSHAPE LD-300 work area accommodates large items for higher revenue applications and dramatically increased productivity

LD-300, Japonya ve Avustralya’da Aralık ayı başlarında, ABD ve Avrupa pazarında ise 2020 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek. 2020 yılının 2. çeyreğinde geniş bir tahliye bekleniyor.

Bulunduğunuz bölgedeki kullanılabilirliği için yetkili bir DGSHAPE bayisi ile iletişime geçin. rolanddg.com.tr

Rolanddg.com.tr adresinden yeni LD-300'ü keşfedin.

Görsel 1 altyazı: DGSHAPE’den LD-300 lazer dekoratör

Görsel 2 altyazı: LD-300, kozmetik ve özel hediyeler gibi küçük eşyalara ek olarak daha büyük nesnelere ve doğrudan deriye baskı yapabilir

Görsel 3 altyazı: LD-300 çalışma alanı, daha yüksek gelirli uygulamalar için büyük eşyalar barındırır ve önceki nesil teknolojinin verimliliğini önemli ölçüde artırır

DGSHAPE Corporation Hakkında

DGSHAPE Corporation, Geleceği Şekillendirmek adına yeni bir şey yaratma hayalini gerçekleştirmek isteyen girişimciler için donanım ve yazılım çözümleri tasarlar ve üretir. Medikal, üretim ve perakende dahil olmak üzere birden fazla sektöre hizmet verir. Arayüz, yazılım ve bakım, çok eksenli döner kazıma teknolojileri ve Nesnelerin İnterneti (IoT) analitik platformları gibi kullanıcı deneyimini kolaylaştıran sezgisel teknolojiyle yenilikçi kişilerin yaratıcılığının önündeki engelleri kaldırır. DGSHAPE’in yaptığı her şey, bir sonraki tarih yazacak kişinin Fikirleri Şekillendirmesi, inovasyon yapması ve hayatı daha iyi hale getirmesi için araçlar yaratır.

DGSHAPE Corporation hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen www.dgshape.com adresini ziyaret edin.