DGSHAPE by Roland, IDEX 2018’de Dental Çözümlerini Tanıttı

 

DGSHAPE by Roland, dijital dental sektörüne kazandırdığı gelişmeleri ve yenilikleri IDEX İstanbul Fuarı’nda sergiledi.

İstanbul CNR Expo’da düzenlenen IDEX İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Cihaz ve Ekipmanları Fuarı’nda DGSHAPE ziyaretçileri, çağdaş diş hekimliğinde CAD/CAM’in heyecan verici çözümlerini ve dünya genelinde diş hekimlerinin neden Roland makinalarını tercih ettiğini keşfettiler.

DGSHAPE’in benzersiz kazıma teknolojisi

IDEX 2018’de DGSHAPE standında, Roland’ın eşsiz çözümlerinden DWX-52D, DWX-52DC, DWX-4, Scanner DOF Freedom HD, Cintiq 22HD Touch Pen Display sergilendi.

DWX-52D: DWX-52D 5 eksenli kazıyıcı, son derece güvenilir, hassas, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı bir çözüm sunar. Kronlar, kopingler, köprüler, inlay ve onlayler, kaplamalar, abutmentler, implant barları, vidalı kronlar, dijital protezler, modeller, cerrahi kılavuzlar ve ısırma plaklarının yer aldığı geniş bir yelpazedeki restorasyonları üretmenize imkan tanır. Laboratuvarınızı daha verimli ve üretken hale getirmek için yükseltilmiş disk kullanımı, artırılmış malzeme kapasitesi, geliştirilmiş uç yönetimi ve diğer gelişmiş özellikleri içerir.

DWX-52DC: Otomatik Disk Değiştiricili DWX-52DCi 5 eksenli dental kazıyıcı, bir bakışta yatırım getirisini ve üretkenliği görselleştirmek için yeni DWINDEX yazılımı, açık yapısı, malzeme esnekliği, gözetimsiz üretimi ile laboratuvarınızın üretimini ve kazancını artırır. 6 yuvalı Otomatik Disk Değiştirici, 15 istasyonlu Otomatik Uç Değiştirici ve diğer otomatik özelliklerle tüm beceri düzeylerindeki kullanıcılar için 24 saat verimlilik sunar. Kronlar, kopingler, köprüler, inlay ve onlayler, kaplamalar, abutmentler, implant barları, vidalı kronlar, dijital protezler, modeller, cerrahi kılavuzlar ve ısırmalı plakları gibi geniş bir restorasyon yelpazesi üretme kapasitesine sahip DWX-52DCi, güçlü, verimli, uygun fiyatlı - ve akıllı - dental restorasyon çözümü sunar.

DWX-4: DWX-4’ün dijital dental teknolojisi, dental endüstriyi tüm yönlerden değiştiriyor. Elle yapılan sıkıcı kaplama/kron, koping ve köprüler hızla yok oluyor. Taramadaki son teknolojik gelişmeler, CAD/CAM yazılımları, CNC kazıma, dijital dental laboratuvarlarına hızla ve tam olarak üretme olanağı sunuyor. Laboratuvarlar daha hızlı dönüşlerle gelişmiş üretim, en doğru ürün ve tekrarlanabilirlik sağlarken daha iyi uyum ve hastalara ileri seviyede estetik tatmin veriyor.

Scaner DOF Freedom HD: Yenilikçi özellikleriyle de bilinen tarayıcı, 2.0MP kameralar ve USB 3.0 sayesinde artık daha hassas ve daha hızlı bir hal aldı.

Cintiq 22HD Touch Pen: Wacom'un basınca duyarlı kalemiyle geniş formatlı, yüksek çözünürlüklü ekranda doğrudan yaratmanın tadını çıkartabilirsiniz. Artık döndürmek, yakınlaştırmak ve daha akıcı bir şekilde çalışmak için iki elinizi de işin içine daldırabilirsiniz.

Bunun yanı sıra IDEX 2018’de ziyaretçiler, sanal izlenimlerden kalıpların hızlı ve kolay şekilde oluşturulmasını sağlayan 3D Kalıp Model Kiti’ni de inceleme fırsatı buldular. 3D Kalıp Modeli, sabit ya da çıkarılabilir restorasyonlar için ana ve antagonist modellerde gerekli olan yüksek hassasiyet standartlarını garanti eder.

Masaüstü kazıma teknolojisi üretimindeki 30 yılı aşkın tecrübesi ile Roland, maksimum verimlilik sağlamak ve gereksiz kurutma ve temizleme aşamalarından kaçınmak amacı ile sulu ve kuru kazıma için ayrı makinalar üretmektedir.

Roland’ın amacı; dijital kazıma teknolojilerinin dijital iş akışının bir parçası olarak laboratuvar ve kliniklere sağlayacağı yararların ziyaretçiler tarafından fark edilmesini sağlamak. Bu nedenle stantta yer alan kapsamlı bir dizi örnek ile dijital üretim potansiyelinden yararlanan diş hekimleri ve teknikerleri için tüm çok yönlü ve kârlı fırsatları keşfetmelerine yardımcı olmak.

Orijinal dijital taramadan CAD’ten CAM kazıma ve bitirme işlemine kadar açık sistem dijital iş akışı implantların, kuronların ve köprülerin, kopinglerin, veneer’lerin, onlayların ve inlayların üretiminde devrim yaratıyor. Sonuçların doğruluğu, hızı, güvenilirliği ve tutarlılığı Roland dijital dental kazıma makinalarının sağladığı temek yararlardan sadece birkaçı. Bunun yanı sıra; yüksek estetik sonuçlar, mükemmel üretim kalitesi ve güvenilir bir global marka ile anlaşarak sağlanan güven de söz konusu.

Roland DG, tüm dünyada 5000'den* fazla satışı yapılan cihazla güçlü müşteri güveninin yansımalarını kanıtlıyor.

*Sevk edilen birimler 2010 - 2016

 

DGSHAPE by Roland DG Hakkında

DGSHAPE Marka Vaadi

DGSHAPE, Roland DG'den ayrılan, temel misyonu “yenilik yarat, hayatı daha iyi kıl” olan 3D iş biriminin marka ismidir. DGSHAPE fikirleri hayata geçiren, iş süreçlerinde devrim yaratan ve daha iyi bir gelecek şekillendiren dijital teknolojiler sunar. Amacımız; bireysel ustalıktan üretim, sağlık ve daha fazlasına kadar çok sayıda çaba boyunca özel bir değer sağlamak için insan yaratıcılığını dijital iş akışlarıyla kaynaştırmaktır.

Daha fazla bilgi için lütfen http://www.dgshape.com/it_IT adresini ziyaret ediniz.