Arayış başlıyor: Roland DG, 2018'in Roland Hero’sunu bulmak için göreve koyuldu

Clevedon, UK – 2018 Roland Hero Ödülleri lanse edildi: Kullanıcılarının şaşırtıcı hikatelerini ortaya çıkarmak ve baskı şirketlerinin inanılmaz başarılarını tanımak için Roland DG’nin yaptığı araştırma.

Bugünden başlayarak Avrupa, Rusya, BDT, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Hindistan boyunca Roland kullanıcıları, kendilerini Roland Hero’ları olarak aday göstermeye davet ediliyorlar. Tarihi aile işletmelerinden, yepyeni dalga yaratan start-up’lara, büyük baskı üreticilerinden detaylara kadar titizlikle çalışan bağımsız tüccarlara kadar, liderlik gösteren ve ekibine ilham veren girişimcilerden Roland DG sizden haber almak istiyor.

Herkesin anlatacak bir hikayesi var – aşkın, yaratıcılığın, güvenin ve şanın hikayesi. Sıra dışı projeler, beklenmedik başarılar ve yenilikçi fikirler hakkında alışılmadık hikayeler. Kolay bir şekilde işi bitirmekle ilgili hikayeler.

Roland DG, müşterilerinin bu hikayeleri paylaşmalarını ve 2018’in Roland Hero’larının safına katılmalarını istiyor. Katılımcı firmalar Roland Hero rozetini web sitelerinde sergileyebilecekler – İlgi Odağındaki Hero’lar - kendi video ve fotoğraf çekimlerinin konusu olacaklar.

Ayrıca, 31 Ekim 2018 tarihinden sonra seçilecek olan 2018 Roland Hero Ödülleri’nin genel bir galibi de olacak. Roland DG markasının değerlerini ve hayal gücünü en iyi yansıtan Roland kullanıcısına ödül olarak sunulan unutulmaz bir tatil ile birlikte bir unvan verilecek.

Roland DG EMEA Pazarlama Müdürü Gillian Montanaro konuyla ilgili, “Roland DG kullanıcılarının yaratıcı, yenilikçi, girişimci ve ilham verici olduğunu biliyoruz ve bu yıl mümkün olduğu kadar çok şeyi tanıdığımızdan emin oluyoruz. Roland Hero Ödülleri’nin resmi lansmanı, müşterilerimizin yaptıkları inanılmaz şeylerin bir kutlaması. Bir kişi, 2018 Roland Hero unvanıyla birlikte harika bir ödül kazanacak fakat katılan herkes fayda sağlayacak.” dedi.

Roland Hero olarak tanınan şirketler arasında, ulusal spor takımlarının ve profesyonel sporcuların Roland baskılı amblemler, sponsor markalama ve vatansever renklerle zafere ulaşmalarına yardımcı olan Peak UK bulunuyor. Almanya'da, Dresden'in Eastprint'i her zaman müşterileri için yaptığı işte Roland baskı makinelerine güvenen bir Roland Hero. www.rolandhero.com ve Roland DG'nin YouTube kanalıyla Roland Heroes'daki ilham verici video örnek olay hikayelerini izleyin.

Katılmak isteyen Roland müşterileri www.rolandhero.com adresini ziyaret etmeli ve kapanış tarihi 31 Ekim 2018’den önce bilgilerini göndermelidir. Hüküm ve koşullara internet sitesi üzerinden erişilebilir.

* Katılan ülkelerin tam listesi için lütfen www.rolandhero.com adresini ziyaret edin.

 

Roland DG Corporation hakkında

Roland DG Corporation; TrueVIS, SOLJET, VersaCAMM, VersaUV ve Texart serileri geniş formatlı inkjet cihazları, tabela, araç grafikleri, kişiselleştirme, giyim ve tekstil dekorasyon endüstrisi için CAMM-1 ve STIKA vinil kesiciler dahil olmak üzere, profesyonellerin ve meraklıların hayallerini gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış ürünlerin lider üreticisidir. Roland DG 2017 yılında DGSHAPE Corporation’ı dental endüstrisi için DWX kazımaların ve DWP 3D yazıcıların, medikal cihaz, endüstriyel etiketleme ve kişiselleştirme sektörü için MPX fotoğraf etkili yazıcıların ve hızlı prototiplendirme, imalat ve hobi endüstrileri için  kazıma makineleri ve masaüstü 3D yazıcıların MDX ve monoFab serisinin de içerisinde yer aldığı şirketin yenilikçi 3D ürünlerini geliştirmek ve pazarlamak için kurdu. Şirket, 200'den fazla ülkede ve dünya çapındaki bölgelerde dağıtılan ürünleri üretmek için tescilli hücre üretim teknolojisini kullanıyor.

 

Daha fazla bilgi için lütfen www.rolanddg.com.tr adresini ziyaret ediniz.